Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIMAI EGKYOS!!!!!!!PANAGITSA MOU S'EUXARISTW!!!!


Recommended Posts

Γειά σου Έλενα , σε φιλώ γλυκά από Αμέρικα :-*:-*:-*:-*

Κάπου διάβασα ότι ακούσατε την καρδούλα... Μπράβο, γλυκιά μου!!!! Πολύ χαίρομαι που η εγκυμοσύνη σου προχωράει ομαλά, χωρίς απρόοπτα. Μακριά από άλλες δυσκολίες και επιπλοκές...

Ποιό είναι το επόμενο βήμα;;;;;;;; Πότε κάνετε τον επόμενο υπέρηχο;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

s'euxaristw Marikaki mou!auta na ta vlepeis k esu k na pairneis perissoteres dunameis..tipota den einai apiasto s'auti ti zwi arkei na exeis polu polu pisti! to epomeno vima mas einai to PAAP-A k i auxeniki diafeneia stis 21 oktwmvriou...ena psiloagxos to exw alla pisteuw oti i Panagitsa mas efoson mou to esteile k 8a tou xarisw to onoma tis 8a mou to exei gero to mikrouli mou! prospa8w na skeftomai 8etika..elpizw na min apogoiteutw.. Proseuxomai ka8e mera k iremw! Ola kala na pane k gia mena alla k gia oles tis egkuoules k fusika tis "mellouses" manoules opws esu!!!Fili mou 8etiki skepsi k 8a deis..kanenas de 8a vgei xamenos!!!ante na er8eis k esu sti parea mas!!polu 8a xarw!!de mporeis na gantasteis!!! esu eisai stis prospa8eies apo oti kserw e???pote me to kalo na perimenoume nea sou??? ta kalutera sou euxomai koritsara mou!!!! ;):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνομιλούμε μέσα από δύο πόστ και ψιλο-χάθηκα :)):)):))

Ωραία! Σημειώνω τις 21 Οκτωβρίου, για να μάθω τα νεώτερα. Είμαι απολύτως σίγουρη, ότι αφού η Παναγία σου έστειλε αυτό το μωράκι, θα παραμείνει δίπλα σου χορηγός (γιατί το μωράκι ήρθε) και προστάτιδα, σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης σου. Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα και πολύ αισιόδοξη για το μέλλον...

Εμείς προσπαθούμε αυτές τις ημέρες, γιατί έχω ωορυξία για δεύτερη φορά σε αυτό το μήνα, και σήμερα τυχαίνει να είναι τα γενέθλιά μου!!! Μεγαλύτερο δώρο δεν θα μπορούσε να μας στείλει ο Θεός! Πέρισυ, έμεινα έγκυος την ημέρα των γενεθλίων του συζύγου μου, αλλά δυστυχώς δεν σταθήκαμε τυχαιροί... Ελπίζω τα δικά μου γενέθλια να είναι καθοριστικά...

Στις 3 Οκτώβρη ξεκινάω οιστρογόνα, ως προετοιμασία για την δεύτερη σπερματέγχυση, που θα είναι πολύ δυνατότερη σε φάρμακα απο την πρώτη. Ελπίζω να μην χρειαστεί να κάνουμε τίποτα από όλα αυτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

s'euxaristw Marikaki mou!auta na ta vlepeis k esu k na pairneis perissoteres dunameis..tipota den einai apiasto s'auti ti zwi arkei na exeis polu polu pisti! to epomeno vima mas einai to PAAP-A k i auxeniki diafeneia stis 21 oktwmvriou...ena psiloagxos to exw alla pisteuw oti i Panagitsa mas efoson mou to esteile k 8a tou xarisw to onoma tis 8a mou to exei gero to mikrouli mou! prospa8w na skeftomai 8etika..elpizw na min apogoiteutw.. Proseuxomai ka8e mera k iremw! Ola kala na pane k gia mena alla k gia oles tis egkuoules k fusika tis "mellouses" manoules opws esu!!!Fili mou 8etiki skepsi k 8a deis..kanenas de 8a vgei xamenos!!!ante na er8eis k esu sti parea mas!!polu 8a xarw!!de mporeis na fantasteis!!! esu eisai stis prospa8eies apo oti kserw e???pote me to kalo na perimenoume nea sou??? ta kalutera sou euxomai koritsara mou!!!! ;):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon mou!!!! polles polles polles polles euxes ennoeitai sou stelnw!!!! kamia sas de ksexnw!!! k se esena agapoula mou na er8ei polu polu grigora k na fwliasei sti koilitsa sou ena "8aumataki" [smilie=angel13.gif] polu polu gero!!!!!! :D:D na exeis mia ugih k teleiomini egkumosuni!!!! [smilie=binkybaby.gif] k an einai dunaton na ksekinisei apo auton to mina kiolas!!! Ax!vre kimonaki mou poso se katalavainw...sou stelnw mia zesti agkalia k polu polu mpempedoskoni!!!!! fou....fou...fou... fou... tin eniwses??? ;);):D:D oli diki sou!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos χαίρομαι πάρα πολύ για εσένα. Σου στέλνω όλη την αγάπη μου και την θετική μου ενέργεια και σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά.

Φιλιά πολλά-πολλά :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Είμαι τόσο χαρούμενη για σενα!Εισαι απο τα κοριτσια που ξεκινησαμε μαζι!Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!Η περιπτωση σου δινει σε όλες μας θάρρος,δύμανη και υπομονή!Με το καλό να παρεις το παιδάκι σου αγκαλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ μου μακάρι όλες οι κοπέλες όσο κ αν έχουν προσπαθήσει..να καταφέρουν να κάνουν το όνειρο τους πραγματικότητα! Ελπίζω η περιπτωσή μου πραγματικά να έδωσε πολύ θάρρος κ πίστη κ να ακούσουμε κ απο άλλες κοπέλες πως το θαυματάκι τους έχει ήδη φωλιάσει στη κοιλίτσα τους!! Ευχομαι κ εσύ να είσαι σύντομα να αποκτήσεις αυτο το δώρο Θεού! κ μόλις ακούσεις το χτύπο της καρδούλας του θα έχεις ξεχάσει όλα τα άσχημα που πέρασαν..Μακάρι να το ζήσεις σύντομα!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos χαίρομαι πάρα πολύ για εσένα. Σου στέλνω όλη την αγάπη μου και την θετική μου ενέργεια και σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά.

Φιλιά πολλά-πολλά :-*:-*:-*:-*:-*

ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ...

:x:x:x:x[smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...