Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η αναμονή άξιζε!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

γιουλακι μου γλυκο κλαιω απο την χαρα μου μαζι σου

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ευχομαι ολα να σου πανε καλα να εχει μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ολα καλα να σου πανε μεσα απο την καρδια μου κ ν αφερεις στον κοσμο ενα γερο κ υγιες μωρακιη κ μωρακια

φιλακια πολλα πολλα κ παλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και με το καλό να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο και γλυκουλι μωρακι!Πολύ συγκινήθηκα με την περιγραφή σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ειμαι η αδερφη της gioulaki και θελω να σας ευχαριστησω απο τα βαθη της καρδιας μου για τη συμπαρασταση και την αγαπη που της δειξατε ολον αυτο τον καιρο.Δυστυχως ειμαστε μακρια -εγω αθηνα και το gioulaki Θεσσαλονικη-και εχοντας ενα κοριτσακι 2 ετων δεν ηξερα παντα πως να χειριστω την αγωνια της.Ησασταν ομως ολες εδω και δινατε μηνυματα θαρρους η μια στην αλλη.

Το μωρο μου μου ηρθε με φυσιολογικη συλληψη και τοκετο.Ηταν ολα πολυ ευκολα.Εχω να πω ομως οτι καθε φορα που πηγαινα για υπερηχο και εβλεπα την πτερυγα της εξωσωματικης εκλαιγα απο συγκινηση για το ποσες πολλες γυναικες κανουν τα παντα για να αποκτησουν το δικο τους μωρακι.Ειστε ολες σπουδαιες και πολυ θαραλλεες και αληθεια σας θαυμαζω.

Μακαρι ο Θεουλης να δωσει συντομα σε ολες σας ενα μωρακι και να αλλαξετε κατηγορια στο φορουμ του mammyland!

Οσο για σενα gioulaki μου το ξερεις οτι η μανουλα μας θα φροντισει ολα να σου ερθουν πανευκολα απο δω και περα οπως εκανε και σε μενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katiana έγραψε:

Κοριτσακια μου ειμαι η αδερφη της gioulaki και θελω να σας ευχαριστησω απο τα βαθη της καρδιας μου για τη συμπαρασταση και την αγαπη που της δειξατε ολον αυτο τον καιρο.Δυστυχως ειμαστε μακρια -εγω αθηνα και το gioulaki Θεσσαλονικη-και εχοντας ενα κοριτσακι 2 ετων δεν ηξερα παντα πως να χειριστω την αγωνια της.Ησασταν ομως ολες εδω και δινατε μηνυματα θαρρους η μια στην αλλη.

Το μωρο μου μου ηρθε με φυσιολογικη συλληψη και τοκετο.Ηταν ολα πολυ ευκολα.Εχω να πω ομως οτι καθε φορα που πηγαινα για υπερηχο και εβλεπα την πτερυγα της εξωσωματικης εκλαιγα απο συγκινηση για το ποσες πολλες γυναικες κανουν τα παντα για να αποκτησουν το δικο τους μωρακι.Ειστε ολες σπουδαιες και πολυ θαραλλεες και αληθεια σας θαυμαζω.

Μακαρι ο Θεουλης να δωσει συντομα σε ολες σας ενα μωρακι και να αλλαξετε κατηγορια στο φορουμ του mammyland!

Οσο για σενα gioulaki μου το ξερεις οτι η μανουλα μας θα φροντισει ολα να σου ερθουν πανευκολα απο δω και περα οπως εκανε και σε μενα.

καλα το κουκλι στις φωτο που χει το Γιουλακι στο φεις δικο σου ειναι????

ΠΑ ΝΕ ΜΟΡ ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

να σου ζησει και με το καλο το-α ανιψακι-ια!!!

πολυ συγκινητικα τα λογια σου κατιανα! Να ειστε χαρουμενες παντα και αγαπημενες!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!! τα λόγια σου με άγγιξαν, μου θύμησαν τα δικά μου... εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθω απο το πρωι να ευχηθω κ μολις τελειωνω το μηνυμα κ παταω ΥΠΟΒΟΛΗ ειναι σαν να παταω DELETE :angry::angry: .

Ελπιζω να τα καταφερω τωρα!!!!(αν κ βρηκα τροπο να στα πω ;) )

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΟ!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου

μονο χαρες απο εδω και περα!!!!! Τα καλυτερα που περιμενες ηρθαν και δεν φανταζεσαι τι εχει να ερθει αργοτερα!!!!!Ελπιζω να ακολουθησω την πορεια σου!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ???ΚΛΑΙΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ...

μηηηηη θα χαλασει το μακιγιιιιααααζζζζζζζζ!!!

τι ωραια και συγκινητικη μερα σημερα!!!

τι ωραια τι καλα...τριαλαλα τριαλαλα!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι πολύ συγκινητική η ιστορία σου και θα δώσεις κουράγιο σε πολλές κοπέλες που προσπαθούν για καιρό!

Καλή εγκυμοσύνη και με το καλό ένα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με συγκίνησαν τόσο πολύ τα λόγια σου...

Με μια όμορφη τελειόμηνη εγκυμοσύνη, με έναν εύκολο τοκετό και ένα γερό και τυχερό μωρό.

Συγχαρητήρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε συνονοματη??? ανατριχιασα ολοκληρη!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Ευχομαι να σου πανε οοοοοοοοοοολα καλα μεχρι τελους,και να φερεις στον κοσμο ενα γερο και ομορφουλικο μωρακι!!! φιλακια πολλα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki mou,den exoume milisei alla pragmatika me sugkinises!na sai kala ki eutuxismeni me ton antrouli sou..me to kalo k to mwraki sas!!na exeis mia uperoxi egkumosini...na sou pane ola opws ta itheles k ta oneireutikes!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια! Να απολαύσετε με τον αντρούλη σου αυτό το μαγικό ταξίδι που μόλις ξεκίνησε...και σε 8 μήνες να μας συγκινήσεις πάλι λέγοντάς μας πόσο άξιζε και αυτή η αναμονή!

Να είσαι ήρεμη, να προσέχεις και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Φιλικά

Μαρία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου μας συγκινησες ολες οπως βλεπεις! Σιγουρα αξιζε και η αναμονη και οι προσπαθειες και ολα! Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια gioulaki !!! :cheer::cheer::cheer: Τα νέα σου είναι υπέροχα. Μπράβο!!!

Και τα λόγια σου με συγκίνησαν βαθιά... Ξέρω τι θα πει να προσπαθείς και να μην έρχεται, και όταν έρχεται να φεύγει... :S

Εύχομαι να πάνε όλα καλά, να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και σε 8 μήνες να σφίξεις στην αγκαλιά σου το μικρό ζουζουνάκι σου. Πολλά φιλιά από Αμερική :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω ξαναδιαβάσει μία τόσο γλυκιά περιγραφή ενός "δύσκολου" ταξιδιού!

Συγχαρητήρια!!! Είσαι έγγυος και μπορείς να το προφέρεις και γραπτά και προφορικά και να το φωνάξεις.

Το πρώτο ταξίδι τελείωσε και ξεκινάει το δεύτερο και πιο γλυκό. Με το καλό να πάρεις αγκαλιά το/τα μωράκι/α σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπέροχα νεα!!! Μπράβο σου, σου αξίζουν πολλά συγχαρτητήρια για όλο τον αγώνα, την υπομονή και την πίστη σου! Με το καλό, όλα να γίνουν όπως τα ονειρεύεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατι τετοιες στιγμες ειμαι πολυ περηφανη που γεννηθηκα γυναικα. Ειμαι πολυ περηφανη για σενα κοριτσι μου...

Να απολαυσεις καθε στιγμη, καθε λεπτο της ζωη σου απο δω και περα και να μην ξανακοιταξεις πισω σου. Να σαι παντα καλα!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...