Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010 Νο 12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μανούλες να κάνω μια παρέμβαση; Επειδή μάλλον δεν θα το είδατε στο φόρουμ.. έχω βγάλει ανακοίνωση άν θέλει να γίνει κάποια κοπέλα moderator σ' αυτή την υπο - κατηγορία..άν ενδιαφέρεται καμία ας μου στείλει pm.

Επίσης έχω ανακοινώσει έναν σούπερ διαγωνισμό. Απλά αφήνετε ένα σχόλιο και συμμετέχετε και εσεί στο διαγωνισμό. ;) Σας παραθέτω το σχετικό link για να μην χαθείτε.. :)

http://www.mammyland.com/index.php?opti ... &id=456469

Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα τέλεια η κοιλίτσα!!Και εμένα έτσι φαίνονται οι φλέβες αλλα νομιζω ότι η δικιά μου είναι τεράστια! Εχω βάλει και πολλά κιλά...θα βάλω και εγώ κάποια στιγμή φωτογραφία.

Λαμπρινή τέλεια φατσούλα το καμάρι σου!!Να τον χαίρεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου επιστρεψαμε!!!!

αγγελικη μου ευχαριστω πολυ!!

κατρινα μου υπεροχα τα δωματακια σας και ακομα πιο ομορφη η κοιλιτσα σου!φτου,φτου!

δεν θυμαμαι αλλα να σχολιασω... :(:(

εμεις πηγαμε και ειδαμε τη καραμελιτσα μας!!!!

ειμαστε 2955γραμμαρια!!!ειμαστε πολυ μεγαλες!!!δεν μπορουσε να την μετρησει καλα γιατι ειναι μεγαλη!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ο πλακουντας μας ειναι ανωριμος για γεννα.. :( οποτε λεει σιγουρα ως την αλλη εβδομαδα δεν γενναω... το αμνιακο υγρο ειναι φυσιολογικο και μονο οταν θα αρχισει να μειωνεται θα ξεκινησει ο τοκετος.αχ με βλεπω να παιρνω ολες τις μερες :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ρωτησα τον γιατρο για το αν μπορω να κανω κατι να επιταχυνω τον τοκετο και μου λεει πως δεν βοηθαει τπτ αλλο ουτε το περπατημα,ουτε οι δουλειες παρα μονο το σεξ!!!!μολις φτασω 37+ ξεκιναω το σεξξξξξξ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: τι να κανω η καημνεη??δεν μπορω να ξεπερασω τις 40 εβδομαδες.θα φρικαρω!!!

κυο μου και ροζι αναμετρηθειτε μεταξυ σας!!!η δικια μου μπεμπουλα δεν λεει να βγει ακομα..της αρεσει να τρωει απο τη μανουλα της! μωρε εχει να γινει της τρελης απο την αλλη εβδομαδα!!!ααα αν βγει 4 κιλα οπως λεει ο γιατρος θα τρελαθω στον πονο την ωρα που θα γεννησω!του λεω του γιατρου μου..πως θα βγει το μωρο αν ειναι 4 κιλα?μην ανησυχεις μου λεει δεν θα εισαι μονη εκεινη την ημερα και ετοιμη ημουν να πω ναι αλλα τον πονο ολο εγω θα τον φαω..δεν γινεται να τον μοιραστουμε???? :silly: :silly: :silly: :silly: αλλα το βουλωσα!!!αυτα τα νεα μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia mou ti wraia neakia, i mpoumpouka sas einai mia xara :):):):) twra tha kinigas to mpampaka tis kai me tis eulogies tou giatrou :laugh: :P oxi twra ama thelei as mi sou katsei ;)

erxete i wra tis ekdikisis na to akoune oses sterithikan to sex tosous mines :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

anastasia mou ti wraia neakia, i mpoumpouka sas einai mia xara :):):):) twra tha kinigas to mpampaka tis kai me tis eulogies tou giatrou :laugh: :P oxi twra ama thelei as mi sou katsei ;)

erxete i wra tis ekdikisis na to akoune oses sterithikan to sex tosous mines :P:P:P

χαχαχαα.. :P:P:P:P:P:P:P

Αναστασιαα θα συμφωνησω με την Αγγελικουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα χαιρομαι πολυ που εισαι καλα, αλλα...ο γιατρος επιεικως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ, ΕΝΤΕΛΩΣ ΓΑΙΔΟΥΡΙ... :angry: Αλλαξε τον κοριτσακι μου, οσο ειναι καιρος, εμεις μαζι σου! Οπως ειπε και καποια αλλη κοπελα, να γεννησεις στην Κορινθο με τον κουκλο, θα ξεχνας και τους πονους! ;)

Κατρινακι τελειο το δωματιο, ακομα πιο τελεια η κοιλιτσα! Τι κομψη κοιλιτσα ειναι αυτη? Ασορτι με τη μαμα! :ohmy:

Αναστασια μια χαρα η καραμελιτσα σας, και απο βαρος σουπερ! Ολα ετοιμα λοιπον! Και τωρα θα κανεις και μπολικο σεξ, ε? Δωστου να καταλαβει κουκλα! :woohoo: Οχι οχι, καθολου δεν σε ζηλευω...(ναι, καλα... :blush: )

Λαμπρινη ωραια φωτογραφια, να σου ζησει το παληκαρι σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ti na sas lew milame eixa ton pono mou eixa kai ton kouklo giro mou kai imoun kai sa ta s@#$$%a aftiaxtei teleios :woohoo:

aporw ti tha skeftotan o kaimenos, tin wra pou eida to aimataki eixa to keri sti priza kai telika de prolava :blink: rezili twn skiliwn ax!!!

elpizw o antras mou na mi diavazei to post :P

annoula mou entaksei me to vromo ika??? evgale akri o pateroulis sou?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη μου,κατρινα μου και αννουλα μου με κανατε και γελασα!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

εχω να κανω απο τοτε που εμεινα εγκυος.πριν μαθω κιολας!!ε ρε μπεμπααα!!!ολα για να βγεις γινονται!!!αχ φοβαμαι ομως να κανω!αλλα δεν μπορω να περιμενω..εχθες ειχε εφημερια ο αντρουλης μου και ηταν μεσα μια εβδομαδα 42.. της εκαναν προκληση και παλι τπτ..τελικα γεννησε με καισαρικη..να περιμενω τοσο πολυ και να γεννησω με καισαρικη σε αυτη την εβδομαδα???δεν παιζειιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelikoyla poly xairomai poy ola einai kala!!!οσο για τους Σουηδους :S ,3 χρονια εκει μονο 1 βλεποταν :huh: ,και οι Σουηδεζες το ιδιο,και δεν μπορω να πω οτι ειναι και ψηλοι....δεν ξερω εκει που μενει η Αναστασια πως ειναι,Στοκχολμη παντως δεν ''ελεγαν'',Αναστασια μου μια χαρα η μπεμπουλα σου!!!αντε με το καλο οποτε το αποφασισει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχα!ασε και γω ετσι νομιζα!!παντως αυτος ο ενας ηταν πολυυυυ κουκλος!!αφου και ο αντρας μου τον χαζευε!!και μου αρεζε γιατι ειχε μια ευγενια,αγνωστο πραγμα για εδω...εμενα οι Δανοι μου αρεσουν περισσοτερο απο τους Σκανδιναβους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ αγγελικη δεν παιζεσαι!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

εδω ειναι ολοι τους αγγουρια αλλα αγγελικη μου στο σεξ δεν λενε καθολου..γνωρισα τις προαλλες μια πολωνιδα και μου λεει,ο αντρας σου εινια ελληνας??της λεω ναι!γιατι?πωπω τυχερη εισαι μου λεει!απο ποια αποψη τη ρωταω?στο σεξ ειναι σουπερ ουαου οι ελληνες.οι σουηδοι(εινια ο αντρας της σουηδος) ειναι χαλια λεει!!!εχω παει με πολλους ελληνες και πολλους σουηδους και εχω συγκρινει!!!παπαπα λεω....μακρια μας!!!!

ειναι ψηλοι οι περισσοτεροι και μερικοι πραγματικα ειναι σαν μοντελα!!!οι περισσοτεροι εχουν τελεια σωματα!!αλλα εμενα δεν μουαρεσει αυτος ο τυπος αντρα.προτιμω τους μελαχροινους με καστανα ματακια!αν ησουν εδω και δεν ειμασταν παντρεμενες και εσυ και εγω δεν θα ειχαμε κανενα προβλημα!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!δεν θα μαλωναμε ποτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...