Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυος....Το πιστευετε????εγω οχι.....


Recommended Posts

Συγχαρητήρια!!! Εύχομαι να χαρείς και αυτή την εγκυμοσύνη και να χαίερεσαι την όμορφη μεγάλη οικογένεια! Μου θυμίζεις την περίπτωση μιας φίλης που ενώ δεν το περίμενε με τίποτα, μένει έγκυος στο τρίτο και τελικά ήταν δίδυμα!!! Πάντα χαρές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπελα μου χαιρομαι που εισαι τοσο χαρουμενη γιατι ακουω απο πολλες κοπελες που γκρινιαζουν οταν ερχεται ετσι ξαφνικα μπραβο αντε κοριτσια να ακολουθησουμε και αλλες το παραδειγμα. να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου σας ευχαριστω τοσο πολυ για τις ευχες σας,ειλικρινα σε καθεμια απο σας ξεχωριστα σας ευχαριστω πολυ.Ασχετο ειχε χαλασει ο υπολογιστης μας γι αυτο αργησα τοσο να σας απαντησω.Και παλι σας ευχαριστω και συντομα και σε σας μια εγκυμοσυνη για οσες τουλαχιστον την περιμενουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΗΚΑΤΑΙΡΙΝΑ Καλα αυτο ειναι το μονο σιγουρο...Οσο για το 4ο να δω πως θα μου βγει το τριτο και βλεπουμε...αν ειναι σαν τα δυο προηγουμενα οχι 4ο και αλλα 4 θα κανω.Ουτως η αλλως ειναι τετοια μεγαλη η χαρα ενος σπιτικου γεματα με παιδια που νομιζω οτι αρχιζω και παθαινω εξαρτηση απο τη μωρουδιλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο για το αγορι δεν εχω κανενα προβλημα αλλα απο τοτε που γεννηθηκε η κωνσταντινα ειχα πει οτι τα τρια θα ειναι κοριτσια και μονο το 4ο θα βγει αγορι,μπορει να κανω και λαθος βεβαια θα δειξει σε 4 μηνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...