Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 16


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

anna10019 έγραψε:

Λαμπρινή μου, τι γλυκιά που είσαι! Μ'αρέσει πολύ το μαλλί :) Δεν νομίζω να το φτιαξες κι αυτό μόνη σου όπως τα νύχια;

Σ ευχαριστώ. Όχι αυτή τη φορά πήγα σε κομμωτήριο.Δεν είχα αντοχή να κάτσω κ ν ασχοληθώ με το μαλλί - έκανε πάρα πολύ ζέστη. Ασχολήθηκα όμως με τα νύχια (αν βγάλω καλή φωτό θα βάλω τώρα.)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα και εγω αφου πρωτα εφαγα δυο γεμιστες ντοματουλες με σαλατιτσα.Ωραιοτατες ηταν,η μανουλα μου τις εφτιαξε...

Παντως αφου μεχρι τωρα δεν μπηκε η Αναστασια μαλλον αποφασισε η καραμελιτσα της να κανει εμφανιση :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia diavasa parapanw gia tin kolpiki exetasi to savvato pou mpika sto attiko anagkastika tin ekana ki ayt tin exetasi prwta mou ekanan tin exetasi me to roz xartaki to opoio to enoiwsa san na to trivei mesa ston kolpo mou alla polu a p a l a ....den ponaei katholou...meta mou leei twra tha prepei na exetasoume to poso makris einai o traxilos ekei i exetasi egeine me ta daxtyla tou eniwtha mia piesi prws ta mesa giati me esprwxne me piesi prepei na eistai xalares emena mou elege sinexeia na xalarwsw den ponesa apla enoxlithika den xerrw omws an exei sxesei pou egw diatirw akoma tis sexoualikes mou epafes!(na fantastite gia na xalarwsw elega apo mesa mou mhpws kai dw to thema apo alli apopsi erwtika alla o giatros itan asximos kai karaflos opote kai me epoiase neyriko gelio me vlepei oo giatros kai mou leei ti epathes gelas?prwti fora to vlepw auto...pou na hxere o anthrwpos)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisanthemo έγραψε:

koritsia diavasa parapanw gia tin kolpiki exetasi to savvato pou mpika sto attiko anagkastika tin ekana ki ayt tin exetasi prwta mou ekanan tin exetasi me to roz xartaki to opoio to enoiwsa san na to trivei mesa ston kolpo mou alla polu a p a l a ....den ponaei katholou...meta mou leei twra tha prepei na exetasoume to poso makris einai o traxilos ekei i exetasi egeine me ta daxtyla tou eniwtha mia piesi prws ta mesa giati me esprwxne me piesi prepei na eistai xalares emena mou elege sinexeia na xalarwsw den ponesa apla enoxlithika den xerrw omws an exei sxesei pou egw diatirw akoma tis sexoualikes mou epafes!(na fantastite gia na xalarwsw elega apo mesa mou mhpws kai dw to thema apo alli apopsi erwtika alla o giatros itan asximos kai karaflos opote kai me epoiase neyriko gelio me vlepei oo giatros kai mou leei ti epathes gelas?prwti fora to vlepw auto...pou na hxere o anthrwpos)

πολυ γελασα με αυτο που εγραψες ....... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisanthemo έγραψε:

vre koritsia enas tupos sto kentriko menou evale ws thema oti zitaei gia fwtografisi ena veogennhto aygoustou...ti einai pali ayto ti gnvmi exete?

emena pantos me tromazei ligaki....

το διαβασα κι εγω Χρυσα ...

Με ΟΛΑ αυτα που γινονται καθημερινα στο Internet κι εμενα με φοβιζει ..

Υπαρχουν πρακτορεια μοντελων για αυτην την δουλεια..οχι αυτο το site ..

ισως να εχω γινει αρκετα επιφυλακτικη...........αλλα με ολα αυτα που διβαζουμε .... :dry::dry::dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα επεσες μεσα στον Αυγουστο! Ο χειροτερος μηνας για μαστορεματα, κλεινουν τα παντα!Υπομονη, βρε κοριτσι μου, ολα θα γινουν...

Βασουλα ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια. Γιατι δεν εμπνεεσαι ομως απο τις δικες μου φωτο για να βγαλεις και εσυ αντιστοιχες να εχεις να καμαρωνεις???

Χρυσα εσυ τελικα το εφαγες το χερι! Αφου δεν σε ενοχλησε και ιδιαιτερα, παλι καλα! Διατηρεις επαφες τυχερουλα? Και μας το λες ετσι απλα? Που ειδες την αγγελια για την φωτογραφιση? Εγω δεν ειδα κατι...και εμενα με τρομαζει,αρκετα θα ελεγα! Στην φωτογραφιση που ειχα κανει, ειχα δει δουλεια της κοπελας αυτης και μου αρεσε, εκτος του οτι ειχαμε και κοινους φιλους, ασε που δεν περιμενα να κερδισω κιολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιδέρωσα και ήρθα πάλι!

Σε λίγο θα φτιάξω και τα πράγματα μου να είμαι έτοιμη.

Σας ευχαριστώ για το καλό ταξίδι κούκλες!

Κυακι τα πιο γλυκά ξενύχτια κάνεις τώρα.Tελικά την θήλασες ή έφερε ο μπαμπάς μπουκάλι?Προσπαθώ να κατανοήσω τι βαθμό δυσκολίας έχει ο θηλασμός γι'αυτό ρωτάω..Δωσ΄της ένα :kiss: από μένα!

Πόπη καλώς μας ήρθες και καλώς να δεχτείς κι εσυ τη μπεμπούλα σου! Που ήσουν τόσους μήνες και δεν μας είχες ανακαλύψει??

Σουπίτσα ναι ερχομαιιι!! Το διάβασα αυτό για τον ηλεκτρικό ρε γμτ! Αλλά εμείς είμαστε κοντά έτσι κι αλλιώς,Ν.Φάληρο είμαι,οπότε εάν μπορούμε να πάρουμε τα πόδια μας εννοείται θα πάμε για καφεδάκι!

Στο Λητώ θα τρώμε μεσημεριανό παρέα! :P

Χρύσα τι καλό το μπουμπούκι σου! Εύχομαι να συνεχίσει έτσι για να μην κουράζει πολύ τη μανούλα!

Βασιλική μου υπέροχα νεάκιααα!! Σχεδον 5 κιλά μόνο τα ζουζούνιααα!! :woohoo: Καημενούλα μου...Καλά να είναι όμως και ας ταλαιπωρηθείς και λιγάκι! :kiss: Κι εγώ αναρωτιέμαι πόσο να έχει φτάσει το θρεφταράκι μου...τελευταία φορά στις 34 ήταν 2.600,τωρα???

Μπέλλα καλά που το διευκρίνησες αυτό για τους κρίκους,μπορεί και να μην το σκεφτόμουν και να τους έβλεπα!Δεν ψωνίζω από ιντερνετ,είμαι άσχετη και φοβάμαι μην κάνω καμιά βλακεία... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντορουλα δεν μου ειπε στανταρ ακομη...

απο 15 εως 20 αυγουστου...

θα παω ξανα στις 13, την αλλη παρασκευη και θα μου πει πια....

φανταζομαι...

παντως τωρα με την κορτιζονη και με το βαρος των μωρων ηρεμισα αρκετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιδακι μου ισα ισα που ηθελα να εχουν παρει βαρος τα μικρα μου!!!

αντε καλο ταξιδι να εχεις και σιγουρα θα εχει φτασει τα 3000 κι εσενα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα, είναι αυτό που λέμε "αν δεν μπορείς να το αποφύγεις, απολαυσέ το". :silly: :silly: :silly: :lol::lol::lol::lol::lol:

Αννούλα μου, δε βαριέσαι, κι αν δε βρω μαστόρια μες στο μήνα σιγά μην σκάσω. Σ'ευχαριστώ πάντως που έχεις πάντα ένα λόγο παρηγοριάς ;)

Αναστασίααααα, αν και αυτή τη φορά μας κάνεις τσαλιμάκια, ααααχχχ αλοιμονό σου κακομοίρα μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αυτό εννοείτε βρε Βασιλική μου! Ειδικά για διδυμάκια είναι ότι καλύτερο να παίρνουν έτσι βάρος...φτου φτου!

Τις κορτιζόνες τις έκανα κι εγώ,έχω ησυχάσει λίγο από τότε,σκέφτομαι ότι όποτε και να 'ρθει η ζουζού θα είναι μια χαρά από αναπνευστικά.

Νομίζω και η Σουπίτσα τις έχει κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIASAS KORITSIA!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

HR8A!!!!!!!!!!!!!!EIMAI PIO EYTIXOISMENOI MAMA STO KOSMO :woohoo: :silly: :blink: :laugh: OLA PIGANE KALA!!!TO MWRAKI MAS GENI8IKE 3200!!!EINAI PANEMORFOS!!!!EINAI ENAS KOYKLOS!!!!!AKWMA DEN MPWRO NA PISTEPSW OTI AYTO SIMVENI SE MENA!!!!!!

DEN PROLAVA NA SAS DIAVASW TI EGINE I KARAMELITA TO PIRE APO8ASI?

GENISE KAMIA ALI?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Τις κορτιζόνες τις έκανα κι εγώ,έχω ησυχάσει λίγο από τότε,σκέφτομαι ότι όποτε και να 'ρθει η ζουζού θα είναι μια χαρά από αναπνευστικά.Νομίζω και η Σουπίτσα τις έχει κάνει.

Ναι, ναι και εμένα μου τρύπησαν τον πωπουδάκο την 28η βδομάδα αν θυμάμαι καλά. Και εγώ νοιώθω πολύ πιο ήρεμη ότι αν βγει τώρα θα γλυτώσει αρκετά από τα αρνητικά της προωρότητας που συνδέονται με το αναπνευστικό...

Χρύσα, κάνεις σέξ?? :blink::blink::blink: Ζηλεύωωωωωωωωωωωωωωωωωωω........ Εγώ τώρα με τις συσπάσεις πάλι στη στέρηση :( Για καμιά βδομάδα ακόμα φαντάζομαι... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

GIASAS KORITSIA!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

HR8A!!!!!!!!!!!!!!EIMAI PIO EYTIXOISMENOI MAMA STO KOSMO :woohoo: :silly: :blink: :laugh: OLA PIGANE KALA!!!TO MWRAKI MAS GENI8IKE 3200!!!EINAI PANEMORFOS!!!!EINAI ENAS KOYKLOS!!!!!AKWMA DEN MPWRO NA PISTEPSW OTI AYTO SIMVENI SE MENA!!!!!!

DEN PROLAVA NA SAS DIAVASW TI EGINE I KARAMELITA TO PIRE APO8ASI?

GENISE KAMIA ALI?

Συγχαρητήρια Ρόζη!!!!!! Να σου ζήσει ο μπέμπης! Καλή προσαρμογή σου εύχομαι στο σπίτι σας! Πες μας λεπτομέρειες για τη γέννα. Ήταν εύκολη??Ο μικρός είναι ήσυχος??

Η καραμελίτσα μέχρι εχθές το βράδυ βασάνιζε τη μανούλα της και δεν έβγαινε. Σήμερα η Αναστασία δεν έχει μπει καθόλου άρα ελπίζουμε :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

GIASAS KORITSIA!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

HR8A!!!!!!!!!!!!!!EIMAI PIO EYTIXOISMENOI MAMA STO KOSMO :woohoo: :silly: :blink: :laugh: OLA PIGANE KALA!!!TO MWRAKI MAS GENI8IKE 3200!!!EINAI PANEMORFOS!!!!EINAI ENAS KOYKLOS!!!!!AKWMA DEN MPWRO NA PISTEPSW OTI AYTO SIMVENI SE MENA!!!!!!

DEN PROLAVA NA SAS DIAVASW TI EGINE I KARAMELITA TO PIRE APO8ASI?

GENISE KAMIA ALI?

Να σου ζήσει κουκλίτσα μου.Να χαρείς όλες τις στιγμές μαζί του.Να είστε πάντα χαρούμενοι και ευτυχισμένοι... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...