Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ- ΟΚΤΩΜΒΡΗ 2010 Νο 2


Recommended Posts

Άντε μαμουνάκι μπράβο ξεμπέρδεψες και εσύ!!

Εγώ μαγνήσιο δεν παίρνω οπότε δεν μπορώ να σε διαφωτίσω! Μήπως αν ρώταγες το γιατρό σου να σου έδινε κάποιο το οποίο καλύπτεται από το ΙΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ....ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΒΓΕΝΩ ΟΦ...ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;;

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 31 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΖΑΛΑΔΕΣ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕς ΚΑΙ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ...ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ;;;

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΤΡΟΦΟΚΑΡΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΙΚΑ....

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!! Τι κάνετε? Όλες οι κοιλίτσες καλά?

Βικουλίνι ξαναγύρισες στις συνήθειες των πρώτων ημερών? Ωχ!! Ελπίζω να περάσουν σύντομα!

Εγώ χθές φοβήθηκα λίγο κορίτσια εως πολύ!! Είδα λίγο αιματάκι την ώρα που πήγα τουαλέτα! Δεν ξέρω ίσως επειδή κουράστηκα χθές? Πάντως για καλό και για κακό πήγα και έδωσα ούρα για καλλιέργεια μήπως είναι καμιά ουρολοίμωξη! Αύριο θα ξέρω τα αποτελέσματα. Από χθες το βράδυ που το είδα βέβαια μέχρι τώρα δεν έχω ξαναδεί τίποτα. Τώρα θα πάρω και το γιατρό μου κατά τις 12 για να δω τι θα μου πει και αυτός! Πάντως χθες το μυαλό μου πήγε στο χειρότερο. Τελοσπάντων θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ και γω εχω τετοια συμπτωματα, ζαλαδες και ανακατοσουρα αυτες τις μερες. επισης ανοιγει και η μυτη μου συχνα. αν και διαβασα σε βιβλιο οτι ειναι πιθανα συμπτωματα απο τον μηνα αυτο...

ERI μου παιρνω πρωι-μεσημ-βραδυ μαγνησιο προληπτικα για τις συσπασεις και 4 ευρω το κουτι δεν ειν και λιγα. θα παω και σε αλλο ΙΚΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι! μαλλον επειδη κουραστηκες εχθες..και γω απο κουραση τοχα παθει πριν μηνες..αν ειχες ουρολμξη θα ετσουζε. ελ[πιζω να μη σηκωνες βαρια αντικειμενα ή κατι τετοιο..καλου κακου ακινησια και ξαπλα οσο μπορεις σημερα..το αιματακι ηταν σκουρο καφε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia pos eiste simera??? pali 3ipnisame aristokratika :P xthes omos 3ipnisame noris..... ax koritsia xthes nomiza oti tha mu vgei to paidi pio grigora pigame sto ikea kai kourastika apo to perpatima me piasane kati poni xamila.... eniotha to moro telios kato :ohmy: nomizo siga siga prepi na telionoume me ta psonia se ligo kairo den tha perpatame katholou :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΡΙΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ.ΕΤΣΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΟΥΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΝΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ (ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ)ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ ΣΥΧΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΩΝΕΨΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΤΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!!ΕΓΩ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΕΧΘΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ 'ΧΑ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟς ΜΕ ΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΠΗΡΑ!!ΟΣΟ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ MIRIA ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ; ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΟΡΙΑΚΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ 3 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΑΡΓΑ ΑΡΓΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΝΤΕΧΩ .ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΙ ΕΝΑ ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΟΔΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΟΜΑΙ ΚΙ ΟΤΑΝ ΠΟΝΕΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tην καλημέρα μου σε όλα τα κορίτσια... :laugh:

Είχαμε κάποιες επισκέψεις αυτές τις μέρες και άργησα να σας γράψω...

Με την εγκυμοσύνη όλα καλά...

Χθές πήγαμε να δούμε τον μπέμπη...1730 γραμμάρια παρακαλώ και 40 εκατοστά... :silly: :lol: Παίζεται να γεννήσω 2 εβδομάδες νωρίτερα είπε ο γιατρός λόγω του ότι ο μπέμπης είναι λίγο παχουλός...αχ μακάρι να ξέραμε ποια θαναι αυτή η μέρα...Μεχρι στιγμής κορίτσια δεν έχω αγοράσει τίποτα.Αυτές τις μέρες θα παραγγείλουμε την κούνια...και κάποια ακόμα..

Τι αναγούλες ακούω?Νόμιζα πως τα συμπτώματα αυτά δεν επανέρχονται κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης...Μέχρι στιγμής εγώ μια χαρά...

Σχετικά με το θέμα της καμπύλης vaster ο γιατρός μου είπε ότι δεν χρειάζεται να το κάνω λόγω χαμηλού σακχάρου και ότι δεν είναι υποχρεωτικό.Ξέρω ότι αυτό βάση τα δικά σας λεγόμενα δεν ισχύει αλλα τι να πω... :dry:

Παρεπιπτόντως υπάρχει κάποια κοπέλα ασφαλισμένη στο ΤΥΔΚΥ?

Τα φιλιά μου σε όλες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!! :P:P

LETICIA ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ!!!ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 1.260 ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ!!!ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Η ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ!!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

MIRIA ΚΑΙ ΓΩ ΑΝ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΣΤΟΝ 9 ΜΗΝΑ ΑΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ???!!

ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΩΝΕΨΕΙΣ ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΣΤΟΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΡΙΜΩΧΤΕΙ... :blink:

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΣΕ ΟΛΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!!Βλέπω είσαστε όλες καλά!!!Κι εγω περπατάω καθε μερα λογω δουλειας αλλα σιγά σιγα και καμια φορά νομίζω οτι μοιαζω σαν σημαδουρα!!!Με εχουν πιασει οι κοκεταριες μου...με το καλό να βγει ο πριγκιπακος μου, αλλα θελω να αδυνατισω μετά γρηγορα, να βαλω τα παλια μου ρουχα και τα τακουνια μου!!!Ψωνίζω κι εγω σιγα σιγα μερικα πραγματακια και ειμαι χαρουμενη!!!Σημερα ειδα μια κυρια μεσα σε ενα καταστημα μαλλον νταντα θα ηταν και το τι εκανε σε ενα μωρουλι δεν μπορω να σας περιγραψω, πονεσε η καρδια μου και εφυγα...του φωναζε γιατι δεν καθοταν στο καροτσι, το χτυπαγε, ηθελα να το παρω αγκαλια να το ηρεμησω...αχ περιεργη η πεθερα μου αλλα ελπιζω να μου το κρατησει, γιατι η μαμα μου ειναι μακρια και δεν μπορει συνεχεια να ειναι σπιτι μας.

Σας φιλώ όλες και θα τα πουμε το απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ εισαι καλυτερα με συσπασεις ε? και γω με τις ζαλαδες νιωθω μεγαλη ανασφαλεια οταν βγαινω εξω, ή οταν οδηγαω..φοβαμαι μην ξεραθω και με μαζευουν.. :P:P

κουραγιο κοριτσακια μου να φαμε και όλο τον αυγουστο και μετα ποιος μας πιανει.. :laugh: :laugh:

παντως καθε εγκυουλα πιστευω οτι ξερει τα ορια της, οποτε δεν πρεπει να τα ξεπερναμε..οταν νιωθουμε να κουραζομαστε θα πρεπει να σταματαμε.. ;)

καλο μεσημερι! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε δεν μπορω να μην το σχολιασω και αυτο..τακουνια και τζιν παντελονι μουχουν λειψει και μενα απιστευτα...αλλα μαλλον μετα τη γεννα πατινια θα φοραμε απ'το τρεξιμο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster 07/09/10 ΑΓΟΡΙ

Crazymammy 08/09/10 ??????

Magykal 27/09/10 ΑΓΟΡΙ

Ntora26 29/09/10 ΑΓΟΡΙ

Lenitsa 30/09/10 ΑΓΟΡΙ

Fenioula 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Barbiepa 30/09/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Tzitzikaki 04/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

anlou 04/10/2010 ΑΓΟΡΙ

g point 06/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Maragr 07/10/10 ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

maniania 8/10/2010(λογο καισαρικης)ΑΓΟΡΙ

mamounaki 8/10/2010 ΚΟΡΙΤΣΙ

mariaso 10/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

leticia 10/10/10 ΑΓΟΡΙ

Marylou 15/10/10 ΑΓΟΡΙ

Kat6 15/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Lena 21/10/10 ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

ΕRΙ79 21/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Miria 22/10/0/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

stacey 24/10/2010 ΑΓΟΡΙ

Poupoulaki 28/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Xristinaki27 28/10/10 ????????

AthinaK 29/10/10 ΚΟΡΙΤΣΙ

Ndalia ΚΟΡΙΤΣΙ

Ευακι1234 ΚΟΡΙΤΣΙ

Mikroulaxristos ΚΟΡΙΤΣΙ

Σταγόνα 30/10/10 ΑΓΟΡΙ

Πόσο χαίρομαι που βλέπω την λίστα...

Είναι κάποια άλλη κοπέλα για να μπεί στην λίστα μαζί μας; :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλησπέρα! και εμένα μου έχουν λείψει τρομερα πολύ τα ψηλα μου παπουτσάκια αλλα περνω κουράγιο κάθε φορά που βλέπω την κοιλίτσα μου και νιώθω την μπέμπα μου να κουνιέται!

Προχθές που μηλούσα με μια φίλη μου που έχει ήδη 2 παιδάκια μου είπα ότι τα μωρουδιακά πρέπει λεεί να τα σηδερώνουμε και απο την καλή και απο την αναποδη όταν τα πλένουμε για να αποστηρώνονται. Το είπα στην μητέρα μου και μου είπε ότι εκέιη δεν το έκανε και ότι ετσι τα μωρά γίνονται πιο επηρεπή στα μικρόβια γιατι δεν αποκτάνε αντισώματα. Εσέις τι γνώμη έχετει ?Η αλήθεια είναι ότι πσιλοπροβληματίστηκα και δεν ξέρω τι να κάνω με τα ρουχαλάκια της μπέμπας όταν έρθει η ώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια,

τι κάνετε;; Πρηξίματα κ κράμπες ακούω. Μια από τα ίδια!! Το αριστερό μου πόδι μουδιάζει συνέχεια από πολύ ψηλά μεχρι το γόνατο. Αφήστε το πόσο βάρυνα. Αισθάνομαι τελείως τόφαλος!! :P:P

Πολλά υγρά έχω ρε κορίτσια πού κ πού. Εσείς έχετε ή να ανησυχήσω;;;;

Αυτόν τον καιρό συνεχίζω τα πρώτα ψωνάκια του μωρού. Κουβερτούλες, σεντονάκια, φορμάκια... Εσείς πήρατε τίποτα από όλα αυτά και πόσο σας κοστίζουν περίπου;

Για την κοπελιά που ρώτησε για τα TROFOCARD έχω να της πω ότι ναι κ εγώ τα παίρνω και μου τα γράφει κανονικά ο γιατρός του ΙΚΑ. Εμένα όμως μου κάνει τέτοια κόλπα με το Filicine. Μου λέει ότι δε θα έπρεπε να το παίρνω γιατί δε χρειάζεται πλέον παρότι ο γιατρός μου μου λέει να το παίρνω. Και δεν μου το γράφει τελικά!! Φοβερός ο τύπος. Όπου μας πιάσουν είναι τελικά. Γουστάρουν να μας κάνουν τη ζωή δύσκολη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaso μου αν τα σιδερωνουμε με ατμο απο μεσα αποστηρωνονται μια χαρα..ε μην γινουμε και υπερβολικες..ξερει η μανουλα!!χιχι!

λενιτσα τα πιο οικονομικα σεντονακια και κουβερτουλες τα εχω βρει jumbo (περιπου με 5 ευρω)και σελτεδακια,πετσετακια, τα φορμακια γυρω στα 8-10 ευρω σε ολες τις μαρκες. εγω παντως εχω βρει και στοκατζιδικα βρεφικων (factory, marazil κλπ)που εχουν εως και 70% εκπτωση σε επωνυμα φορμακια-κορμακια-κουβερτακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaso έγραψε:

κοριτσάκια μου καλησπέρα! και εμένα μου έχουν λείψει τρομερα πολύ τα ψηλα μου παπουτσάκια αλλα περνω κουράγιο κάθε φορά που βλέπω την κοιλίτσα μου και νιώθω την μπέμπα μου να κουνιέται!

Προχθές που μηλούσα με μια φίλη μου που έχει ήδη 2 παιδάκια μου είπα ότι τα μωρουδιακά πρέπει λεεί να τα σηδερώνουμε και απο την καλή και απο την αναποδη όταν τα πλένουμε για να αποστηρώνονται. Το είπα στην μητέρα μου και μου είπε ότι εκέιη δεν το έκανε και ότι ετσι τα μωρά γίνονται πιο επηρεπή στα μικρόβια γιατι δεν αποκτάνε αντισώματα. Εσέις τι γνώμη έχετει ?Η αλήθεια είναι ότι πσιλοπροβληματίστηκα και δεν ξέρω τι να κάνω με τα ρουχαλάκια της μπέμπας όταν έρθει η ώρα....

ΝΟΜΙΖΩ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΓΥΑΛΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΥΠΕΡΒΑΛΛΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα κοριτσακια!!!ξυπνηστεεεεε!!!γρηγορα στους υπολογιστες σας να δουμε τι κανετε.. B)

barbiepa τι κανεις? εισαι καλα? τι ειπε γιατρος?

εχθες πηγα για καφεδακι απογευμα και εκει που καθομουν παλι ζαλιστηκα πολυ...με εχει αγχωσει το θεμα..τελικα πηρα πιεση και ειχα 10,5 και 7,5. μαλλον λιγο ειναι γιατι συνηθως εχω 12/8.

υποταση σε αυτον το μηνα εχει καμια αλλη κοιλιτσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΓΛΥΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ. ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΠΡΟΩΡΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΔΥΣΚΟΛΑ.

ΠΗΤ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 23/9/2010 ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστηκούλια mariac!καλοσόρησες και εσύ στην παρέα μας! σου έυχομαι με το καλό να κρατήσεις και εσύ την μπέμπα σου στην αγκαλίτσα σου!

βασικά κορίτσια έχετε απόλυτο δίκιο. Δεν χρειάζεται να γίνουμε και υποχόνδριες! ένα απλό πάτημα με το σίδερο νομίζω και εγώ ότι αρκεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...