Μετάβαση σε περιεχόμενο

O Αναστάσης θα αποκτήσει αδερφάκι!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου. Μπορει να μην συμμετεχω ενεργα στο φορουμ αλλά πάντα μπαίνω και βλέπω τα νέα σας. Σημερα λοιπόν είδα οτι πολλά κορίτσια με τα οποία διανύαμε την πρώτη μας εγκυμοσύνη τώρα είμαστε εγκυούλες στο δεύτερο μωράκι. Εχω ένα γιο τον Αναστάση ο οποίος γεννήθηκε στις 6/3/09 και σε 8 μήνες θα προστεθεί νεο μέλος στην οικογένεια μας. Ευχομαι σε όλες τις μανούλες και στις mom to be να έχουν γερά παιδιά γεμάτα υγεία. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mom to Be κι εγώ σε θυμάμαι...Ήμασταν κοντά κοντά εγκυούλες...Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 8 μήνες να έχεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι..

Να χαίρεσαι και τον Αναστασάκο σου...

Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια.

να έχεις μια καλή και πάνω από όλα ήρεμη εγκυμοσύνη.

και να κάνετε πολλά , πολλά παιδιάκια οι μανούλες.

εγώ είμαι στην προσπάθεια του 2ου. όπωσ βλέπετε έχω ήδη έναν αντάρτη και θα ήθελα να του δώσω το δυνατόν συντομότερο ένα αδερφάκι.

μακάρι σύντομα να σας το ανακοινώσω και εγώ.

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,ευχαριστώ για τις ευχές σας. Thouli εχω ΠΗΤ 27/02/2011. Ο Αναστάσης μου γεννηθηκε στις 06/03/2009. Ακριβώς 2 χρόνια κι εγω! Ουτε κανονισμένο να το είχαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...