Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Πού είσαι ρε Αλεξάνδρα και σε ψάχνουμε;;; :laugh: Τί κούκλος είναι αυτός παναγιά μου;;;;; :woohoo: Ξετρελάθηκα με τον γιό σου!!!!!!! :silly: :side: :woohoo: :woohoo:

Να σας ζήσει, να είναι καλότυχος και ευτυχισμένος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

alkost, ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ! ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

DSC00306-20100701.JPG

Αλεξάνδρα μου να σου ζήσει!!!!!!! :) Είναι ένας κουκλίνος!!!! Παντως χωρίς πλάκα μου θυμίζει αρκετά το γιο μου!!!! :blink: Ιδια φατσουλα κι εκείνος όταν γεννήθηκε!!

Δε μας είπες όμως πως πήγε η γέννα!!! :woohoo: θελουμε λεπτομέρειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άχου μωρέ μου!!! Είναι ένας κούκλος!!!!!!

Και φαίνεται από τόσο μικρούλι ότι είναι αγόρι!!

Θα κάψει πολλές καρδιές σίγουρα :laugh:

Αλεξάνδρα μου χαίρομαι πολύ για σένα!!

Να σας ζήσει αυτό το όμορφο αγόρι και

και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!

Καλή λοχεία να έχεις :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλκοστακι να σου ζησει κοπελα μου!!Ειναι γλυκας!!Η Παναγια μαζι του!

μας ανησυχησες βρε τοσες μερες! :S δεν πειραζει ομως χαλαλι!!

;);););););););)

Καλη λοχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΑΛΚΟΣΤΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΥΚΛΟΟΟΣ!! ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ !! ΝΑ ΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρα να σου ζησει ο γιοκας!

Ειναι πραγματι πολυ γλυκας!

Να τον χαιρεστε και να τον καμαρωνετε τοσο η μαμα οσο και ο μπαμπας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου.θα τρελλαθω απο χαρα..συγχαρητηρια κοριτσαρα μου, να χαιρεσαι το κουκλακι σου...γερος σαν τα ψηλα βουνα και εσεις γεροι επισης, για να καμαρωνετε απο κατω με τον μπαμπα!!!!φιλια πολλα, καλη λοχεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου με συγκινησατε τοσο πολυ με τις ευχες σας,να ειστε καλα,και ευχομαι με τη σειρα μου τα καλυτερα σε καθε μια ξεχωριστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλκοστακι μου τι κουκλι ειναι αυτο?φτου φτου..απο μια φωτο που ειχα δει σου φερνει ετσι?

με την περιγραφη σου πλανταξα στο κλαμα...πως αντεξες ρε θηριο χωρις επισκληριδιο?αν και δε γινεται αλλιως ειπες....

να τον χαιρεσαι,υγιης και ευτυχισμενος..καλη λοχεια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γλυκεια μου τι κανεις???ποσο καιρο εχω να σε πετυχω!!ασε που τς τελευταιες μερες δεν μπαινω και τοσο..

αντεξα,ολα τα αντεχεις εκεινη τη στιγμη..δεν ηταν και τοσο δυσκολο τελικα οσο το σκεφτομαι..το φανταζομουν χειροτερο..μου μοιαζει λες ε???σε ευχαριστω!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουσκωνω αλκοστακι μου...φουσκωνω...

ετσι μου φαινεται...σου μοιαζει....ο συζηξ ηταν μεσα?ο δικος μου θα λιποθυμαει,οχι εγω οταν ερθει η ωρα με το καλο...δεν ειναι να τον παρω μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...