Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!!!!!!!

Κορίτσια χάρηκα πολύ που σας ξαναείδα το Σάββατο και που γνώρισα και καινούρια μέλη (Teo28 και sakoulina)!!! Αν και μου φάνηκε λίγο αλλά τί να κάνω που η κόρη ήθελε ύπνο!

Πήγαμε σπίτι 13:30 και κοιμόταν μέχρι τις 16:30!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια ... αν θες να την κοιμίζεις για πολύ ωρα ... τωρα ξέρεις τι θα κάνεις

και εγω χάρηκα παρα πολυ κοριτσακια μου

αντε να το κανουμε συχνα

φιλακια σε ολες !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα κ απο εμας

κ μεις περασαμε ωραια ανυπομονουμε για το επομενο καφεδακι ..Παντως βρε παιδια η Αριαδνη ειναι η 2η φορα που κοιμαται σε βολτα στους 10 κ κατι μηνες ζωης που μετραει ..Τι να πω ..

φιλια σ'ολες

κανονιζουμε ξανα οποτε μπορειτε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Ισως με πείτε γαϊδούρα :(( αλλά δεν είμαι.... :oops:

Είχα επισκευές στο σπίτι και ανακαίνηση και ήταν χαλασμένος και ο υπολογιστής... μόλις σήμερα τον πήρα πάλι στα χέρια μου. Είχα μπει πριν απο καιρό στο σαιτ απο της αδερφής μου τον υπολογιστή αλλά δεν είχα δει κάτι για καφεδάκι....

Πρέπει να περάσατε ωραία ε; Ευχομαι συντομα να γίνει και αλλη συνάντηση και επιτέλους να σας γνωρίσουμε! Τώρα που πλησιάζουν και τα Χριστούγεννα θα είναι ωραία!!!!!!!!!!!

Ευα μου θα σου στειλω με πμ το κινητό μου να το εχετε. Να σου ζήσει η Νικούλα σου και να χαίρεσαι όλα σου τα παιδάκια!

Νίκη μου Χρόνια Πολλά!

Φιλάκια σε όλες !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη χρόνια πολλά και απο εμένα και καλά!

να το επαναλάβουμε κορίτσια αλλά με λιγότερο τρέξιμο για εμάς που περπατάνε και περισσότερο ύπνο για εσάς των καροτσιών....

τι να πώ? έχω να πιω καφέ χωρίς άγχος εδώ και 1,5 χρόνο αλλά που θα πάει, δεν θα μεγαλώσουν τα μικρά μας? ποιος μα πιάνει τότε....

φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε νικη χρονια πολλλα!!!!πωπωπω!!!!να σε χαιρομαστε..το ξεχασα καλε....

λοιπον...τι λετε σαββ 18 δεκεμβριου;;; πρωι...η και καθημερινη αν θελετε...μπορειτε καθημερινη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για την ώρα δεν έχω κάποια δέσμευση ... μπορώ!

Να πω ... μήπως να πάμε στα Γκουντις που εχουν παιδοτοπο για να είστε και εσέις με τα πιτσιρικακια πιο άνετα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Με λένε Ανδρονίκη και δεν γιορτάζω τώρα αλλά ευχαριστώ που με σκεφτήκατε :P:x:x:x

Σάββατο 18/12 πρωί μπορώ!! Καθημερινές δουλεύω και μπορώ μόνο απόγευμα.

Ωραία η ιδέα σου Ειρήνη! Μπορούμε την επόμενη φορά να πάμε στα Goody's του Τάλως και να καθήσουμε από την μεριά του παιδότοπου. Να φάμε και κάτι :YMHUG: Σίγουρα ο καιρός θα είναι πιο κρύος και έξω θα έχουμε πρόβλημα, μέσα σε καφετέρια με τόσα καρότσια δεν ξέρω αν μας βολέψει.. :cry:

Είμαι μέσα σε ότι αποφασίσετε!!!!!

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι μέσα για 18/12 στις 11 στα Goody's Τάλως!

Αν κάποιες μπορούνε και 12 δεν έχω πρόβλημα, ίσως καθυστερήσω λιγάκι γιατί τέτοια ώρα συνήθως κοιμάται η μπουμπού αλλά μην σας τα χαλάσω! 11 και ας έρθω λίγο αργότερα.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα τωρα το πηρα πρεφα για το νεο καφεδακι ..

παιδια χωρις απροοπτα πιστευω οτι θα τα καταφερω ..ιδιαιτερα τα γκουντις βολευουν για να φερω κ τις τρεις κορες ..

Ξαναμιλαμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα ευα σε βολευει 12 μηπως;;;

εγω για σενα ειπα να το κανουμε 11..αλλα αν σε βολευει 12,βολευει μαλλον τις περισσοτερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου αν σας βολευει το 12 κρατηστε το ..απλα για μενα θα ηταν καλυτερο το λιγο νωριτερα ..θα δουμε μεχρι τοτε ..

Δευτερα πρωι εχω δουλιτσες στο κεντρο , οποια εχει ορεξη για καφεδακι ας μιλησουμε να βρεθουμε .Απο τις 10 το πρωι κ επειτα ειμαι οκ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε χειμωνιασε παει το πηρε αποφαση επιτελους !

κοιτα για την δευτερα ειναι καποια πραγματακια που πρεπει να κανω οποτε θα κατεβω ..Εννοειται χωρις την Αριαδνη γιατι ο καιρος δεν ειναι οτι καλυτερο γι'αυτην ..Αν βεβαια δω κοσμοπλημυρα κτλ θα δω τι θα κανω ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ..και γω ετσι λεω..ισχυει...θα παμε γκυοντις..η ραφαελα της σακουλινας εχει ιωση οποτε δε ξερω αν θα ερθουν..οι υπολοιπες;;τι ωρα ειπαμε;;11.30;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

επειδη κ η Αριαδνη δεν ειναι στα καλυτερα της με το μπουκωμα εννοειται οτι δεν θα την φερω ..Ισως φερω τις διδυμες ..ισως παλι το παιξω αραχτη κ λαιτ κ αφησω τον Νικο να κανει μπειμπι σιτιγκ :lol: Θα δουμε ..1130, λοιπον ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου καλησπέρα έχω να κοιμηθώ απο τη Τετάρτη το βράδυ και η μικρή είναι ακόμα με πυρετό. Εγώ μέσα στο άγχος, να βάζω θερμόμετρο, να δίνω ντεπόν και συγχρόνως να θηλάζω...θέλετε και άλλα??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

καταλαβαίνετε λοιπόν τον πόνο μου.

Εύχομαι να έρθουμε στο επόμενο

καλά να περάσετε και περιμένω νέα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Από εμένα ισχύει το καφεδάκι αυριο στα Goodys του Ταλως στις 11:30.

Αν βρέχει θα έρθω χωρίς τον Χριστοφορούλη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...