Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2010 Νο.19!!!!


Recommended Posts

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ήρθε ο μεγάλος μου αριθμός, σας υπόσχομαι πως σε αυτόν τον αριθμό, εγώ θα γεννήσω!!! ΠΩΣ??? μα θα εφαρμόσω το μυστικό!!! χαχαχαχχαχα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εγώ προχθές παρήγγειλα φασολάδα :blink: και μου έκανε η πεθερούλα μου.

χθές έκανε κοτόπουλο με ρυζάκι και ζήτησα πάλι φασολάδα να φάω και με κοροιδεύανε όλοι :blush::blush:

σήμερα κάνει παστίτσιο, ήδη μου έχει σπάσει την μύτη,αλλά εγώ πα΄λι φασόλια θέλω να φάω :blink::blink::blink: κακό είναι???

ο άντρας μου λέει πως έτσι και γεννήσω αυτές τις μέρες, με τόσα φασόλια θα μαρτυρήσουν οι νοσοκόμες :blush::blush::blush::blush:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

CrazyMummy έγραψε:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ήρθε ο μεγάλος μου αριθμός, σας υπόσχομαι πως σε αυτόν τον αριθμό, εγώ θα γεννήσω!!! ΠΩΣ??? μα θα εφαρμόσω το μυστικό!!! χαχαχαχχαχα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εγώ προχθές παρήγγειλα φασολάδα :blink: και μου έκανε η πεθερούλα μου.

χθές έκανε κοτόπουλο με ρυζάκι και ζήτησα πάλι φασολάδα να φάω και με κοροιδεύανε όλοι :blush::blush:

σήμερα κάνει παστίτσιο, ήδη μου έχει σπάσει την μύτη,αλλά εγώ πα΄λι φασόλια θέλω να φάω :blink::blink::blink: κακό είναι???

ο άντρας μου λέει πως έτσι και γεννήσω αυτές τις μέρες, με τόσα φασόλια θα μαρτυρήσουν οι νοσοκόμες :blush::blush::blush::blush:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ>>>...αν και ετσι οπως παμε..ουτε στο 20 θα γενναμε!χαχαχα

Συγνωμη ..βρε Θεκλα μου αλλα ετσι οπως το θετεις...Η φασολαδα ειναι το μυστικο σου???????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο και το 19!!!Ευχομαι να δουμε πολλά ομορφα μωράκια τις επόμενες μέρες.

Θεκλα φασολάδα??Απαπαπα!!Με τόσο ζέστη? Δίκιο έχει ο αντρας σου :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κατρίνα προλαβαίνω να έρθω απο Φλώρινα? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου σήμερα βγήκα κ γω βολτούλα...κ περπάτησα λιγάκι (αν κ το δεξί γοφούλι πονούσε ακόμα), είχε αεράκι κ το εκμεταλλεύτηκα. Μετά πήγαμε κ το μικρό μας στην παιδική χαρά να παίξει κ αυτό λιγάκι... άραξα σ ένα παγκάκι κ απολάμβανα το αεράκι (τέλειο).Γυρίσαμε σπίτι κ παραγγείλαμε φαγητάκι... φάγαμε κ οι άντρες του σπιτιού τώρα κοιμούνται.Εγώ περιμένω να τελειώσει το πλυντήριο ν' απλώσω ρουχαλάκια κ μετά να ξαπλώσω για λίγο... γιατί η μικρή πολύ απλώνεται κ θα βγει απ' το στόμα σε λίγο... πολύ ζόρισμα μιλάμε !

ααααααααα καλορίζικο το 19 !!!! κ με πολλές γέννες εύχομαι.

Βασιλικούλα μου αύριο ελπίζω να πάνε όλα καλά κ να γεννήσεις με το καλό τα μωράκια σου... μην ταλαιπωρηθείς καθόλου!

Κατρίνα μου να τα εκατοστήσει η μικρή σου...να την χαίρεσαι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο........

βρε Λαμπρινουλα μου τελεια η κοιλιτσα αλλα πως μπορεις να σε ακουμπαει το κολαν στην κοιλια??????εγω δεν αντεχω τιποτα ολα τερμα χαμηλοκαβαλα τα φοραω....

κ εμενα μου αρεσει η φασολαδα....

αλλα το παστιτσιο ειναι το αγαπημενο μου....

εγω εφαγα μακαρονια με κρεμα γαλακτος κ κολοκυθακια....απιστευτο φαει δεν ξερω αν εχετε φαει με τετοια σαλτσα αλλα ειναι τελειο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντοράκι μου δεν το μπορώ...για τη φωτό το έκανα να φανεί μικρότερη η κοιλίτσα... :whistle::whistle::whistle::whistle: Όλα μου τα ρουχαλάκια είναι "ελαφριά" στην κοιλίτσα... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, it's one of those days :P Όποτε προσπαθώ να σας γράψω κλαίει (Αναστασία, είπες τίποτα; :P ) και πριν, αφού έγραψα κατεβατό ολόκληρο, έφυγα για μια στιγμή, έκατσε ο άντρας μου στο pc και τα έκλεισε όλα :angry:

Γρήγορα γρήγορα λοιπόν να ευχηθώ με ένα πόνο στις κοριτσάρες μας, τη Βασιλική και τη Χρύσα! Βασιλική μου, κι εγώ λέω πως θα σε κρατήσουν! Επίσης... σημαντικό: τι θα φας;;; Αν γεννούσα αύριο θα έσκαγα στο φαΐ και μετά θα χτύπαγα κι έναν κορμό ;)

Με το καλό!

Κατερινάκι, να τη χαίρεσαι την κούκλα σου και με το καλό ο αδελφός της! Θα την περιμένει ένα πολύ όμορφο δωμάτιο, αυτό είναι σίγουρο :) 10 χρόνια ε; Απίστευτο!

Θέκλα, με φασολάδα ή χωρίς, το 19 είναι γραφτό να είναι το τυχερό σου :kiss:

Σόρι για το βιαστικό post. Σας φιλώ για τώρα και ελπίζω να τα πούμε αργότερα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γύρισα και εγώ!!!

καλά βρε Θέκλα φασολάδα;;;τρελάινομια γι'αυτό το φαγητό αλλά με τόση ζέστη δεν ξέρωαν θα την πάλευα...

Λαμπρινή τέλεια η κοιλίτσα!!!άντε να αδειάσει σύντομα!!!

γεία σου Ντοράκι!!!και εγώ κορίτσια δεν αντέχω κανένα ρούχο...αν μπορούσα θα κυκλοφορούσα όλη μέρα με το βρακί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ δεν ευχήθηκα καλορίζικο για το 19!!!!

άντε με το καλό κορίτσια και με πολλά γεννητούρια!!!!Θέκλα εύχομαι να το πετύχεις να γεννήσεις στο 19!!!!

Κατερινάκι μου το Αλκμηνάκι σου κάνει καψόνια,ε;;υπομονή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera ki apo emena....ti kanete?egw anupomonw gia ayrio :P:P:P:P:P

koritsia pragmatika sas eyxaristw oles polu gia thn parea pou mou krathsate olo auto to kairo kai ths apories stous provlimatismous pou mou lusate...eisastan i teleia parea...na thimisw oti ayrio mpevw sto attiko gia parakolouthisi kai thn trith h tetarth gennaw :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

tha parw to laptop mazi kai an vrw pouthena shma tha sas stelnw...tha sas skeftomai oles ;)

vasiliki kai thekla logika prepei na gennisoume thn idia vdomada eyxomai me to kalo kai me enan pono :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

filakia se oles....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου όλα θα πάνε καλά!!!

πωπω σε 3 μέρες το πολύ θα κρατάς το ζουζουνάκι σου αγκαλίτσα!!! :woohoo: :woohoo:

οτι καλύτερο κοπέλα μου και με έναν πόνο που λέμε!!! ;);)

όποτε μπορέσεις θα περιμένουμε νέα σου!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

Χρύσα μου όλα θα πάνε καλά!!!

πωπω σε 3 μέρες το πολύ θα κρατάς το ζουζουνάκι σου αγκαλίτσα!!! :woohoo: :woohoo:

οτι καλύτερο κοπέλα μου και με έναν πόνο που λέμε!!! ;);)

όποτε μπορέσεις θα περιμένουμε νέα σου!!! :kiss::kiss:

enoeite oti tha mathete vea mou apo tis prwtes tha valw ton antra mou na sas grapsei :)

paw twra gia eva geniko kai oliko xirismataki kai mpanaki kai ta leme meta...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια!Επέστρεψα κι εγώ!

Καλορίζικο το 19.

Κατρινάκι μου,να σου ζήσει η κορούλα.Να τη δεις όπως επιθυμεις κι επίσης ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. :)

Ελενάκι,να ζήσετε ευτυχισμένοι και να τα εκατοστήσετε!

Kuo,έχεις απόλυτο δίκιο.Τα μωρά θα μάθουν στο δικό μας πρόγραμμα κι όχι εμείς στο δικό τους.Το έχω διαβάσει σε βιβλίο όταν είχα πρόβλημα με τον ύπνο με τη μεγάλη μου κορούλα.

Σταυρούλα μου,ο άντρας μου προσωρινά δουλεύει στην Καρδίτσα.Λόγω επαγγέλματος δεν είναι τίποτα σταθερό.Ευτυχώς θα έρχεται συχνά κι έχω και τη μαμά μου εδώ να με βοηθάει.

Χρύσα και Βασιλικούλα με το καλό αύριο και να πάνε όλα καλά.

Οι υπόλοιπες τι κάνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σου Κατερινάκι!!!

Χρύσα μου καλή περιποίηση!!

κοριτσάκια σας αφήνω να πάω να ξαπλώσω για καμιά ώρα..τα λέμε αργότερα!!!φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου,Σταυρούλα μου!Ρε κορίτσια ξέρετε τι σκεφτόμουν;Όταν έλειπα διακοπές δε σας το είχα πει και νομίζατε ότι γέννησα.Αν όντως έρθει η ώρα πώς θα ειδοποιήσω;Θα σας πάει το μυαλό ή θα νομίζετε ότι έχω πάει διακοπές;;;; :P:P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou έγραψε:

Γεια σου,Σταυρούλα μου!Ρε κορίτσια ξέρετε τι σκεφτόμουν;Όταν έλειπα διακοπές δε σας το είχα πει και νομίζατε ότι γέννησα.Αν όντως έρθει η ώρα πώς θα ειδοποιήσω;Θα σας πάει το μυαλό ή θα νομίζετε ότι έχω πάει διακοπές;;;; :P:P:P:P:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κατερινάκι μου στείλε μας το τηλ σου σε pm έτσι ώστε αν δούμε ότι χαθείς να σε πάρουμε ένα τηλ βρε φιλεναδίτσα... εεεεεεεεεεεεε?????

;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ΄μαστε κι εμεις!!!

φαγαμε, τωρα εφυγαν και οι λοιποι και ηρθα και αραξα καναπε ;)

χρυσα με το καλο κι εσυ!!! ολα καλα θα πανε!

κατερινα kuo εφαγα ψητα και πατατες τηγανιτες και εχω φαει σημερα και 3 κοκακια :blush:

ειμαι γουρουνα :blush:

εσυ την προηγουμενη της γεννας την ειχες πεσει στο φαι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...