Μετάβαση σε περιεχόμενο

+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +


Recommended Posts

anastasia32 έγραψε:

Iwanna που εισαι?πες μας τα νεα σου....εκανες χοριακη την Παρασκευη?Αντε αγωνιουμε!!!!!

Η χοριακη της παρασκευης εδειξε 136,7 δλδ σχεδον διπλασιαστικε μεσα σε δυο μερες.η γιατρος μου ειπε οτι ειναι ολα ενταξει και θα παω να με δει την πεμπτη.

ελπιζω να φανει κατι αυτη τη φορα να αρχισω να το πιστευω....

αχαχαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα δεις ολα καλα θα πανε.προ παντων θετικη σκεψη.την πεμπτη θα περιμενουμε νεα σου για ενα μπεμπακι μεσα στο σακουλακι.καλη συνεχεια κ ευχομαι να ακολουθησουν κ αλλες μελλουσες μανουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα μια χαρα...

το σκουληκακι μου εγινε ολοκληρη μπαλιτσα και κατεβηκε στο κεντρο της μητρας...πως γινεται ρε κοριτσια μεσα σε μια βδομαδα να μεγαλωσει τοσο πολυ...αποκλεισαμε το εξωμητριο και ολα πανε μια χαρα...μακαρι να μη συμβει μονο τιποτα απροοπτο...εχω ενα θεματακι μονο.ειχα παλιοτερα ενα κονδυλωμα και μου ειπε οτι στον 4ο μηνα θα κανω τεστ παπ.το σαβ/κο πηγαμε στο χωριο μου και η θεια μου που γεννησε τον ιουνιο μου ειπε οτι ειναι επικυνδινο για το μωρο.εσεις γνωριζετε κατι σχετικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιο ειναι επικυνδυνο? Το κονδηλωμα η το τεστ παπ? Εγω ειχα κανει τεστ παπ στην εγκυμοσυνη και ουτε καν μου περασε απο το μυαλο κατι κακο!!! Αντε μην αγχωνεσαι. Ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιστευα κ εγω οτι ειναι κατι φυσιολογικο ενα τεστ παπ κατα τη διαρκεια μιας εγκυμοσυνης γιατι οσο να πεις ολο και κατι εχουμε.εγω ειδικα οποτε κανω τεστ παπ παντα εχω μια κολπιτιδα.αλλα με εβαλε σε σκεψεις που το συζητησα.δεν μου ειπε τιποτα παρομοιο ουτε η μαμα μου ουτε η πεθερα μου.με ανχωσε λιγο και ειπα να ρωτησω και εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Ιωαννα να μιλας μονο με το γιατρο σου, μην επηρεαζεσαι απο αλλους!

ενταξει.... :blush:

μη με μαλωνετε... :blush:

ηθελα να το ρωτησω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι δεν σε μαλωνουμε καρδουλα μου, για σενα το λεμε γιατι ο καθενας λεει το κοντο και το μακρυ του.Ρωτας τον γιατρουλη σου και ξερεις τα παντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...