Μετάβαση σε περιεχόμενο

B επιπέδου...


Recommended Posts

Πρώτα από όλα σας ευχαριστω που μου απαντησατε στο προηγουμενο ερωτημα μου...σας ευχαριστω όλες!!

Τωρα εχω καινουργιο... Πηγα σημερα για την Β επιπεδου αλλα δεν καταφερε να το δει.

Θα ξαναπαω φυσικα αλλα αναρωτιεμαι υπαρχει περιπτωση να μην το δει καθολου?

Υπαρχει καμια που της ετυχε κατι τετοιο? Και γιατι μου ειπε να συνεργαστω? Μπορει να φταιω και εγω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΦΥΛΟ;;

Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ..

ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ

ΤΟ ΔΕΙ..

ΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΨΗ ΚΑΤΑ 99%

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΦΥΛΟ;;

Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ..

ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ

ΤΟ ΔΕΙ..

ΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΨΗ ΚΑΤΑ 99%

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να φταις εσυ! Απλα εσυ πρεπει να εισαι χαλαρη! Τα μωρα διαισθανονται. Μπορει ολη την ημερα να κανουν σβουρες και την ωρα της εξετασης να κοιμουνται ή οτιδηποτε αλλο. Μην Ανυσηχεις! Προσπαθησε την επομενη φορα πριν πας για τον υπερηχο να εχεις ξεκουραστει καλα! Αν εχεις παρατηρησει οταν εσυ τρως εκεινο κινειται. Αυτο κανε την επομενη φορα πριν, να εχεις φαει και πιες πολλα υγρα! για κανε και βλεπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να φταις εσυ! Απλα εσυ πρεπει να εισαι χαλαρη! Τα μωρα διαισθανονται. Μπορει ολη την ημερα να κανουν σβουρες και την ωρα της εξετασης να κοιμουνται ή οτιδηποτε αλλο. Μην Ανυσηχεις! Προσπαθησε την επομενη φορα πριν πας για τον υπερηχο να εχεις ξεκουραστει καλα! Αν εχεις παρατηρησει οταν εσυ τρως εκεινο κινειται. Αυτο κανε την επομενη φορα πριν, να εχεις φαει και πιες πολλα υγρα! για κανε και βλεπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα παντως στον 5ο μηνα το ειδε το φυλλο του παιδιου. Δεν φταις εσυ φυσικα για την σταση του μωρού.

Ασε που μπορει κάτι να ειδε αλλά να μην ηταν σιγουρος και δεν ηθελε να το πει.

Εμας οταν καναμε τον ηπερηχο σαν κάτι να καταλαβαινε το μωρο και εκρυβε το προσωπο της και δεν επαιρνε το χερι της με τιποτα....

Μην ανησυχεις, τον αλλο μηνα θα εισαι πιο τυχερη!! :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα παντως στον 5ο μηνα το ειδε το φυλλο του παιδιου. Δεν φταις εσυ φυσικα για την σταση του μωρού.

Ασε που μπορει κάτι να ειδε αλλά να μην ηταν σιγουρος και δεν ηθελε να το πει.

Εμας οταν καναμε τον ηπερηχο σαν κάτι να καταλαβαινε το μωρο και εκρυβε το προσωπο της και δεν επαιρνε το χερι της με τιποτα....

Μην ανησυχεις, τον αλλο μηνα θα εισαι πιο τυχερη!! :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΣΤΑΣΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ.ΒΕΒΑΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΟΠΩΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΟ ΚΑΤΑ 80% ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΤΥΠΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ. ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ. ΜΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ,ΠΕΡΠΑΤΗΣΑ ΑΛΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΘΕΣΗ.ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΑΝΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΛΥΘΗΚΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΟΛΥ - ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΣΤΑΣΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ.ΒΕΒΑΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΟΠΩΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΟ ΚΑΤΑ 80% ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΤΥΠΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ. ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ. ΜΕ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ,ΠΕΡΠΑΤΗΣΑ ΑΛΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΘΕΣΗ.ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΑΝΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΛΥΘΗΚΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΠΟΛΥ - ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΦΑΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΦΑΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως εννοείς δεν μπόρεσε να δει τα επι μέρους όργανα του μωρού?

Πιθανόν να μην είδε νεφρα και ουροδόχο κύστη οπότε χρειάζεται να γυρίσει το μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως εννοείς δεν μπόρεσε να δει τα επι μέρους όργανα του μωρού?

Πιθανόν να μην είδε νεφρα και ουροδόχο κύστη οπότε χρειάζεται να γυρίσει το μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εννοεις το φυλο ουτε και σε μενα φαινοταν πολυ καλα. Ο γιατρος υπεθεσε κοριτσι χωρις να ειναι πολυ σιγουρος. Το επιβεβαιωσαμε σε υπερηχο με το δικο μου γιατρο πολυ αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εννοεις το φυλο ουτε και σε μενα φαινοταν πολυ καλα. Ο γιατρος υπεθεσε κοριτσι χωρις να ειναι πολυ σιγουρος. Το επιβεβαιωσαμε σε υπερηχο με το δικο μου γιατρο πολυ αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιάννα μου με το καλό το μωράκι σου!

Κι εμένα μου είχε τύχει αυτό. Μάλιστα είχα πάει πολλές φορές για να πετύχει σωστη θεση και να δει το κεφαλάκι της. Σίγουρα όμως κάποια στιγμή θα ολοκληρώσει την εξέταση!

Βοηθάει πολύ το να είσαι χαλαρή και να έχεις φάει κι ένα γλυκάκι λίγο πριν.

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιάννα μου με το καλό το μωράκι σου!

Κι εμένα μου είχε τύχει αυτό. Μάλιστα είχα πάει πολλές φορές για να πετύχει σωστη θεση και να δει το κεφαλάκι της. Σίγουρα όμως κάποια στιγμή θα ολοκληρώσει την εξέταση!

Βοηθάει πολύ το να είσαι χαλαρή και να έχεις φάει κι ένα γλυκάκι λίγο πριν.

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Γιαννα μου ξερεις τι τραβαγαμε καθε φορα που ειχαμε υπερηχο;ασε!!η κυρια μας εκανε ντροπες,μια γυρισμενη μια δεξια μια αριστερα μια προς τα πισω...ασε!!Αλλα στην β-επιπεδου παρολο που δεν την ειδε καλα ο γιατρος μου,μου ειπε οτι ειναι κοριτσι!!:laugh:Τι γλυκα ετρωγα και το τι νερο επεινα,ποσο χαλαρη πηγενα!!δεν επιανε τιποτα απο αυτα..εαν αυτο δεν θελει....δεν θελει...:P Εγω ειδα προσωπακι καλα καλα απο 7.5 μηνων και πανω και στο τελος ειδα και πατουσα:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Γιαννα μου ξερεις τι τραβαγαμε καθε φορα που ειχαμε υπερηχο;ασε!!η κυρια μας εκανε ντροπες,μια γυρισμενη μια δεξια μια αριστερα μια προς τα πισω...ασε!!Αλλα στην β-επιπεδου παρολο που δεν την ειδε καλα ο γιατρος μου,μου ειπε οτι ειναι κοριτσι!!:laugh:Τι γλυκα ετρωγα και το τι νερο επεινα,ποσο χαλαρη πηγενα!!δεν επιανε τιποτα απο αυτα..εαν αυτο δεν θελει....δεν θελει...:P Εγω ειδα προσωπακι καλα καλα απο 7.5 μηνων και πανω και στο τελος ειδα και πατουσα:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katiakondaki έγραψε:

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΦΑΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ.

proxthes pou kaname ton b epipedou eimastan ekei 4 ores ,stin arxi i mpoumpou mas itan mproumita , en synexeia afou fagame ti sokolatitsa mas kai tis karamelitses ma kai perimename diapistosame oti i mpoumpou den sugkinitai eukola kathoti den eixe kounisei oute daxtulaki,meta apo poli xumo portokali kai perpatima kai skipsimo mprosta kai oti allo mporousa na skefto oti tha tin ekane na kounithei gurise me to kefali kai kata tin diarkeia tis eksetasis gurise sxedon opos ti thelame .Sto telos eprepe o giatros na tin piesei na gurisei gia kati teleutaies metriseis kai auti ton esproxne gia na min xasei ti thesi tis,peismatara paidi mou ,to thema einai oti ean den thelei to moro den ginetai tipota!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katiakondaki έγραψε:

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΦΑΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΙΤΣΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ.

proxthes pou kaname ton b epipedou eimastan ekei 4 ores ,stin arxi i mpoumpou mas itan mproumita , en synexeia afou fagame ti sokolatitsa mas kai tis karamelitses ma kai perimename diapistosame oti i mpoumpou den sugkinitai eukola kathoti den eixe kounisei oute daxtulaki,meta apo poli xumo portokali kai perpatima kai skipsimo mprosta kai oti allo mporousa na skefto oti tha tin ekane na kounithei gurise me to kefali kai kata tin diarkeia tis eksetasis gurise sxedon opos ti thelame .Sto telos eprepe o giatros na tin piesei na gurisei gia kati teleutaies metriseis kai auti ton esproxne gia na min xasei ti thesi tis,peismatara paidi mou ,to thema einai oti ean den thelei to moro den ginetai tipota!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα, χα, χα, πολύ γέλασα βρε κορίτσια! Είναι πολύ όμορφες στιγμές αυτές...

Και η δικιά μου στριφογυρνούσε σε κάθε υπέρηχο αλλά στο β επιπέδου κυρία!!! Κοιμόταν του καλού καιρού και ας είχα φάει 1,5 σοκολάτα πριν!!! Αλλα ήταν σε τέτοια θέση που ο γιατρός έβλεπε ότι ήθελε χωρίς καμιά ταλαιπωρία! Να δείτε κάτι ξάπλες θα γελάτε 10 μέρες! Μέσα σε 10 λεπτά είχαν κάνει όλες τις μετρήσεις! Με το που την ζούλαγε λίγο ο γιατρός, κουνούσε το χέρι:lol: :lol: :lol: γιατί ενοχλούταν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα, χα, χα, πολύ γέλασα βρε κορίτσια! Είναι πολύ όμορφες στιγμές αυτές...

Και η δικιά μου στριφογυρνούσε σε κάθε υπέρηχο αλλά στο β επιπέδου κυρία!!! Κοιμόταν του καλού καιρού και ας είχα φάει 1,5 σοκολάτα πριν!!! Αλλα ήταν σε τέτοια θέση που ο γιατρός έβλεπε ότι ήθελε χωρίς καμιά ταλαιπωρία! Να δείτε κάτι ξάπλες θα γελάτε 10 μέρες! Μέσα σε 10 λεπτά είχαν κάνει όλες τις μετρήσεις! Με το που την ζούλαγε λίγο ο γιατρός, κουνούσε το χέρι:lol: :lol: :lol: γιατί ενοχλούταν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena o mpemphs mou se olous tous uperixous htan zoiros alla shnergasimos kai den ntrepotane thn kamera .sthn b epipedou ton epiase to anapodo tou.afou metrisane ta perisotera tous eixane minei mono to ena xeri na doune kai to prosopo ,autos na exei moularosei kai na mhn kouniete na exei balei kai ta xeria x mprosta apo to prosopo les kai apefeuge xtipima.ti ton zoulousame ti ton pirazame tipota autos.mono klotsouse :laugh: meta apo ligo kopo eidame to ena xeraki pou eixai minei kai den mporousame na doume olokliromeno to prosopo ligo apo edw ligo apo ekei to kataferame alla den eida tipota ston trisdiastato mono magoulaki .pantos an den exoune diathesh den ginete tipota.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emena o mpemphs mou se olous tous uperixous htan zoiros alla shnergasimos kai den ntrepotane thn kamera .sthn b epipedou ton epiase to anapodo tou.afou metrisane ta perisotera tous eixane minei mono to ena xeri na doune kai to prosopo ,autos na exei moularosei kai na mhn kouniete na exei balei kai ta xeria x mprosta apo to prosopo les kai apefeuge xtipima.ti ton zoulousame ti ton pirazame tipota autos.mono klotsouse :laugh: meta apo ligo kopo eidame to ena xeraki pou eixai minei kai den mporousame na doume olokliromeno to prosopo ligo apo edw ligo apo ekei to kataferame alla den eida tipota ston trisdiastato mono magoulaki .pantos an den exoune diathesh den ginete tipota.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Μπραβο κοριτσι μου!! Τα πρωτα νεα ειναι καθησυχαστικα!!😀👍 Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!! Πιστευω οτι ολα θα ειναι καθαρα!!  Ειχαν ερθει περυσι κ μας εκαναν ενημερωση γ τις εξετασεις π χρειαζεται να κανουμε γ την προληψη του καρκινου μαστου κ μας ειπαν υπερηχο, μαστογραφια κ μαγνητικη. Η τομοσυνθεση δν ξερω τι ειναι... Κ η παρακεντηση καλο ειναι ν γινει προληπτικα γ ν ειναι σιγουροι 100%. Αφου θ κανεις παρακεντηση, αναρωτιεμαι τα υπολοιπα γτ γινονται;; δν εχουν σαφη εικονα απ το δειγμα; 🤔
    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...