Μετάβαση σε περιεχόμενο

xoriakh 90 monades!


Recommended Posts

koritsia prin kan exw kathisterhsh exw xoriakh 90 monades!!!!!!!!ti simainei?????????

eimai egkyos??????? :blush: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

h mikroviologos mou leei einai poly thetiko auto...!!!!

tha pane ola kala...!!!!!!! :):):):)

twra ti na kanw??na perimenw na exw kathisterhsh?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΑΣ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pff έγραψε:

koritsia prin kan exw kathisterhsh exw xoriakh 90 monades!!!!!!!!ti simainei?????????

eimai egkyos??????? :blush: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

h mikroviologos mou leei einai poly thetiko auto...!!!!

tha pane ola kala...!!!!!!! :):):):)

twra ti na kanw??na perimenw na exw kathisterhsh?????????????

Για σου κούκλα πως και έκανες χορειακή αφού δεν είχες καθυστέρηση για εξήγησε μας αυτό και ποτέ περιμένεις ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titina21 έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΑΣ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

se eyxaristw para poly!!!!!!!!! :):):):)

mas irthe sxetika grigora,....meta peripou apo 4 mines gamou!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl έγραψε:

pff έγραψε:

Για σου κούκλα πως και έκανες χορειακή αφού δεν είχες καθυστέρηση για εξήγησε μας αυτό και ποτέ περιμένεις ???????????[/quote:16rhbvxk]

to eniwsa...eixame kanei kai arketes fores eleuthera kai lew e tha to epiasaaaaa :blush::blush::blush::blush:

kai eipa na mhn perimenw...na kanw prin!!!perimenw se 6 meres periodo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι άλλη εγκυούλα!!!!

Συγχαρητήρια! Χοριακή 90 και μάλιστα χωρίς καθυστέρηση ακούγεται πολύ καλή!

Εγώ με καθυστέρηση είχα κάπου γύρω στο 15 και τώρα έχω ένα πολύ γλυκό παιδάκι!

Οσο για το τι πρέπει να κάνεις... πρέπει σίγουρα να χαρείς, να το πεις στον αντρούλη σου και σε όσους θα χαρούν μαζί σου!

Πάρε και το γιατρό σου, αλλά το πιο πιθανό είναι να σου πει να περιμένεις να περάσουν λίγες μέρες για να δείχνει καλύτερα στον υπέρηχο!

Μπράβο και πάλι!!!! Εύχομαι όλα να πανε καλά και να κρατάς σε 8,5 μήννες αγκαλιά το μωράκι σου!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dididi kai zaxarenia sas euxaristwwwwwwww :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

mou dinete poly kouragiooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!

molis pira ton giatro kai mou leei...

e fysika kai eisai egkyos!!!ti to rwtas??????? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

mou leei na ertheis na ta poume apo konta to apogeuma... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε κορίτσια και στις υπόλοιπες..! Σειρά σας τώρα...

pff, απόλαυσε το υπόλοιπο καλοκαίρι χαλαρά και αγκαλιά με τον αντρούλη σου, γιατί του χρόνου τέτοιον καιρό θα έχετε έναν μπεμπούλη ή μία μπεμπούλα και θα κουβαλάτε πάνες, τσάντες αλλαγής, ρηλάξ, κουδουνίστρες και όλο τον σχετικό εξοπλισμό στην παραλία!!!!

:cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dididi έγραψε:

Άντε κορίτσια και στις υπόλοιπες..! Σειρά σας τώρα...

pff, απόλαυσε το υπόλοιπο καλοκαίρι χαλαρά και αγκαλιά με τον αντρούλη σου, γιατί του χρόνου τέτοιον καιρό θα έχετε έναν μπεμπούλη ή μία μπεμπούλα και θα κουβαλάτε πάνες, τσάντες αλλαγής, ρηλάξ, κουδουνίστρες και όλο τον σχετικό εξοπλισμό στην παραλία!!!!

:cheer::cheer:

axou ti wraiaaaaaaaa :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dididi έγραψε:

Άντε κορίτσια και στις υπόλοιπες..! Σειρά σας τώρα...

pff, απόλαυσε το υπόλοιπο καλοκαίρι χαλαρά και αγκαλιά με τον αντρούλη σου, γιατί του χρόνου τέτοιον καιρό θα έχετε έναν μπεμπούλη ή μία μπεμπούλα και θα κουβαλάτε πάνες, τσάντες αλλαγής, ρηλάξ, κουδουνίστρες και όλο τον σχετικό εξοπλισμό στην παραλία!!!!

:cheer::cheer:

συγχαρητηρια σε ολες σας...

ειμαι και εγω εγκυος :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ηταν να αδιαθετησω την δευτερα που μας περασε αλλα εγω το ηξερα 5 μερες πριν οτι ημουν εγκυος.....

το θεμα ειναι οτι εκανα σημερα χοριακη και ειναι 3,648 δεν ειναι παρα πολες μοναδεσ για 5 μερσ καθυστερηση;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις πολλά ωραία να περιμένεις τώρα... τον υπέρηχο που θα ακούσεις καρδούλα... την στιγμή που θα τον κρατήσεις πρώτη φορά αγκαλίτσα... την εικονα του αντρούλη σου να κρατά το νεογέννητο μωράκι σας συγκινημένος... το πρώτο του χαμογελάκι... και τόσα άλλα ακόμα...

Αν και δεν γράφω συχνά σας διαβάζω και με έχετε βοηθήσει πολλές φορές σε πολλές δυσκολίες μου χωρίς να το ξέρετε με τις συμβουλές, τις ιστορίες σας, τη δύναμη και τις θετικές σκέψεις σας.

Και ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ εύχομαι σε όλες σας, και κυρίως στις κοπέλες που η ζωή τις δοκιμάζει περισσότερο μέχρι να τους στείλει τελικά τα μωράκια τους, ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!

Α, και στην ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ, που επίσης χωρίς να το ξέρει, μου έχει δώσει δύναμη με το χιούμορ της, αν και δεν την ξέρω, θέλω να της πως πως για κάποιο λόγο έχω μια διαίσθηση πως σύντομα θα γίνει μανούλα! Μην με πάρετε για χαζή, αλλά το σκέφτομουν και σήμερα και χθες που σας διάβαζα...

Καλό καλοκαίρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές μονάδες σημαίνει πιθανόητες για δίδυμα, mrs boom.

Συγχαρητήρια και σε σένα! Όλα τα καλά εύχομαι!

Είδατε, τυχερό το φετινό καλοκαίρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια και στα δυο κοριτσια!!!!!

Ολα να πανε καλα και σας περιμενουμε στις ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ για τρελλο γελιο κ ανταλλαγη αποψεων!

Φιλια πολλα κ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοριτσια!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: με το καλο τα μωρακια σας κ οτι αλλο επιθυμειτε σας ευχομαι!!! :kiss::kiss: pff να σε ρωτησω κατι???οταν λες το ενιωσες τι εννοεις???γιατι κ γω νιωθω κατι αλλα δε ξερω πως να το εξηγησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοοοοοοοο!!!!!!Εισαι μωρεεεε εγκυουλαααααααααααααααααααααα :silly: :woohoo: :woohoo: Να προσεχεις τον εαυτο σου ολα καλα θα πανε και χοριακη στα υψηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dididi έγραψε:

Πολλές μονάδες σημαίνει πιθανόητες για δίδυμα, mrs boom.

Συγχαρητήρια και σε σένα! Όλα τα καλά εύχομαι!

Είδατε, τυχερό το φετινό καλοκαίρι!!!!

διδυμα :blink::blink::blink::blink: καλα ηθελα τοσο πολυ το ενα και μαλλον ο θεουλης θα μου δωσει 2.....αχ τη χαρα :laugh: :laugh: :laugh:

μηπωσ ειναι εξωμητριο :S:S:S ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωπα παιδι μου που θα ταν εξωμητριο!!!!!κ θα ειχες τοσο υψηλη χοριακη???δε νομιζω!!!!ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!πιστεψε το θα γινεις ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου φαίνεται ότι από τη χαρά σου δεν μπορείς να το πιστεψεις, mrs boom.

Μην βάζεις κακές σκέψεις στο μυαλό σου και βασανίζεσαι άδικα! Άλλωστε με 5 μέρες καθυστέρηση,μπορείς, νομίζω (αν δεν κάνω λάθος), να ζητήσεις από το γιατρό σου να δείτε και το σάκο.... Μπας και το πιστέψεις δηλαδή, γιατί όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dididi έγραψε:

Μου φαίνεται ότι από τη χαρά σου δεν μπορείς να το πιστεψεις, mrs boom.

Μην βάζεις κακές σκέψεις στο μυαλό σου και βασανίζεσαι άδικα! Άλλωστε με 5 μέρες καθυστέρηση,μπορείς, νομίζω (αν δεν κάνω λάθος), να ζητήσεις από το γιατρό σου να δείτε και το σάκο.... Μπας και το πιστέψεις δηλαδή, γιατί όλα καλά θα πάνε!

οταν το ειπα στο γιατρο μου ειπε "ελα την αλλη βδομαδα που θα εχεις συμπληρωσει 10 μερες καθυστερηση....ασχετα με τις μοναδες..καλα ειμαι πολυ αγχωμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο ειπε απλα γιατι ειναι νωρις ακομα να δει σακο κ χρειαζεται λιγες μερες ακομα!!!!μην αγχωνεσαι!!!!!!!!!ολα ειναι τελεια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, μην αγχώνεσαι από τώρα... το σποράκι σου θέλει ήρεμη μαμά! Και να σου πω, τώρα που είναι νωρίς ακόμα, είναι ευκαιρία να βεβαιωθείς αν ο γιατρός σου σου ταιριάζει ή όχι. Στην εγκυμοσύνη εκτός από έναν καλό επιστήμονα χρειάζεσαι και έναν γιατρό που μπορεί να καταλαβαίνει τις ανάγκες σου, τους φόβους, τα άγχη σου και να σε ηρεμεί.

Αν νιώθεις άγχος να τον ξαναπάρεις και να του το πεις. Οφείλει να σε ακούσει και να σου εξηγήσει όποια απορία ή φόβο έχεις... Η πρώτη εγκυμοσύνη πάντα φέρνει άγχος, αν είσαι και αγχώδης από τη φύση σου, ίσως χρειάζεσαι έναν ιδιαίτερα υποστηρικτικό γιατρό.

Πάντως, μην κάνεις κακές σκέψεις... απόλαυσε το και γιόρτασέ το. Ζεις όμορφες μέρες, από τις πιο όμορφες της ζωής σου, μην τις σκοτινιάζεις με τέτοιες σκέψεις. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...