Μετάβαση σε περιεχόμενο

me ena megalo giati tha zw apo edw kai pera giatii


Recommended Posts

den antexw allo tha trelathw ta matia moy den stamatoyn na trexoyn ..mono ston oyrano thelw na koitw mhpws kai dw to aggelaki moy................den thelw thn zwh moy xwris ayto to plasmataki poy koyvaloysa 7 mhnes ......giati na moy to parei etsi ksafnika ti exw kanei sthn zwh moy ........... kai me timwrise etsi o theos giatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ti sunevike liakoulinaki mou?ti epa8e to mwro sou?

klapse,vgale ton pono sou,8umwse fwna3e.. vgale ola sou ta sunais8imata e3w, 3e8umane g na sou perasei. k egw etsi ekana. min krati8eis 3espase g na fugei o ponos:(

egw exasa to agoraki mou akrivws prin 3 mines (19 martiou) simera piga sto koimitirio kai eklaiga me lugmous!!! fwnaza k egw sunexeia giati giati alla dustuxws kaneis dn mporei na mas apantisei..mono o 8eos 3erei to logo pou efuge.

8rinise to mwraki sou,klapse g to xamo tou kai otan perasei o ponos 8a exeis tn anagki na fereis ston kosmo to aderfki tou..

eimai edw gia oti xreiasteis! perasa k pernw ton idio pono kai se katalavainw. den 3erw g o 8eos epitrepei na xanontai a8wes zwes alla poios mporei na mpei mprosta st 8elima tou 8eou? kaneis dustuxws!

apla na parakalas na einai kala ekei pou einai,stin agkalia tou 8eou kai tis panagias kai suntoma o 8eos na sas xarisei allo mwraki g to a3izete!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερονικα μου εδω και ωρα σβηνω και γραφω ..

δεν ξερω τι να σου γραψω ...μονο να εχεις δυναμη θελω να σου πω ...

και οτι χρειαστεις θα ειμαστε ολα τα κοριτσια διπλα σου ..

δεν ξερω για ποιο λογο εφυγε τοσο νωρις αυτο το αγγελακι,σιγουρα οχι επειδη ο θεος τιμωρει ..λυπαμαι τοσο πολυ ,για οτι σου συνεβει οταν το εμαθα ηταν σαν να επεσε κεραυνος ..

...Μακαρι να βρεις την δυναμη να συνεχισεις οσο δυσκολο κι αν σου ακουγεται τωρα,ελπιζω να μαζεψεις τα κομματια σου και να προχωρησεις ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερονικα κοριτσακι μου, δυστυχως εμαθα τα δυσαρεστα νεα σου και λυπηθηκα τοοοοοοοοοοσο πολυ.... :( Θεωρω πως ο,τι και να σου γραψω ειναι λιγο, ο πονος της απωλειας ειναι τοσο εντονος και δυνατος που δεν συγκρινεται με τιποτα. Τι συνεβη, τι πηγε λαθος, εκει που ολοι ελπιζαμε για ενα θαυμα και ευχομασταν να πανε ολα καλα?

Λογια παρηγοριας δεν εχω να σου πω, το μονο που ευχομαι ειναι συντομα ενα αλλο μωρακι να ερθει και να γεμισει την κοιλιτσα σου και την ζωη σου. Και το αγγελακι σου θα ειναι εκει ψηλα και θα σε βλεπει.

Θα ειμαστε κοντα σου σε οτι χρειαστεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

isws na einai poly nwris alla nwmizw oti den antexw allo egw den exw paei akoma na to dw oyte sto kimitirio ......den ton ida ton mikroyli moy katholoy mono o antras moy ton ide kai ekeinos einai se akoma pio dyskolh katastash .........den toy exw anapsei oyte ena keraki akoma den thelw na to pistepsw den mporwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww. 2 meres mono ezise to antraki moy kai den antekse allo se ayton ton kosmo kai moy efyge............... kathome kai klaiw panw sta royxalakia toy ................ den kserw ti egine kai esvhse to mwraki moy den eprepe omws htan poly kala mexri poy egw anevasa pyreto meta apo 1 mhna mesa sto iasw kolhsa ekei kapoio mikrovio kai moy ton phran me kaisarikh 7 mhnwn......eimoyn sto iasw me spasmena nera allla to kratoysame gia na megalwsei giati 1 mera sthn koilia einai 7 sthn thermokitida etsi moy legane alla na ti egina tha mporoyse na zhsei an to eixa gennisei 6 mhnwn alla moy elegan na perimenw kai na ti egine twra ........................

esena to aggelaki soy ti epathe????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veronika mou de kserw an uparxoun logia parigorias gia na pw :(

kserw omws oti apo tote pou to mathame oles mas proseuxomaste gia to mikro auto aggeloudi pou einai konta sto theouli, einai ekei sas vlepei kai sas prosexei

o ponos tha einai polus alla esy prepei na eisai dinati kai na aisthanesai eulogimeni pou eixes enan aggelo sta splaxna sou kai pou itan toso ksexwristos pou o theoulis ton dialexe gia diki tou sintrofia

makari na erthei to aderfaki tou na apalinei to pono sas

emeis na ksereis oti tha imaste dipla sou kai sto leme pragmatika apo kardias

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω πως το γιατι ποτε δεν φευγει ..μονο ο πονος γινεται πιο ηπιος ..σαν τραυμα που σιγα -σιγα κλεινει ...

Δεν ξερω ακομα που βρισκουμε την δυναμη να προχωραμε ..την βρισκουμε ομως

ποναμε,επιβιωνουμε για αυτο το καλυτερο που θα ερθει ..ετσι γιατι μας το χρωσταει η ζωη ...

Ζουμε με την Ελπιδα οτι αυριο θα ερθει η μερα εκεινη που περιμενουμε χρονια τωρα ...προσπαθησε να σταθεις στα ποδια σου και να διωξεις απο μεσα σου οσο πονο μπορεις ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω λογια να σου γραψω...πονεσα πολυ με αυτο που σου ετυχε :( σε αυτες τις τρομερα δυσκολες καταστασεις, μονο ο χρονος ειναι γιατρος...ευχομαι να βρεις γρηγορα τη δυναμη να σταθεις στα ποδια σου .Γλυκο μου κοριτσακι, κουραγιο εχεις την συμπαρασταση μας οτι χρειαστεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου στενοχωριέμαι για το μωράκι σου πολύ, αλλά χαίρομαι που γράφεις και το βγάζεις από μέσα σου γιατί πιστεύω ότι σου κάνει καλό!!!

μια γλυκειά αγκαλιά από μένα και ότι χρειαστείς να ξέρεις ότι θα είμαι κοντά σου!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(

βερονικα λυπηθηκα παρα πολυ μ'αυτο που σας συνεβη.... :(

δεν ξερω τι να πω να σε παρηγορησω.... :(

κλαψε για το μωρακι που εφυγε κ καποια στιγμη με τη δυναμη του θεου θα μαζεψεις τα κομματια σου κ πιο δυνατη θα ξεκινησεις απ'την αρχη!

μακαρι να μην συνεβαιναν ποτε τετοια θλιβερα πραγματα! :(:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πραγματικά κορίτσι μου. Δεν έχω λόγια να σου γράψω. Πονάει πολύ αυτή η ιστορία. Απλά θέλω να σου πω μην μείνεις στάσιμη και ψάχνεις να βρείς την αιτία. Ποιός έφταιγε και ποιός όχι...δεν βοηθάει κάτι τέτοιο..άρχισε να κάνεις πράγματα που σ' ευχαριστούν να φεύγει λίγο το μυαλό σου απο το γεγονός και θα δείς σιγά σιγά όλα θα απαλύνουν. Σου στέλνω μια ζεστή αγκαλίτσα και εύχομαι να νιώσεις καλύτερα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πάρα πολύ για ότι έπαθες, έχω νοιώσει κι εγώ την απώλεια στον 6ο μήνα πριν από 53 μέρες και έμεινα κι εγώ 5 μέρες στην κλινική με σπασμένα νερά....Η βιοψία έδειξε λοίμωξη του πλακούντα από μικρόβιο....Κι εγώ δεν θα μάθω ποτέ, αν το μικρόβιο το κόλλησα στην κλινική ή αν το είχα από πριν.....μου είπαν και τις δύο εκδοχές.....το αποτέλεσμα είναι το ίδιο!!!

Εύχομαι πολύ δύναμη και κουράγιο, ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός σε αυτές τις περιπτώσεις!!Σε καταλαβαίνω απόλυτα, ό,τι χρειαστείς εδώ είμαστε! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά δεν έχω τι να πω....

λυπάμαι πολύ...δεν βρίσκω λόγια που θα σε κάνουν να νιώσεις καλύτερα αφού δυστηχώς δεν υπάρχουν...

εύχομαι μόνο κάποια στιγμή με το χρόνο να ξεπεράσεις αυτό που έγινε κ ΄να σας χαρίσει ο Θεός ένα μωράκι...κ πιστεψέ με κάποια στιγμή με τη βοήθεια του Θεού, εφόσον πιστεύεις σε Αυτόν θα καταφέρεις -όχι να ξεχάσεις-αλλά να ξεπεράσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπάμαι πολύ για ότι πέρασες κοριτσι μου...σε νιώθω απόλυτα...μην σκεφτεσαι όμως το γιατί. Κανεις δεν μπορει να στο απαντησει αυτό.Εσύ έκανες οτι ηταν ανθρωπίνως δυνατό...απο κει και πέρα ειναι του Θεού πραγματα αυτά και εμεις ποτε δεν θα καταλαβουμε γτ μας βαζει να περασουμε τετοιες καταστασεις που μας στιγματιζουν κ μας πονάνε. Κάνε κουράγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου μπηκα στα παιταχτα και μολις ειδα το θεμα σου δεν αντεξα να μην απαντησω,δε μπορω να σου πω παρηγορα λογια γιατι δεν υπαρχουν ο χρονος ομως ειναι ο καλυτερος γιατρος,να ξερεις οτι εγω εχασα το μωρο μου πριν ενα χρονο λιγο πριν γεννηθει,στον ενατο μηνα λογω καποιου προβληματος υγειας που ειχα και δεν το ηξερα αλλα και ο γιατρος μου ηταν βλακας και συνεβαλε σε αυτο,δεν το εβαλα κατω και συνεχισα τη ζωη μου κανοντας την μπουμπου μου που τωρα ειναι 40 ημερων,απλα θες χρονο και ειναι λογικο παντα θα πονας και θα το σκεφτεσαι αρκει να συνεχισεις τη ζωη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βερονικα μου πραγματικα σε συμπονω. Διαβαζοντας την ιστορια σου εκλαψα πολυ.Δεν υπαρχουν λογια παρηγοριας κοριτσακι μου. Προσπαθηστε με τον αντρα σου να αλληλοστηριξετε ο ενας τον αλλον. Σιγουρα ο Θεουλης θας στειλει ενα καινουριο αγγελακι για να γεμισει τη ζωη σας. Ξεσπασε,κλαψε,φωναξε,βγαλτο απο μεσα σου. Για οτι χρειαστεις ειμαστε ολες κοντα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ψυχη μου ποσο σε νιωθω.

Μη ρωτας γιατι,κανεις δε μπορει να σου απαντησει.

Το μωρακι σου ειναι ενα αγγελακι στον ουρανο,παρεα με τα υπολοιπα.

Η ζωη δειχνει και την ασχημη πλευρα της,δυστυχως.

Δεξου το σα μια δοκιμασια,μη λυγισεις,βγες νικητρια.

Το μωρακι σου δε θελει μια μαμα κλαμμενη,

θελει μια μαμα δυνατη.

Ευχομαι, μολις σου το επιτρεψει ο γιατρος,

να φωλιασει ενα μωρακι στην κοιλιτσα σου που θα ερθει για να μεινει.

Για ο,τι χρειαστεις ειμαι εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:( Δεν έχω λόγια. Αν και νομίζω ότι ότι και να πούμε τώρα δεν έχει κανένα νόημα.

Κλαίω για το αγγελάκι σου.......

Δύναμη και κουράγιο σε σένα και θα γλυκάνει ο πόνος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ,ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΔΥΝΑΤΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ,ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ 2 ΦΟΡΕΣ..ΟΧΙ ΣΤΟ ΒΑΘΜΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ..ΑΛΛΑ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ,ΕΙΣΤΕ ΝΕΟΙ...!!!!ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΛΥΠΑΜΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...