Μετάβαση σε περιεχόμενο

PANAGIA MOU AFTI TI FORA KRATA GERA TO SPORAKI MAS


Recommended Posts

KORITSIA EKANA XORIAKI 162.7 ME 4 MERES KA8YSTERISH :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: TO MONO POU ZITAO EINAI AFTI TI FORA NA VALEI I PANAGITSA TO XERAKI TIS K NA PANE OLA KALA K NA MPORESOUME NA TO KRATISOUME STIN AGLAITSA MAS AMIN PANAGITSA MOU AMIN !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Μίνα μου συγαχαρητήρια!!!

σου εύχομαι τα καλύτερα και μακάρι να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και από εδώ.Όλα καλά θα πάνε θα δεις..Η μοίρα παίζει περίεργα παιχνίδια εκεί που δε το περιμένεις..Σήμερα πανηγυρίζει ο Αγ.Νικήτας στη Νίσυρο,ξέχασα να στο πω.Θα δεις ένα τέτοιο Νικητάκι σου έστειλε...Μιλάει το μητρικό ένστικτο τώρα.Μη κουράζεσαι και προπάντων προσπάθησε να μην αγχώνεσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να συγχαρώ και επίσημα!!!!!! Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α!!!!

Εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να την απολαύσεις όσο μπορείς!!! Να περάσει γρήρορα ο καιρός και με το καλό να έρθει η μέρα που θα αγκαλιάσεις το γερό και στρουμπουλό σποράκι σας!!!!!!

Να είσαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι μια υπεεεεεεεεεεεεεεεεεερπχη εγκυμοσυνη ολα θα πανε καλα

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ :woohoo: . ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ κοπέλα μου,

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε 9 μήνες να έχεις ένα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου....

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι η καθυστερηση να συνεχιστει μεχρι τον

ΜΑΡΤΙΟ και να τελειωσει με μια πανευκολη γεννα

και μια γλυκια φατσουλα να σας κοιταει και να λαχταραει

το χαδι σας και τα φιλιά σας!!!!! ααααααααααααααααααααααααααα

τις καλυτερες ευχες μου...και με το καλο το μωρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas efxarsitoooo para poly efxarsito gia tis efxoules sas efxomai sidoma k esis me na gero sporaki k stis eidi egyoules mas me to kalo na kratisoun ta ninakia tous agalitsa

mardio les na einai nikitaki ???? :) :) gero na eiani k meto kalo na er8ei k as eiani oti 8elei !!!

milina mou o epomenso mhnas einai dikos sou

kimon se 3 meroules efxomai na kaneis ti dikh sou anakoinosi :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίνα μου συγχαρητήρια μέσα από την καρδιά μου, όλα τέλεια θα πάνε, αυτό το μωράκι ήρθε για να μείνει.Να προσέχεις και να προσεύχεσαι...

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι και εγω με την σειρα μου να εχεις μια ηρεμη και τελεια εγκυμοσυνη και να περασει τοσο γρηγορα ο καιρος που πριν καλα καλα το καταλαβεις να κρατας αγκαλια ενα γερο νινακι :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια γλυκια μου!!!

Να εχεις μια υπεροχη, ηρεμη, τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Κοιτα να εισαι ξεκουραστη, χαλαρη και απολαυσε το!!!

Πολλα φιλακια στην κοιλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

sto euxomai olopsuxa mina mou!!!!h Panagitsa mas eisakouei thn proseuxh sou kai 8a krath8ei to mwraki sou sthn koilitsa sou!!!euxomai 9 uperoxous mhnes!!!!!!

an-n se eyxaristo k esi me to kalo na kratiseis to aggelaki sou stin agalitsa sou :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ κοπέλα μου,

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε 9 μήνες να έχεις ένα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου....

:kiss:

se eyxarsito polyyy k esei oti epi8ymeis sou eyxomai poly sidoma na to exeis !!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι τι υπεροχα νεα ειναι αυτα;;;;;;;;;;;;θα τρελαθω!!!!!!!!!!!!συνχαρητηρια σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου οτι καλυτερο να γεννησεις με το καλο ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου!!!!!!αντε σειρα εχει το κιμονακι μας τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

ευχομαι και εγω με την σειρα μου να εχεις μια ηρεμη και τελεια εγκυμοσυνη και να περασει τοσο γρηγορα ο καιρος που πριν καλα καλα το καταλαβεις να κρατας αγκαλια ενα γερο νινακι :):):):)

se eyxarsito :) k esi me to kalo na kratiseis stin agalitsa sou to moraki sou gero k dinato !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...