Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIMAI EGKYOS!!!!!!!PANAGITSA MOU S'EUXARISTW!!!!


Recommended Posts

TO 8AUMA EGINE.....META APO POLU PISTH STH PANAGITSA MAS MOU ESTEILE TO SPORAKI MOU!!! :woohoo: :woohoo: AKOMA DE TO EXW PISTEPSEI!PROX8ES EKANA TO TH XORIAKH XWRIS NA EXW KA8USTERHSH APLA GIATI EIXA LIGO AIMATAKI 12 MERES META THN WORHKSIA K UPOPTEUTHKA MHPWS EGINE H EMFUTEPSH.. H XORIAKH MOU STHN 27 MERA TOU KYKLOU ME KANONIKO KYKLO 28 HMERVN HTAN 30,50! 8ETIKH K FUSIOLOGIKH! :laugh: H8ELA TOSO POLU THN WRA POU TO EMA8A NA TO PW PRWTA SE ESAS EDW POU ME EXETE BOH8HSEI OSO KANEIS ALLOS..ALLA DEN ANOIGE ME TIPOTA TO SITE! AKOMA FOVAMAI LIGO GIATI X8ES TO PRWI EIXA LIGO AIMA K META KAFE ALLA O GIATROS MOU EIPE NA MHN ANHSUXW,SUMVAINEI SE POLLES KOPELES STO PRWTO 3MHNO..PROLHPTIKA MOU EDWSE UTROGESTAN 3 TH MERA K FILICINE 1 TH MERA K KSEKOURASH OSO MPORW.AN EXETE PAROMOIA EMPEIRIA PEITE MOU GIATI EIMAI LIGO TROMAGMENH.. KALH EPITUXIA SE OLES SAS!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συνχαρητηρια κοπελα μου :woohoo: :woohoo:

μην τρομαζεις με τα καφε οι περισσοτερες τα εχουν,χαλαρωσε και ξεκουραση,ν ακους οτι λεει η γιατρος σου και μην ανυσηχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και από μένα.Άκου το γιατρό σου και όλα θα πάνε καλά.και να μην έχεις άγχος. Η εγκυμοσύνη είναι μια φυσιολογική κατάσταση , δεν είναι αρρώστια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!!!!!!!!

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Όλα θα πάνε καλά μην ανησυχείς! ξεκούραση και όχι δουλειές!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι και ένα υγιεστατο μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ απλά θα ήθελα να σου ευχηθώ καλή επιτυχία και όλα να πάνε καλά. Μάλλον δεν έχουμε ξανά μιλήσει αλλά έβλεπα την ανάγκη σου όλον αυτόν τον καιρό για να αποκτήσεις ένα μπεμπάκι.

Σου εύχομαι να έχεις άλλους 8 υπέροχους μήνες για να το σφίξεις στην αγκαλίτσα σου!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!!!!!!!!

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Όλα θα πάνε καλά μην ανησυχείς! ξεκούραση και όχι δουλειές!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι και ένα υγιεστατο μωράκι!

MARAKI MOU S'EUXARISTW POLU!!MAKARI NA PANE OLA KALA GIATI ANHSUXHSA POLU. EIMAI KSAPLA 24 WRES TO 24WRO! DE TO RISKARW GIA KANENA LOGO!PARATHSA TH DOULEIA K HREMW TWRA! SOU EUXOMAI K ESENA SUNTOMA NA TA KATAFEREIS K NA APOKTHSEIS ENA GERO MWRAKI!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sakoulina έγραψε:

εγώ απλά θα ήθελα να σου ευχηθώ καλή επιτυχία και όλα να πάνε καλά. Μάλλον δεν έχουμε ξανά μιλήσει αλλά έβλεπα την ανάγκη σου όλον αυτόν τον καιρό για να αποκτήσεις ένα μπεμπάκι.

Σου εύχομαι να έχεις άλλους 8 υπέροχους μήνες για να το σφίξεις στην αγκαλίτσα σου!!! :kiss:

H ALH8EIA EINAI AUTH..OLOI MOU EIXAN APOKLEISEI KA8E PI8ANOTHTA ALLA NA POU GINONTAI 8AUMATA!! PISTH PANW APO OLA! S'EUXARISTW POLU KORITSAKI MOU K SE SENA EUXOMAI TWRA POU KONTEUEIS NA EINAI PANTA GERO TO NINAKI SOU K NA EXEIS UPEROXH GENNA!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMA PANAH K TSONI SAS EUXARISTW PARA POLU!!!

TSONI AN DEN EISAI HDH MANOULA NA GINEIS GRHGORA!! :)

MAMA PANAH KALH TELEIOMHNH EGKUMOSUNH KOUKLA MOU!K ESENA NA EINAI PANTA GERO TO MWRAKI SOU!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο μπραβο!!!!!!!!!!! Πολλα συγχαρητηρια Elenakos! Θυμαμαι που προσπαθουσαμε μαζι και τα λεγαμε! Τελικα ολα πηγαν καλα! Για το αιματακι το ειχα κι εγω, απο την αρχη μεχρι πριν καμια βδομαδα κατα διαστηματα εμφανιζοταν αλλα παιρνω κι εγω καποια αλλα χαπια προγεστερονης και ολα ειναι υπο ελεγχο! Να φανταστεις παρολαυτα ο γιατρος μου επετρεψε και εκανα και το ταξιδακι μου και ολα καλα, γιαυτο μην ανησυχεις! Ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλα πολλα μπραβο και συγχαρητηρια πολλα πολλα!!!

ElenaKos τα καταφερατεεεεεεεεεεεεεεεεεε ;);););) .

Αφου σου ειπε η γιατρος να μην ανησυχεις,αυτο να κανεις!!!

Τα φαρμακακια σου,ξαπλα καιολα θα πανε κατ'ευχην!!!

Καλη εγκυμοσυνη να εχεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Elenakos

δεν ειχαμε μιλησει αλλα θελω κ γω να σου ευχηθω με το καλο να γινεις μανουλα !!! :):):)

Τωρα οπως λενε κ τα κοριτσια ξεκουραση και παλι ξεκουραση κ δεν πειραζει αν καποια στιγμη θα κουραστεις απ'την ξεκουραση ..Οσον αφορα τα χαπια προγεστερονης επαιρνα κ γω καποια στιγμη ιδιαιτερα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη , δεν ειναι τιποτα ..

Ευχομαι να ολοκληρωθει η ευτυχια σας με το μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NUTELLA MOU S'EUXARISTW AGAPH MOU!K ESENA TO NINAKI SOU NA EINAI GERO K NA EXEIS TELEIA EGKUMOSUNH MEXRI TELOS!!:)ME KA8USHXASES GIATI TROMAKSA ALLA TA XREIASTHKA GIATI DEN VAZW POTE K...O KATW!XAXA!!K ESU KSEKOURASH LOIPON...;)

LOLLIPAKI MOU S'EUXARISTW POLU KORITSARA MOU!!EPITELOUS TA KATAFERAME!KSAPLA ARKEI TO NINI MOU NA EINAI KALA!! :) K ESENA TA ZOUZOUNAKIA SOU NA EINAI PANTA UGIESTATA!!! NA EXEI K ESU HREMH KAI OSO PIO OMORFH GINETAI EGKUMOSUNH!!! :P :p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMA EVA KATARXAS NA XAIRESAI K TA 3 KOUKLAKIA SOU!!!EINAI OLA UPEROXA!! S'EUXARISTW POLU!!OTI KALUTERO K SE ESENA! APO OTI VLEPW OI PERISSOTERES PAIRNOUN H EPAIRNAN PROGESTERONH ARA DEN ANHSUXW ALLO! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια και παλι Elenakos..!

Να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και σε 8 μηνες να κρατησεις ενα ομορφο μωρακι..!

Μαλλον τωρα πρεπει να αλλαξεις και το τικερακι σου..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο!!!!συνχαρητηρια με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!!

ειμαστε σχεδον μαζι ποτε γεννας????περνω κ εγω ουτροζεσταν προλειπτικα 2 την ημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ElenaKos συγχαρητήρια!!! Έφτασε αυτή η όμορφη στιγμή κ χαίρομαι πολύ για σένα :) Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη, να την απολαύσεις κ σε 8 μήνες να κρατάς το ζουζούνι σου αγκαλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ElenaKos τι να πω! Εχεις αναπτερωσει τις ελπιδες μου! Είσαι η τρανη αποδειξη του οτι πρεπει να εχουμε πιστη!!!! Κοριτσι μου ειλικρινα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και σου ευχομαι απλα να περασει πολύ γρηγορα ο καιρος για να κρατησεις αγκαλια το μωρακι σου! Θυμαμαι πολύ καλά την ιστορια σου!!! Να χαιρετησω (για να μην πω κατι αλλο) και τους γιατρους και την επιστημη τους! Μπραβο τους διεψευσες όλους!!! Τι να πω με εχεις συγκινησει πολύ και ελπίζω όλες οι κοπελες που προσπαθουμε ακομα συντομα με τον έναν ή τον άλλο τροπο να βρεθουμε στη θεση σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές, πολλές θερμές ευχές elenaKos και από αυτή τη στήλη :silly: :silly:

Μπράβο, μπράβο, μπράβο!!! Χίλια μπράβο! Η ανακοίνωσή σου μας γεμίζει χαρά και ελπίδα :cheer: Αναπτερώνεις το ηθικό μας σε δύσκολες μέρες...

Προσοχή τώρα, ανάπαυση και ό,τι σου πει ο γιατρός.

Καλή συνέχεια Έλενα και με το καλό να μαθαίνουμε τα νέα της εγκυμοσύνης σου :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barb mou s'euxaristw polu!prospa8w oli mera na to allaksw alla de mou anoigei to profil mou gia na to ru8misw..8a to palepsw pali gia na fugei auti i vrwmoperiodos gia tus epomenous 8 mines!!

demie pi8ani hmerominia 11 h 12 maiou!!outrogestan pernw 3 ti mera k to 3 to vazw sto kolpo to vradu! esu pote???? ante kali egkumosuni k esu koukla mou!!!na einai ola ta paidakia gera!!!

demie mou s'euxaristw para polu koritsaki mou!! k se esena mia ugiestati k teleiomini egkumosuni!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...