Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIMAI EGKYOS!!!!!!!PANAGITSA MOU S'EUXARISTW!!!!


Recommended Posts

λιπον...ελενακι...να εχισ μια ομορφι και ιρεμι εγκιμοσινι!!!..μιν ανχονεσε και κιτα να το απολαμβανισ!!!!

οσο για το αιμα...το καφε....η περισοτερεσ το εχουνε!!!!

λιπον σινχαριτιρια ..και με ενα υγιεστατο μορακι σε 8 μινε!!!

φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

vasso mou auto akrivws pou les!na pane na g.... oi giatroi!ki autoi pou mou eixan apokleisei ka8e pi8anotita k mou elegan gia daneika waria k ta sxetika apla ena exw na pw: mou einai adiaforoi..apo ti prwti stigmi de pistepsa tipota k hlpiza panta oti mporw k me diko mou wario..eixa polu polu pisti!makari na pane ola kala mexri to telos k gia mena alla k gia oles esas pou 8a sunexisete tis prospa8eies!to lew k to euxomai mesa apo ti psuxi mou!me exete sugkinisei para polu oles sas me ta logia sas..sas katalavsainw k me katalavainete!

de 8elw na to paiksw eidiki giati den eimai..apla i dunami tis psuxis einai to simantikotero..pisti ston eauto sas k stin Megaloxari mas! OLES 8A GINOUME MANOULES!!! MH TO VAZETE POTE POTE KATW!!!!K TO DIKO SAS 8AUMA SE OSES DEN EGINE AKOMA SUNTOMA 8A GINEI ARKEI NA TO PISTEPSETE!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO MOU S'EUXARISTW POLU..EUTUXWS TA KATAFERA! ANTE K ESU KORITSAKI MOU NA MAS ANAKOINWSEIS SUNTOMA TA EUXARISTA!!!

Eyore S'EUXARISTW PARA POLU!!! K SE ESENA EUXOMAI GRHGORA NA GINEIS MANOULA!!!

MARIKAKI MOU GLUKO EPEIDH EIMASTE AKRIVWS IDIA PERIPTWSH ENA 8A SOU PW: MHN AKOUS KANENAN K PISTEPSE SE ESENA!!ETSI NA ANAPTERW8EI FUSIKA TO H8IKO SOU!!;) NA PAREIS TA PANW SOU AGAPH MOU!! KSERW OTI DEN ARKOUN TA LOGIA ALLA 8AUMATA GINONTAI K NA ELPIZEIS SUNTOMA NA GINEI K TO DIKO SOU 8AUMATAKI!!!STO EUXOMAI OLOPSUXA KOUKLITSA MOU!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρεσουν αυτες οι ανακοινωσεις!!!!

Σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη...μην αγχωνεσαι για τποτα...εσυ εγραψες οτι το πιο σημαντικο ειναι η πιστη στον εαυτο σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ, γλυκιά μου Έλενα. Με συγκινείς αφάνταστα και με έχουν πιάσει τα ζουμιά... Είναι δάκρυα χαράς, για τη δυναμή σου και την πίστη σου. Μας δίνεις μαθήματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

με το καλο ευχομναι μια υπεροχη κ ηρεμη εγκυμοσυνη με το καλοοοοοοοοο

καλε???????????????? εισαι εγκυουλα αλλαξε το τικερακιιιιιιιιιιιι χαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!! :):):):)

Είδες που τζάμπα είχες άγχος??? Άντε για να πάιρνουμε όλες παράδειγμα και να μην έχουμε άγχος και κάνουμε κακό αντί για καλό!!!

Σε περιμένουμε στις Φουσκοκοιλίτσες!!!!

Εύχομαι όλα τα καλά του κόσμου :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: εισαι εγκυουλαααααα..μπραβοοοο πολλα συγχαρητηριαααα!χαρηκα παρα πολυ για σενα..με το που ειδα οτι εισαι εγκυος ηθελα να σου γραψω και δεν εμπαινε το μαμμυ αλλα ευτυχως εφτιαξε αλλιως θα εσκαγα αν δεν σου εγραφα :P ευχομαι μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.η πιστη σου στον Θεο σου χαρισε το θαυματακι σου :) μπραβο για αλλη μια φορα που πιστευες απο την αρχη εκει και σε κανεναν αλλο οτι και να σου ελεγε.

ετσι και εγω πιστευω οτι μια μερα ο Θεουλης θα μου στειλει και το δικο μου σπορακι γι αυτο δεν σταματω ποτε να πιστευω ;):):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις ειδα το μηνυμα σου,ζηλεψα και εκανα και εγω τεστ!! Και βγηκε θετικο!!! Πλακα δεν εχει;;;;Μακαρι να μου φερεις γουρι!!!!!!!!

Μακαρι να μας πανε ολα καλα!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakos συγχαρητηρια κοριτσακι μου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη,υγεια κ να σαι παντα ευτυχισμενη!!!!!δε μπορεις να καταλαβεις ποσο δυναμη κ κουραγιο μας δινεις να συνεχισουμε προσωπικα μου πηρες ολη την απογοητευση κ μου δωσες πισω το χαμογελο μου!!!!!να χαιρεσαι την οικογενεια σου να προσεχεις κοριτσακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: κοιτα να το απολαυσεις!!!!!!ξεκουρασου και ολα θα πανε καλα!!!!σε 8 μηνες θα κρατας το μωρακι σου!!!μη σε νοιαζει τιποτα!!!!και παλι συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοοο!!!κοιτα να απολαυσεις τους μηνες που ερχονται γιατι ειναι μια περιοδος μαγικη (με ολα τα καλα κ τα κουλα...)να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις κ να προσεχεις (ενταξει δεν εισαι κ αρρωστη...αλλα κ λιγη καλοπεραση δεν βλεπτει,ετσι?)καλη συνεχεια,ο καιρος περναει γρηγορα κ θα κρατας ενα ζουμπουρλουδικο μωρακι στην αγκαλια σου!φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συγχαρητήριά μου κούκλα μου!!!

Από εδώ και πέρα ξεκινάει η ομορφότερη περίοδος της ζωής σου!!!

Να προσέχεις καλή μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ 1 ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακος δεν εχουμε ξανα μιλησει αλλα εβλεπα ποσο πολυ ηθελες ενα μπεμπακι...σου ευχομαι τα καλυτερα με οοοοοοολη μου την ψυχη...μια τελεια εγκυμοσυνη και με το καλο να παρεις αγκαλια το μωρακι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos καλεεεεεεεεεε θα γινεις μανουλα :woohoo: :woohoo: ολεεεεεεε ζητωωωωωωωωω :woohoo: :silly: :silly: Ευχομαι τα καλυτεραααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasaki mou..naiiiiiiiii!!!!!!epitelous!!ante seira sou twra e??!!! ;):)

mpougatsoula24 s'euxaristw polu k se sena mia uperoxi genna k ugiestato to mwraki sou!!!:)

Saman8a mou s'euxaristw polu..eimaste sxetika konta para 5 evdomades!!k esena na einai gero to mwraki sou k esu fusika!!! ;)

rose mou kali mou..euxomai i euxi mou na piasei k auto to mina na gineis k esu mellousa manoula!!! :P

an-n s'euxaristw polu!!oti kalutero k gia esena!!! :)

etoile mou sugxaritiria koukla mou!!!:P :P teleia!!!ante 8a eimaste k mazi!!pote eixes teleutaia periodo esu??kali teliomini egkumosuni me ena ugiestato ninaki!!! :)

μαιρη3.. me sugkinises..makari na einai opws les k panta na xamogelas!!!:) ta kalutera sou euxomai mesa apo ti kardia mou!!!:)

suzanita mou s'euxaristw polu!! k esu na xairesai to paidaki sou k tin oikogeneia sou!!!:)

muriam mou filenada mou!!s'euxaristw polu koritsaki mou gia ola osa mou eipes teleutaia..euxomai o Septemvris na sou ferei ti megaluteri xara tis zwis sou!!! :) :)

georgia11a s'euxaristw polu!!!ax!auto 8elw na to zisw oso pio polu ginetai!sigoura i omorfoteri periodos!ki as einai nwris akoma niw8w oti allaksan ta panta pros to kalutero! k esu na xairesai to kouklaki sou!!! :)

sisi2007 na sai kala kopela mou!!ksekourazomai k kourazomai pou ka8omai!!xaxa!!xalali!! s'euxaristw k na xairesai panta to mpiskotaki sou!! :P

efoulitsa mou s'euxaristw polu!!ta kalutera k se esena!!ME to kalo k esu suntoma ena uperoxo mwraki!!! :) :)

elizw na mi ksexasa kapoia..den exw logia..niw8w toso gemati otan vlepw ta minimata sas.. na eiste oles panta kala!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΛΕΝΑ!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!

ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ!

ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΙΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...