Μετάβαση σε περιεχόμενο

μανούλες με μωρακια του καλοκαιριού 2010!!!!!!


Recommended Posts

Αθήνα να σας ζήσει και με το όνομα η βασιλικουλα σας!!!! Πάντα φωτισμένη!!!! Άντε περιμένουμε φωτό!!! Τις δικές μας τι είδατε;; δεν είπατε κανένα σχόλιο βρε παλιοκοριτσα χαχα! Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 712
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να σας ζήσει η Βασιλικούλα σας.μπραβο ένα ένα να βαπτιζονται τα παιδάκια μας. mam nantia όχι δεν έχω ασχοληθεί καθολου με τη βαπτιση ακόμη.χθες που πηγα εκκλησία με το μπεμπη είπα στον παππα για την ώρα και μου είπε ότι 12 έχει γαμο και βαπτιση μαζί και ότι θα πρεπει να το κάνουμε μετα την λειτουργεία 10:30 ξενερωσα λίγο αλλα τι να κάνω μετα θα παει στις 2 το μεσημέρι και το θεωρώ αργα.δεν βαριέσαι σιγά βαπτιση είναι δεν θα σκασω κιολας( τα σχολια της συνυφαδας μου σκεφτομαι θα σταζουν μέλι ) αλλα δεν θα της δώσω σημασια δεν φτανει που έχει να δει το μπεμπη απο την κλινική θα έχει και γνώμη.κορίτσια απο την Δευτέρα ξεκίνησα διατροφή και την ακολουθώ κατα γραμμα θα προσπαθήσω μέχρι την βαπτιση να χασω 15 κιλά και πιστευω θα τα καταφέρω γιατί το θέλω πολύ. πανε τα ψέματα δεν παει άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κορίτσια μου χαθήκαμε!!!! :) Ευχαριστώ για τις ευχές σας για τη νεοφώτιστή μου :) !!! Έβαλα και τρεις φωτογραφίες στο προφίλ μου...πείτε μου γνώμες...

Mam nantia σου έκανα αίτημα φιλίας για να δω και τις δικές σου φωτό ;) ...αλλά και για να είμαστε φίλες :D !!!

Κοπελιές η Βασιλική μου μού έκανε ένα πισωγύρισμα στον ύπνο...εκεί που κοιμόταν όλο το βράδυ τώρα κάνει 100 ώρες να την πάρει ο ύπνος....κοιμάται τελικά κατά τις 12 και ξυπνάει 2-3 φορές μέχρι το πρωί :o:o:o !!!!! Βέβαια έβγαλε και δύο δοντάκια....αλλά πολύ κούραση κορίτσια....το πρωί πάω και στη δουλειά και άστα να πάνε :(

Αυτά τα νέα...φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθήνα .... κουκλιτσα η μπεμπουλα σας!!! Αλλά και η μαμα της δεν παει πίσω... Κούκλα καλε είσαι! Λατρευω χρωμα στο μαλλί και παπούτσι!!! Λατρευω !!! Καλά η μπουμπου σου για να της δαγκωσεις τα μαγουλακια! Έκανα έγκριση, της είδες τις φωτό μας; Καλές καλές; Ασε με τον ύπνο εμείς έτσι κοιμομαστε εδώ και καιρό και ξυπνάει πάνω από 2 φορές σίγουρα... Τον έχω βάλει και στο δωμάτιο του και σαν το ζομπι πάω και ερχομαι όλο το βράδυ για να τον θυλαζω!! Αν αρχίσω και εγώ δουλεια σκέφτομαι πως θα την παλεύω;;;

Κοριτσουδια τα αλλά που χαθηκατε βρε;; Αααααα και Καλές Απόκριες να έχουμε!! Τα ντυσατε τπτ εσείς τα μαναρια σας; Εμείς σήμερα ντυθηκαμε καμηλοπαρδαλη και αύριο που έχουμε να πάμε στα γενέθλια από τον ξαδερφακο μας θα ντυθω εγώ πειρατινα και τον μπουμπουκο θα τον ντυσω παπαγαλακι!!! Τέλειο;;; Ο μπαμπας μας είχε την ιδέα! :D:D Φιλααααακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mam nantia ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια :) ! Καλό το παπούτσι αλλά...με πέθανε :o !!!! Ίσως επειδή είχα να φορέσω ψηλοτάκουνο από πριν μείνω έγκυος :lol::lol::lol: !

Καλά οι φωτογραφίες σου τέλειες!!! Λάτρεψα τα κίτρινα παπάκια :) ...πολύ πρωτότυπο θέμα...δεν το έχω ξαναδεί και ξετρελάθηκα....όλα υπέροχα :D !!!

Φέτος δεν της πήρα στολή για απόκριες :( ...είπα από του χρόνου...αλλά μέχρι την Καθαρά Δευτέρα μπορεί να μην αντισταθώ.... :? ! Εσύ και καμηλοπάρδαλη και παπαγαλάκι,χαχαχαχα...φαντάζομαι τι πλάκα θα είχε...ειδικά μαζί με εσένα πειρατίνα...ασορτί έτσι :lol: !!!

Όσον αφορά στον ύπνο, και εγώ στο δωμάτιό της την έχω από 3 μηνών και τώρα όπως λες τρέχω μόλις ουρλιάζει (γιατί για ουρλιαχτά πρόκειται)...τρακάρω στις ντουλάπες απ'τη νύστα :lol::lol::lol: άσε άσε...να μας δει και κανείς...σαν κωμωδία θα μοιάζει!

Οι άλλες μανούλες πού είστε? Ευαγγελία ούτε εσύ???? Ακούει κανείς???? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Αθηνα έτσι την πατησα και εγώ.... Αλλά χειρότερα γιατι η εκκλησία ήταν ψηλά και είχε πλακοστωτο μπροστά, βάζω και εγώ το 12ποντο με την φιαπα κι στραβωνει το τακουνι και όταν ήταν να δώσω το μωρό στον κουμπάρο αφού τον ξεντυσα κόντεψα να πεσω... Άμα δεις το βίντεο θα δεις ότι έκανα μια μικρή βουτιά αλλά επανηλθα και όταν το κρατούσα για να τον λαδωσει ένιωθα ότι θα καταρευσω!!! Ευτυχώς είχα προνοησει και είχα πάρει ένα ζευγάρι μπαλαρινες και τα αλλαξα επιτόπου... Ε δεν θα χάσω εγώ τη βάπτιση του παιδιού μου για να φαινομαι γκλαμορους.... Από εκεί και πέρα ευχαριστηθηκα την βάπτιση και κυρίως το μπεμπάκο μου!!!

Αχ κορίτσια κάνουμε πυρετουλι από χθες το βράδυ και είμαι να σκάσω.... Εχθές εκανε 38,2 τον έδωσα ντεπον και έπεσε και σήμερα κάναμε μια φορά ακόμα 38,1. Αύριο θα τον πάω παιδιατρο... Μακάρι να μην είναι τπτ σοβαρό...

Ευαγγελία που είσαι κοπελια μου;;;; Φιλακια κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα!!!! Πρέπει να ταιριάζουμε πολύ εμείς οι δυο Mam nantia!!! Εγώ τις μπαλαρίνες τις φόρεσα ύστερα στο τραπέζι :D !!!! Σιγά μην κάτσω να σκάσω!!!! Έτσι ευχαριστηθηκά και εγώ μετά χωρίς να σκέφτομαι συνεχώς τα πονεμένα μου πόδια :o !!! Αυτό με το γκλάμουρους πολύ μου άρεσε :lol::lol: !!!! Με έκανες και γέλασα :) !!! Γιατί όμως τον κρατούσες εσύ για να τον λαδώσει?

Εμένα την κρατούσε ο πάτερ πάνω από την κολυμβήθρα, την λάδωσε η νονά και μετά την βούτηξε μέσα.....τεσπα, αρρώστησε ο καημενούλης ε?? Περαστικούλια σας έυχομαι, ελπίζω σήμερα να είναι καλύτερα :) !

Εμένα θα με τρελάνει με τον ύπνο....δεν τη γλιτώνω...κάθε βράδυ αποκοιμιέται στις 10:30-11:00 και από εκεί και πέρα ξυπνάει κάθε 10-20 λεπτά κλαίγοντας...και πηγαίνουμε μία εγώ μία ο μπαμπάς της και την κουνάμε (ναι θέλει και κούνημα η κυρία :( ) και αυτό συμβαίνει μέχρι τις 01:30-02:00...έπειτα ή θα κοιμηθεί σερί μέχρι τις 7 ή θα ξυπνήσει και να φάει γύρω στις 03:30....το πιο δύσκολο όμως είναι όταν αποκοιμιέται στις 10:30 και σκέφτεσαι "γλίτωσα απόψε θα ξεκουραστώ" ...αυτή αρχίζει το πάρτυ [smilie=blob3.gif] .....χθες απελπίστηκα λίγο κορίτσια γιατί σκέφτηκα μέχρι πότε θα κρατήσει αυτό...μέχρι να παντρευτεί :shock: ??? Το μεσημέρι κοιμάται μισή ώρα (ούτε λεπτό παραπάνω) και από εκεί και μετά ΚΑΘΟΛΟΥ μέχρι να γίνει το σκηνικό που σας περιέγραψα πριν....ουφ τα είπα και ξεθύμανα....έχει καμιά άλλη ανάλογη εμπειρία (δηλαδή ενώ έχει ώρες να κοιμηθεί, όταν τελικά κοιμάται να ξυπνάει συνεχώς κλαίγοντας και φτου κι απ'την αρχή).....Σόρρυ για το μεγάλο ποστ κορίτσια...φιλιά!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή σαρακοστή άντε κορίτσια επιτέλους είχα σταματήσει να κοιταω γιατι μονο έγω και η mam nantia γραφαμε .Αθηνά πραγματικά τελεια ήσουν και η μπομπου σου αλλα εσυ το κάτι άλλο μου άρεσες πολύ.όσο για τα ψυλοτάκουνα εγώ απο τώρα το σκέφτομαι και να σκεφτειτε ότι πριν γεννησω δεν φορούσα αλλα απο 12ποντα πολλες φορες και στη δουλεια κατι μποτες ψιλές τώρα ούτε για αστείο. θα ξηγηθώ μπαλαρινα που θα είναι όλη δικιά μου. εγώ τον μπεμπη μου τον έντυσα μικυ μαους και ευτυχως σήμερα μέχρι στις 2 το μεσήμέρι είχε καλό καιρό τον πήγα να δουμε την παρέλαση με τα άρματα τρελλαθηκε ουτε τα δυναμιτάκια φοβόταν μια χαρα κοιτουσε με ανοιχτο το στομα. Το μεσημέρι καθοταν στο χαλί και κάποια στιγμή κορίτσια κρατιέται απο το τραπεζάκι και σηκώθηκε μόνος του θέλει μεγάλη προσοχή γιατί άν πεσει τωρα μου λένε όλοι θα φοβηθεί και θα σταματήσει την προσπαθεια. εμένα παλι κορίτσια με τον ύπνο καλά τα παει αλλα έχει τώρα καμια βδομάδα όταν δεν του γίνετε το χατήρι κλαίει (με το ψευτικό) μέχρι να του περασει το δικό του.με νευριάζει πολύ αυτό δεν του το κάνω παντα αλλα δεν θέλω να ενδίδω και να γίνει κακομαθημένο.αυτά που κοροϊδεύω κλαίνε λίγο και μετα γελάνε με το χαμόγελο που λέει <<χαχα σε καταφερα>>αυτά τα νέα μας μη χαθούμε παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

Κοριτσουλια γεια σας!!!!

καλε χαθηκαμε πολυ....καμμια δεν γραφει πια...Χρονια πολλλα και τα νινακια μας που φτασαμε και ενα χρονο!!! Ευαγγελια μου και κυριως σε σας..Ειδες πετυχα και την μερα να ξαναγραψω στο ποστ!!! να σας πω τα νεα μας εν ολιγις μπασ και αρχισουμε γραφουμε παλι σιγα σιγα...Γενεθλια εμεις δεν καναμε πολλα πολλα,οικογενειακα και μια χαρα ηταν...Ο Αργυρης μου ακομα δεν περπατησαμε αλλα μπουσουλαμε και εχει αρχισει και τις τελευταιες μερες να αφηνει που και που τα χερακια να στεκεται λιγο και μετα να πεφτει στον κωλο του. Δοντακια ακομα δεν βγαλαμε ουτε ενα (ειναι καμμια ακομα που δεν εβγαλε και το δικο της μπουμπουκι??) που θα παει θα τα βγαλουμε και εμεις. Εχω ξεκινησα δουλεια απο 1/6 και ειμαι πρωι απογευμα και τα εχω δει ολα...Στεναχωριεμαι γιατι δεν τον χορταινω αλλα και τι να κανουμε, χωρις δουλεια δεν γινεται....καλα για το σπιτι μου δεν το συζυτω...Μονιμως Κ..ος. Στην αρχη συγχυζομουν αλλα τι να κανω, καλυτερα να περναω ωρα με το μωρο παρα να τριβω πατωματα και ντουλαπια..Αυτα τα νεα μας κοριτσια..Περιμενω και δικα σας :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

koritsia exoume kanei selida sto fb omada diladi καλοακιρινες μανουλες 2010 καντε μου αιτηση φιλιας να σαε βαλω στην ομαδα αν δεν εισαστε ηδη sevi Alepidou ειμαι στο fb

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα.... μετά από πολύυυυυ καιρό μπήκα να δω τα νέα σας.... Όπως είπε και η Σέβη.. κάποιες τα λέμε στο fb... ελάτε και οι υπόλοιπες να τα λέμε από εκεί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα!!! Πω πω εχω να γραψω και γω δεν ξερω απο ποτε!!! Το φατσοτεφτερο φταιει για ολα!!! Αντε να παρουμε παλι τα πανω μας!!!

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...