Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

Αχ Θέη τι μπορεί να συμβεί εκεί που δεν το περιμένεις;Και εγώ είχα προλάβει και έβαλα τα χέρια μου και έτσι και εμένα το τράνταγμα δεν ήταν υπερβολικό, αλλά όσο να'ναι η λεκάνη μου ταρακουνήθηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

όντως βρε Βασιλική!!!πως τον έκανες το συνειρμό;; :laugh: :laugh:

έχεις δίκιο για τα συμπεθεριά που ανέφερες!!

μόνο στο δικό μου το συμπεθεριό με την Άννα δεν ισχύει κάτι τέτοιο!!!

θα του ρίχνει η νυφούλα μου του γιού μου!!!χαχαχαχα :P:P

όσο για την τούμπα μην το συζητάς...τα έκανα πάνω μου... :S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια,ήρθα για να ξαναφύγω.Μη φοβάστε που πέσατε.Τα νερά θα είχαν σπάσει εκείνη την ώρα.Αφού δεν έγινε,δεν υπάρχει πρόβλημα.Είχε πέσει η νύφη μου όταν ήταν έγκυος και αυτό της είπε ο γιατρός της.

Πάω να ξαπλώσω λιγουλάκι και να σηκωθώ να πάω στο Μητέρα.Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα μανουλες και εγκυουλες!!!Το πρωι ηρθε η μαμα μου σκουπισε,σφουγγαρισε,σιδερωσε και μου απλωσε και ενα πλυντηριο ρουχα.Ας ειναι καλα. Εγω δε μπορω καθολου με το παραμικρο με πιανει ταχυκαρδια και ανεβαινουν πολυ οι σφυγμοι μου :(

Βασλικη μου αντε δυο μερουλες ακομα και μετα ποιος σε πιανει :):):)

Αννουλα-μανουλα κανε υπομονη κοριτσακι μου,πολυ λιγο εμεινε και για σενα...

Θεη και Φωτεινη προσοχη κοριτσακια μου με τις τουμπες,δεν ειμαστε για τετοια λιγο πριν το τελος.Ευτυχως ολα καλα ε???

Περιμενουμε νεα απο τα κοριτσια που εχουν σημερα γιατρο!!!

Οι μανουλες πως τα πατε με τα μικρα σας??? Αναστασια μου τι επαθε η καραμελιτσα σου??? Περαστικα να ειναι :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

Μιλαμε ολοι εχουν βαλθει να μου σπασουν τα νευρα... :angry: Ειτε παιρνουν τηλ και ρωτανε, ειτε ρωτανε την οικογενεια μου αν γεννησα, και οταν παιρνουν την αρνητικη απαντηση, η αντιδραση τους ''Καλα, ακοοοοοοομα?'' :huh::blink: Ε,ναι, ΑΚΟΜΑ! :angry: Μηπως δεν θελω εγω να γεννησω?? :blush: Κουραστηκα ρε κοριτσια, ειμαι ερειπιο...

αννουλα εγω σημερα πηγα με τον αντρα μου και ηθελε να ερθει και η πεθερα μου...

επισης ηθελε να ερθει και η κουνιαδα μου και εγω τους ειπα πως εαν μας πουν οτι θα μεινω θα ειδοποιουσαμε να ξεκινησουν αλλα...

τελικα ηρθαν!!!

οταν λοιπον φευγαμε δεν μου εφτανε η ταλαιπωρια μου και η ξενερα μου που με εδιωξε ο γιατρος, αρχισε η κουνιαδα μου τη γκρινια!!

"δεν το πιστευω οτι δεν θα γεννησεις σημερα και δεν επρεπε να γυρισω απο τις διακοπες μου, τουλαχιστον δεν καθομουνα σπιτι να κοιμηθω... και ποιος περιμενει μεχρι την τεταρτη.. "

εχω και την κοιλαρα και δεν μπορω να δειρω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini80 έγραψε:

Αχ Θέη τι μπορεί να συμβεί εκεί που δεν το περιμένεις;Και εγώ είχα προλάβει και έβαλα τα χέρια μου και έτσι και εμένα το τράνταγμα δεν ήταν υπερβολικό, αλλά όσο να'ναι η λεκάνη μου ταρακουνήθηκε.

όντως Φωτεινή μου από το πουθενά μας ήρθαν οι τούμπες... :S

και εγώ ακριβώς έτσι, λίγο ταρακουνήθηκα..

Κατερινάκι(foufou) με παρηγορεί αυτό που λες...

δεν φοβήθηκα τόσο μην σπάσουν τα νερά, αλλά μην δω αίμα...

καλή ξεκούραση!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

όντως βρε Βασιλική!!!πως τον έκανες το συνειρμό;; :laugh: :laugh:

έχεις δίκιο για τα συμπεθεριά που ανέφερες!!

μόνο στο δικό μου το συμπεθεριό με την Άννα δεν ισχύει κάτι τέτοιο!!!

θα του ρίχνει η νυφούλα μου του γιού μου!!!χαχαχαχα :P:P

όσο για την τούμπα μην το συζητάς...τα έκανα πάνω μου... :S:S

δεν το ξερεις ακομη!!! μπορει να γεννησεις κι εσυ στην εβδομαδα που γεννησε η αννα ;) με την ιδια ευκολια ;) οποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλαμε Βασιλικα απαραδεκτη η κουνιαδα σου.Θα της την ελεγα κανονικοτατα αν ηταν δικια μου.Σε καλεσε κανεις να ερθεις πριν καν γεννησω????ΕΛΕΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά Βασιλική μιλάμε μου την έδωσε η κουνιάδα σου(συγνώμη κιόλας!!!)... :angry::angry:

λες και της είπες εσύ να έρθει..τι να πω;;;

όσο για αυτό που λες με τη γέννα μπορεί όντως να τα κάνω όλα όπως η συμπεθέρα μου!!

οπότε την άλλη εβδομάδα γεννάω!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα ποιος ο λόγος της ταχυκαρδίας; Ρώτησες το γιατρό;

Βασιλική αχαρακτήριστη η κουνιάδα σου :angry::angry::angry:

Κατερινοφουφου ήξερα και άλλες κοπέλες που είχαν παρομοιες τουμπες και πράγματι φοβήθηκα για αίμα και σπάσιμο νερών , αλλά ευτυχώς όλα καλά. Καλά νέα να έχεις από το γιατρό :kiss: .

Η Κατρίνα ακόμα δεν γύρισε από το γιατρό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster η μονη διαφορα ειναι οτι εγω ειχα πολλες συσπασεις κ κανονικα με τον ορο θα επρεπε να σταματησουν η να μειωθουν ακομα κ τωρα εχω το ιδιο μια μερα πολλες τοσο που με ανησυχουν κ μια χαλαρα αλλα δεν εχουν σταματησει ουτε μια μερα...κ αν αργησω καμια μερα να παρω το χαπι κανω πολλες.... :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Fotini μου τωρα που που παιζω μπαλα στο γηπεδο μου δηλαδη ειμαι στο σπιτακι μου κ δεν υποχρεωνομαι να μπαινω στο δικο της φυσικα κ τις την λεω με τροπο της πεταω μπιχτες για οσα εχει πει οταν το φερνει η κουβεντα κ ριχνω ενα γελιο με το υφος της γιατι δεν ξερει οτι εγω τα ξερω κ της ερχεται καπως....

Βασιλικουλα λες να μας κανει την τιμη κ η Κατρινα κ να ερθω να δω κ τις δυο????αλλα κ απο την αλλη αλλη βδομαδα να μπει παλι εκει θα ειμαι Δευτερα-Πεμπτη 9-11 εχω τα μαθηματα..... ;););););)

κοριτσακια προσοχη στις τουμπες εγω προχτες πηγα να την φαω μεσα στην μπανιερα θα σακατευομουνα μιλαμε ημουνα κ μονη μου σπιτι... :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

παλι καλα την γλιτωσα...

Αννουλα μου υπομονη λιγο εμεινε οσο για αυτους που βιαζονται να τους απαντας οτι το καλο πραγμα αργει να γινει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη μου την Τεταρτη θα παω στη γιατρο και θα τη ρωτησω.Παντως με πειραζει η ζεστη αφανταστα.Οσο καθομαι στο κλιματιστικο ειμαι μια χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκούλες μου, καλησπέρα!

Βασιλικούλα :kiss: Σε έδιωξαν αλλά όχι για πολύ ε; Η αγωνία παρατείνεται για δυο μέρες. Φάε όσο μπορείς, χαχαχαχ (ναι, τελευταία μέρα γουρούνιασα τελείως) :P Σούπερ βάρος τα μικρά σου- και για δίδυμα ειδικά... τέλεια! Τον μπέμπη θα τον στείλετε στρατό κατευθείαν :P Με το καλό βρε κοριτσάρα!

Με ένα πόνο και στη Χρύσα μας. Αύριο τέτοια ώρα μπορεί να έχει το μπεμπέ της αγκαλίτσα! Με το καλό :kiss:

Προσκυνώ κοιλίτσα Λαμπρινής. Φτου φτου, μεγάλη αλλά πεντακάθαρη. Ούτε μισή ραγάδα! Με το καλό να έρθει το... περιεχόμενό της.

Μαράκι, είδα αυτό που έγραψες περί πόνου. Μάλλον για μένα πήγαινε. Ελπίζω να μην είπα κάτι που σε ενόχλησε :dry: Κι εγώ έλεγα πάντως ότι είναι υποκειμενικός ο πόνος, απλώς εγώ δεν πόνεσα και τόσο. Ίσως οι συσπάσεις να μην ήταν τόσο έντονες; Δεν ξέρω... Συγγνώμη αν σε πείραξε κάτι που είπα :dry: Θέλω κι εγώ να δω φωτογραφίες :(

Γιούλη, είσαι καλύτερα; Κι εγώ το είχα αυτό με τον ομφαλό. Πάει και κάθεται το μπεμπάκι από εκεί πίσω κι επειδή είναι τσιτωμένο το δέρμα στο σημείο, είναι και πιο ευαίσθητο. Καλά τα περάσατε με τον αντρούλη; Καλά το βλέπεις το πράγμα, έτσι είναι ;)

Ελπιδάκι, δεν υπάρχει κάποιο μέρος ανοιχτό, χωρίς πολύ κόσμο να πάτε, αφού θέλεις να βγείτε; Ο καιρός το ευνοεί άλλωστε. Το ότι θα βγείτε δεν συνεπάγεται επαφή με κόσμο.

Άννα, σιδερένια η μικρούλα σου :kiss:

Μπέλλα, δεν ξέρω πώς είναι η φάση εκεί που θα γεννήσεις με το καλό, αλλά αν δεν το κάνουν από μόνοι τους, εννοείται πως θα γίνεις η κακιά του θαλάμου. Εννοείται πως θα ζητήσεις να βγουν οι συγγενείς έξω αν δεν νιώθεις άνετα! Είχαμε κι εμείς τέτοιο πρόβλημα, αλλά "καθάρισα" :angry:

Κατερινοφουφού, καλύτερα σήμερα με τη "μεγάλη" σου; :P Τι βιβλίο είναι αυτό; Είναι τόσο "έρμαια" τα άτιμα όταν σπαράζουν που δεν σου κάνει καρδιά ρε γαμώτο. Είναι τόσο δύσκολο να μην τα πάρεις αγκαλιά :(

Φωτεινή και Θέη :ohmy: Μεγάλη λαχτάρα πρέπει να πήρατε ε! Ευτυχώς τα μικρά μας είναι πολύ ασφαλή εκεί μέσα :) Καλές ετοιμασίες και περιμένουμε φωτογραφίες!

Αννούλα, υπομονή. Τόσο λίγο έμεινε, δεν μπορεί, πόσο θα μείνει εκεί μέσα; Ο Γιωργάκης τι έχει και είναι ανήσυχος; :( Χαχαχ πολύ σπαστικό αυτό με αυτούς που ρωτάνε ε; Σε ένα βιβλίο που διάβαζα, στο κεφάλαιο του 9ου μήνα, είχε ένα πλαισιάκι αφιερωμένο σε αυτούς που ρωτάνε και τη σπάνε στις εγκυούλες :P

Έλενα, μεγάλη τύχη να έχεις βοήθεια! Εσύ πού να έχεις βρε καλό μου αντοχές σε τόσο προχωρημένη εγκυμοσύνη; Όπου να 'ναι όμως... :woohoo:

Καλά αποτελέσματα σε όσες έχουν εξετάσεις και υπέρηχους! Ίσως είναι και τα τελευταία :)

Συγγνώμη αν ξέχασα κάτι ή κάποια... Σας διάβασα πολύ βιαστικά γιατί το μικρό είναι από χτες με το μάτι γαρίδα και γκρινιάζει ή κλαίει σχεδόν όλη την ώρα :( Το καλό είναι ότι πήγε 3440 (κάποια από τα μπεμπάκια σας είναι περισσότερο κι ας είναι ακόμη μέσα στις κοιλίτσες :P )!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα γιατί δεν πετάγεσαι και μέχρι το φαρμακείο να σου μετρήσει την πίεση να δεις τι παίζει και με αυτήν; πάντως αφού στο αιρκοντισιον όλα καλά τότε μην το αποχωρίζεσαι. ;);)

Καλώς την Ντόρα την συμπάσχουσα. :P:P Ε ρε ξύλο που θέλουν αυτές οι πεθερές. Εγώ για να μην φαίνομαι κακιά βάζω την Ήρα (το σκύλο μου) και την τυραννάει :P:P:P:P

Λοιπόν πάω να φαω και να σιδερώσω κανένα ρουχο και θα επανέλθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη μου εχω πιεσομετρο στο σπιτι,μετρηθηκα και οπως παντα ειμαι υποτασικη.10 η μεγαλη 7 η μικρη.Τωρα ειμαι αραγμενη στο κρεβατι με το κλιματιστικο και το netbook και ειμαι μια χαρα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou glika molis vgika apo to nosokomeio meta apo epta imeres :ohmy:

eimaste kai oi dyo kala kai sas xairetame :):):)

den exw diavasei tpt akoma :dry:

gennise kamia alli kopela?????

tha mpw otan mporesw na sas pw gia ti genna mou

filia polla polla se oles :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλικουλα μου μου θυμιζουν πολυ την δικια μου πεθερα κ κουνιαδα που οταν μαθανε οτι ειμαι εγκυος για ενα μηνα δεν το σηζηταγανε καν τα μουτρα ηταν μεχρι το πατωμα μονο μπροστα στο αντρα μου δειχναν λιγο οτι χαιρονται κ τωρα θελουνε να ειναι παντου πρωτες...η πεθερα μου μου ειπε οταν σπασουν τα νερα κατευθειαν θα με παρετε τηλ κ θα ερθουμε μαζι... :blink::blink::blink::blink::blink: ναι λεω μηπως να γεννησουμε κ μαζι????? :huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

βρε ουουουουουουουουουουουστ..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

koritsia mou glika molis vgika apo to nosokomeio meta apo epta imeres :ohmy:

eimaste kai oi dyo kala kai sas xairetame :):):)

den exw diavasei tpt akoma :dry:

gennise kamia alli kopela?????

tha mpw otan mporesw na sas pw gia ti genna mou

filia polla polla se oles :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Αγγελικουλα μου να σου ζησει.....

γιατι τοσες μερες?????

περιμενουμε λεπτομεριες κ φωτο φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη προσαρμογη να εχετε στο σπιτακι σας Αγγελικη μου.Πολλες μερες εμεινες στο νοσοκομειο. Περιμενουμε την ιστοριουλα σου και φωτο της μπεμπας σου :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μας, να σου ζήσει και πάλι! Να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε κούκλα :kiss: Καλή προσαρμογή, καλή λοχεία σε σένα και να πάνε όλα όσο πιο εύκολα γίνεται. Όταν ηρεμήσετε, σε περιμένουμε να μας τα πεις όλα, ναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα να σου ζησει και παλι η μπεμπουλα!!!

με το καλο να βρητε τους ρυθμους σας τωρα στο σπιτακι σας ;)

γιατι τοσες μερες??? :blink::blink:

ντορα μου η πεθερα μου δεν λεει τετοια! ειδικα τωρα που ειμαι εγκυος κραζει και οποιον με τσαντιζει :P

απλα η κουνιαδα μου ειναι λιγο στον κοσμο της...

θα δεις κι αλλο μωρο ;)

κατερινα μου μεγαλωσε η αλκμηνη :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

κοντευει το κιλο!!!! ολοκληρη κοπελα πως να μην θελει την αυτονομια της και το δωματιο της :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

Vaster η μονη διαφορα ειναι οτι εγω ειχα πολλες συσπασεις κ κανονικα με τον ορο θα επρεπε να σταματησουν η να μειωθουν ακομα κ τωρα εχω το ιδιο μια μερα πολλες τοσο που με ανησυχουν κ μια χαλαρα αλλα δεν εχουν σταματησει ουτε μια μερα...κ αν αργησω καμια μερα να παρω το χαπι κανω πολλες.... :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Ντορα ουτε με τον ορο σου μειωθηκαν;εγω νοσηλευτικα γιατι ειχα καθε 4 λεπτα,μετα απο 12 ωρες μειωθηκαν,δεν σταματησαν βεβαια παλι ειχα πολλες την ημερα...και επαιρνα 1 χαπι το τριωρο,με το που τα σταματησα,εχω γυρω στις 5 την ημερα,αλλα πλεον ειναι και φυσιολογικο.

Αγγελικουλα και παλι να σου ζησει!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://http://www.youtube.com/watch?v=NrctNIWaN4Q

μολις καταφερα και διαβασα Ολες τις σελιδες ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ..ΔΕΝ θυμαμαι και πολλα!ειμαι τοσο ..αγχωμενη,που δε μπορω να συγκεντρωθω!!Παντως ειδα οτι ολες ειστε καλα..και αυτο εχει σημασια!

ΑΑ ΒΡΕ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ...τι τραβηξες σημερα!!ΒΕΒΑΙΑ..ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΗΡΘΑΝ ΕΤΣΙ..ΩΣΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..ΘΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕ ΜΑς ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑς!!!

;););););););););););););)

Πηγαμε και στα JUMBO ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΨΩΝΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΚΕΙ..ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ!ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΠΗΡΑ!..

ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΓΥΑΛΙΝΑ 2 μεγαλα +2 μικρα..CHICCO

2 πιπιλες για 0+..να υπαρχουν..

κουβερτουλα βαμβακερη

πετσετα μεγαλη

σελτεδακια μιας χρησης

σαλιαρες μιας χρησης

σφηνακι με μαξιλαρακι..(το ειχε μαζι)

αφρολουτρα ,λαδακι,πουδρα(PENATEN)

eεπιθεματα στηθους

σιλικονουχα θηλή

κουνουπιερα(πιθανα να χρειαστει και βαση)

η γιαγια πηρε μερικα φορμακια,καλτσακια..

θελω να μου πειτε..τι απο αυτα θα χρειαστω στο νοσοκομειο...ή τι δε θα χρειαστω!!PAMPERS...πρεπει να παρω μαζι μου ή οχι?ποσο μεγαλη και γεματη ηταν ή ειναι η βαλιτσα σας?

και τα νεα του μπεμπουλη ειναι...

επειδη ειμαστε.."μεγαλουτσικο" νινι..και δειχνουμε ετοιμοι για εξοδο..γιατι να μενουμε ..κρυμμενοι στη κοιλιτσα της μαμας?Ο κυριος γιατρουλης ειπε..οτι την Πεμπτη 26 Αυγουστου θα ειναι η ιδανικη μερα για ολους μας!εκεινος θα εχει εφημερια..και θα ειναι εκει μεχρι την Παρασκευη μεσημερι,οπότε αυτο θα ειναι καλο και για μενα και κατεπεκταση για το μικρο μου θησαυρο!!

και φυσικα θα ειμαστε διπλα στα συμπεθερια..(Βασιλικουλα !!μια παρηγορια θα ειναι κι αυτη!!!Αν θα βρουμε δωματιο στον 5ο!!Ντορα..θα σε δω αραγε εκεινη τη μερα??εγω θα ειιμαι εκει ως Κα Χασαπη..(δε θελω γελακιααα... :blush::blush: )εγω του ζητησα 27 ή 30..και μου λεει...για 30 ειναι ..πολυ μακρυα!ενω για 27..επειδη θα εχει εφημερια απο τη προηγουμενη..θα ειναι μεχρι το μεσημερι εκει..αν χρειαστω κατι..θα εχει φυγει!

Κοριτσια..εχω χεστει πανω μου..2 μερες μεινανε..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ εύχομαι να τα πάτε καλύτερα με τον νέο μπέμπη στον θηλασμό, τώρα έχεις και την πείρα ;)

Φωτεινή και Θέη Καλέ να προσέχεται με τις τούμπες και τα γλιστρίματα, ευτυχώς είστε και οι δυο καλά :kiss:

Βρε kuoκατερινάκι μου θα σε μαλώσωωωωω, δεν πέταξα μπιχτές προς Θεού μην μου στεναχωριέσαι έτσι ;) απλά περιέγραψα την κατάσταση μου και το τελευταίο το έγραψα για τις κοπέλες που δεν έχουν γεννήσει ακόμα για να καταλάβουν ότι κάθε μία είναι μοναδική περίπτωση σχετικά με τον πόνο και την γέννα και την αναισθησία. Το μόνο σίγουρο είναι ότι οι συσπάσεις και οι πόνοι ήταν εντονότεροι λόγω δευτεροτοκίας :S

Για να δεις τις φωτος κάνε με αποδοχή στη αίτηση επαφής που σου έστειλα και θα τις δεις στο προφίλ μου :kiss:

Βσιλική τι να πω για την κουνιάδα :angry:

Αγγελικούλα μου να σου ζήσει και πάλι, θα περιμένουμε τα νέα σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...