Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ????


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 863
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!!

Να έρθω και εγώ στην παρέα σας;;;;

Είμαι η Μαίρη, 29 ετών, και έχω έναν μπέμπη 6 μηνών!

Μαρίνα με το καλό να γεννήσεις!

Σωσω, περαστικούλια στο νινί σου! Σε έχω παρακολουθήσει σε κάποιες συζητήσεις και έχεις πολύ πλάκα! Πολύ μου αρέσεις... μην παρεξηγηθώ ε; :) Επίσης μου αρέσει και το νικ σου και ο λόγος που το έβαλες! Ήμουν και εγώ φαν της Σωσώς!

Νικούλα μου τι κάνεις;;;;; Καιρό έχουμε να τα πούμε! Καλά είναι η τσαπερδόνα σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε μαριλου...σωσω και ξερο ψωμι λεμε...

νατε ξανα μανα..να σου ζησει μαριλου το μπειμπ...χαχα..

ρε νικυ οντωςεσυ που εισαι;;γραφεις;;μονο σε θεματα ποιοες ςιναι απο ηρακλειο σε βλεπω..

απροβληματιστη εντελως;;;η ψοφας και συ για καφε στο ηρακλειο;;με το μπαρδον,ε;;;χαχα

ειρηνη τα γνωστα.με το καλο το νινακι σου!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα κοριτσια,μενω Ηρακλειο αν και δεν ειμαι απο εδω(λογω γαμου εμεινα)και με λενε Ειρηνη.Πριν μια εβδομαδα εκανα εμβρυομεταφορα στην πρωτη μου εξωσωματικη με ενα εμβρυακι και τωρα ειμαι στην αναμονη!!Περαστικα στα μωρακια που ειναι αρρωστα ειναι ιωση με πυρετο που κυκλοφορει!!Να σας ζησουν τα παιδακια νας να ειναι γερα και τυχερα,να τα χαιρεστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 (τουλάχιστον) τα κοινά μας και με λένε Ειρήνη και δεν με κέρδισε η Κρήτη λόγω κεραυνοβόλου έρωτα!!!

Περιμένω με αγωνία τα νέα σου!

Όλα να πάνε τέλεια!!!!!!!!!!!!!!

ΣΩΣΩ ευχαριστώ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! Και εγω απο Ηρακλειο!!!! Με λενε Μαρια, ειμαι 30 χρονων και εχω εναν μπεμπαρο 4 μηνων, που μου εχει αλλαξει την ζωη...

barcelonita καλη επιτυχια!!!!! Ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυουλα!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εγώ μένω στο Ηράκλειο είμαι βέβαια αλλοδαπή {απο Σέρρες}, τα τελευταία 15 χρόνια.

Εχω ένα κοριτσάκι 15,5 μηνών τη Ραφαέλα και τέλος του Οκτώβρη περιμένω και το αγοράκι μου.

Φιλάκια σε όλες μανούλες και μέλλουσες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ --- ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ---ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ-- :cheer: ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΠΟΙΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ---ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ---ΑΧ ΤΩΡ ΑΕΙΜΙΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία!

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας και οι εγκυμονούσες καλή λευτεριά!

barcelonita μου σου εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πείς τα ευχάριστα!

Σωσώκα εγώ είμαι μέσα για τον καφέ! Αντε να μαζευτεί λίγος κόσμος ακόμα για να κάνουμε καλό τζέρτζελο!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που θες καλε μαρια να παμε και να βολευει για τα μωρα;;;για πες;;;αφου δε μπορουν να πανε σε παιδοτοπο..που να τα παρκαρεις τα αμοιρ;;ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ..κιχ...χαχα..

παιδια ξερετε το παγωτατζιδικο στη τυλισσο;του κουβιδη;;

ειναι πολυ ωραια..οχι για να παμε απαραιτητα..εχει παιδοτοπο..

σακουλικα ακους;;χωρις επιβλεψη..πολυ φτηνο καφε και παγωτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ έγραψε:

που θες καλε μαρια να παμε και να βολευει για τα μωρα;;;για πες;;;αφου δε μπορουν να πανε σε παιδοτοπο..που να τα παρκαρεις τα αμοιρ;;ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ..κιχ...χαχα..

παιδια ξερετε το παγωτατζιδικο στη τυλισσο;του κουβιδη;;

ειναι πολυ ωραια..οχι για να παμε απαραιτητα..εχει παιδοτοπο..

σακουλικα ακους;;χωρις επιβλεψη..πολυ φτηνο καφε και παγωτο..

Ξέρω και μια καλή καφετέρια στα Χανιά,,, :woohoo: :woohoo: :woohoo: είσαι τρελή κοπέλα μου?

Ναι είσαι δεν τίθεται θέμα :silly: :silly: :silly:

Με τη κοιλιά τούμπανο και να κυνηγώ τη Ραφαέλα, άντε μέχρι τα λιοντάρια να μπορώ να έρθω που έχει και χώρο για κυνηγητό :blink:

Φιλάκιαααααα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sakoulina έγραψε:

ΣΩΣΩ έγραψε:

Ξέρω και μια καλή καφετέρια στα Χανιά,,, :woohoo: :woohoo: :woohoo: είσαι τρελή κοπέλα μου?

Ναι είσαι δεν τίθεται θέμα :silly: :silly: :silly:

Με τη κοιλιά τούμπανο και να κυνηγώ τη Ραφαέλα, άντε μέχρι τα λιοντάρια να μπορώ να έρθω που έχει και χώρο για κυνηγητό :blink:

Φιλάκιαααααα ;)[/quote:2hji9qrb]

οτι πει η εγκυος...οποτε ξεκιναμε..λιονταρια βολευει;;

εμεις και τα τουριστακια...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια επειδη εχουμε δημοκρατια ως γνωστον και επειδη αν ξεκινησουμε να λεμε ποιες μερες μα βολευει και ποιες οχι...

εμεις με τη σακουλινα θα βρεθουμε παρασκευη 6 του μηνος στα λιονταρια,στις 7 η ωρα!!

θα παρω παρουσιες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...