Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μήπως είναι νωρις;;


Recommended Posts

ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ..

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΒΕΒΑΙΑ.. ΚΙ ΕΓΩ ΞΕΦΥΛΛΙΖΑ ΠΡΟΣΠΕΚΤΟΥΣ ΜΕ ΚΟΥΝΙΕΣ

ΑΠΟ ΤΟΝ 2ο ΑΛΛΑ ΕΜΑΘΑ ΜΕ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΠΟ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ..

ΠΟΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ..

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΒΙΑΣΥΝΗΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ ΒΑΨΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ

7ο..

ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΟΥΝΙΑ.. ΧΑΛΑΡΑ..

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΟ ΦΥΛΟ;; ΠΩΣ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ;;

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ..

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΒΕΒΑΙΑ.. ΚΙ ΕΓΩ ΞΕΦΥΛΛΙΖΑ ΠΡΟΣΠΕΚΤΟΥΣ ΜΕ ΚΟΥΝΙΕΣ

ΑΠΟ ΤΟΝ 2ο ΑΛΛΑ ΕΜΑΘΑ ΜΕ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΠΟ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ..

ΠΟΛΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ..

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΒΙΑΣΥΝΗΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ..

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ ΒΑΨΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ

7ο..

ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΟΥΝΙΑ.. ΧΑΛΑΡΑ..

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΟ ΦΥΛΟ;; ΠΩΣ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ;;

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω μετά τη Β' επιπέδου είναι καλά! Αλλά ούτε αργότερα γιατι εγώ έτρεχα και δεν έφτανα και ούτε το πουέψαξα γιατι δεν προλαβαινα! Καλή λευτεριά σε όλες!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω μετά τη Β' επιπέδου είναι καλά! Αλλά ούτε αργότερα γιατι εγώ έτρεχα και δεν έφτανα και ούτε το πουέψαξα γιατι δεν προλαβαινα! Καλή λευτεριά σε όλες!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα,

και εγω πιστευω οτι ειναι νωρις,μπορεις να πας να κανεις μια ερευνα αγορας,μπορεις και να τα κλησεις οπως ειχα κανει και εγω που πηγα στα Λητω μου τα εφεραν στον 9ο μηνα πρωτου παω να γεννησω.Μην τα αφησης ομως ολα τελευταια στιγμη.Οχι ομως και απο τοσο νωρις περιμενε λιγο μπορεις να κανεις οπως εκανα και εγω.........φιλια πολλα......:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα,

και εγω πιστευω οτι ειναι νωρις,μπορεις να πας να κανεις μια ερευνα αγορας,μπορεις και να τα κλησεις οπως ειχα κανει και εγω που πηγα στα Λητω μου τα εφεραν στον 9ο μηνα πρωτου παω να γεννησω.Μην τα αφησης ομως ολα τελευταια στιγμη.Οχι ομως και απο τοσο νωρις περιμενε λιγο μπορεις να κανεις οπως εκανα και εγω.........φιλια πολλα......:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ageliki μαλλόν μαζί είμαστε, μου έδωσε πιθανή ημερομηνία ο γιατρός 13 Απρίλη. Μού έδωσε και μια ιδέα και για το φύλο εσένα; Είμαι απο Πρέβεζα. Για τα επιπλάκια του το σκεφτομαι και έγω για πολύ αργοτερα απλα έλεγα να κάνω μια προετοιμασία απο τωρα. Καλή εγκυμοσύνη σε όλες τις μέλλουσες μανούλες.

dev102pf___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ageliki μαλλόν μαζί είμαστε, μου έδωσε πιθανή ημερομηνία ο γιατρός 13 Απρίλη. Μού έδωσε και μια ιδέα και για το φύλο εσένα; Είμαι απο Πρέβεζα. Για τα επιπλάκια του το σκεφτομαι και έγω για πολύ αργοτερα απλα έλεγα να κάνω μια προετοιμασία απο τωρα. Καλή εγκυμοσύνη σε όλες τις μέλλουσες μανούλες.

dev102pf___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε Evaki!!

Προηγούμαι γιατί έχω ΠΗΤ 5/4/2009!! Δεν μου είπε τίποτα για το φύλο του παιδιού όταν έκανα την αυχενική διαφάνεια αλλά σκέφτομαι ότι ίσως μου πει αὐριο το απογευματάκι που έχουμε και ραντεβού!

Πέρασε πάνω από ένας μήνας που είχα πάει και τώρα έχω μια αγωνία!! Θέλω να είναι όλα καλά και όλα τα υπόλοιπα δεν με ενδιαφέρουν!

Φιλάκια και θα τα ξαναπούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε Evaki!!

Προηγούμαι γιατί έχω ΠΗΤ 5/4/2009!! Δεν μου είπε τίποτα για το φύλο του παιδιού όταν έκανα την αυχενική διαφάνεια αλλά σκέφτομαι ότι ίσως μου πει αὐριο το απογευματάκι που έχουμε και ραντεβού!

Πέρασε πάνω από ένας μήνας που είχα πάει και τώρα έχω μια αγωνία!! Θέλω να είναι όλα καλά και όλα τα υπόλοιπα δεν με ενδιαφέρουν!

Φιλάκια και θα τα ξαναπούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...