Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερούδια!!!

καλώς όρισες αναστασία!!! σου εύχομαι το συντομότερο να δεις το + κ να το γιορτάσουμε παρεούλα!!!!! προσπαθείς πολύ καιρό; πες μας το στόρυ σου... θα σου πω κ το δικό μου :lol::lol:

ράνια τέλειο το τραγουδάκι που έβαλες!

ελενα τι φανταστική φώτο είναι αυτή στο αβαταρ σου; είναι ο μικρός; πές μου να με τρελλάνεις τώρα!!! γιατί αν είναι...λυπάμαι ράνια αλλά θα μαλλιοτραβηχτούμε για τον γαμπρό κ ας είναι μικρότερος!!!!!! γουστάρουμε κ πιπίνια αν είναι τέτοια!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evelini παιδευομαστε σχεδον 2 χρονια και εχω στο ιστορικο μου και μια βιοχημικη εγκυμοσυνη!Αποφασιασαμε για σπερματεγχυση,διοτι εχουμε ενα θεματακι στο σπερμα, την εκανα ηδη την Δευτερα και μετραω αναποδα μεχρι να περασουν 15 ημερες.. :D Ο γιατρος και η βιολογος ηταν πολυ αισιοδοξοι, εγω παλι οχι ιδιαιτερα δεν ξερω γιατι....οπως επισης και ο αντρας μου ειναι σιγουρος πως ηδη ειμαι εγκυος! :lol: Τι να πω, θα το μαθουμε συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΜΑΚΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ! ΘΑ ΧΟΥΜΕ 2 ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!! :ymapplause::ymapplause:

ΜΑΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΛΛΑ Σ ΣΥΝΤΤΟΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΦΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΙΟ ΟΜΟΡΦΟΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ Μ ΑΥΤΟ :D:D:D

ΜΑΡΙΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΔΙΣΚΙΛΙΟΙ Ε?? ΛΟΙΠΟΝ ΧΤΕΣ Κ ΠΡΟΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΑΠΟ 7 ΦΟΡΕΣ ΚΑΚΑ!!! Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ! ΓΙΑ ΠΕΣ ΕΣΥ ΣΟΥ ΤΥΘΧΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ???

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΑΝΓΚΕΛΣΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΘΗΚΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αναστασία μου!! εύχομαι τα καλύτερα!!!! να είσαι ήδη εγκυούλα κ ας μην το πιστεύεις εσύ!!!! φτάνει ο μπαμπας!!!!!

ελενάκι 7 φορές είναι πάρα πολλές, αν τα κακά του είναι σχηματισμένα και πολύ κίτρινα είμαι σχεδόν σίγουρη ότι φταίει το γάλα. Το πάθαινε κ η δικιά μου όταν έπινε αντιαναγωγικό γάλα (είναι ίδιο με αυτό της δυσκοιλιότητας) και το θέμα το είχαμε λύσει με την ανάμιξη μισού κανονικού μισού αντιαναγωγικού γάλακτος. Παρ΄όλο που μπορεί να πίνει το ίδιο γάλα αρκετό καιρό, ίσως τώρα με την προσθήκη κ άλλων τροφών προσαρμόστηκε η χλωρίδα του εντέρου του κ γι αυτό έφερε αυτή τη διαταραχή...

Παρακολούθησέ τον άλλο 1 24άωρο κ οπωσδήποτε μιλα με το γιατρό σου, επειδή 7 φορές είναι πάρα πολλές κ μπορεί να αρχίσει να χάνει βάρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΑΠΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ :(:(:( ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΝΕΡΓΟΥΤΑΝ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΣΑ ΣΤΑ ΔΑΜΑΣΚΙΝΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ Κ ΑΧΛΑΔΙΑ!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Η ΜΟΝΗ ΑΛΑΓΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΡ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟ2 ΓΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τότε σίγουρα δε φταίει το γάλα...

μίλα με το γιατρό για κάποια λοιμωξη...

δεν φταίνε τα φρούτα σίγουρα, εκτός αν κάτι του κάνει αλλεργία..έχει κανένα ίχνος αίματος στα κακά του; ή καμμία σαν λεπτή κλωστούλα αίματος;

πάντως το σίγουρο είναι οτι 7 φορές εάν συνεχιστεί αυτό, όχι αν εγινε 2 μέρες κ τέρμα, είναι πάρα πολυ κ μπορεί να χάσει αρκετό βάρος..κ μάλιστα γρήγορα..πάνω από 2έως το πολύ 3 φορές την ημέρα δεν είναι καλό...

τι χρώμα έχουν;

(σορυ οι υπόλοιπες...για τα κακά μιλάμε τι να κάνουμε??????)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΒΕΛΙΝΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΩΣ ΤΩΡΑ 2 ΦΟΡΕΣ!!!!! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΛΑΓΗΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΣΑΝ ΑΛΟΙΦΗ!!! ΕΝΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΣΤΕΡΡΕΣ ΗΤΑΝ ΣΧΗΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΟΙΦΗ! ΑΙΜΑ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΤΑ ΨΑΧΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

ΠΟΠΟ ΛΕΣ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΚΟ Ε??? ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΤΩΡΑ! ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΟΙΑΤΡΟ!!!

ΜΟΛΙΣ ΕΓΦΑΓΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΤΑΚΑΝΕ ΑΜΕΣΟΣ ....ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ!!!

ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΡΟΤΟ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΣΠΑΝΑΚΙ ΣΕΛΙΝΟ Κ ΛΙΓΟ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ 50ΓΡ! ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ Κ ΧΤΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοίτα Ελενάκι..γιατρός φυσικά δεν είμαι κ δεν ξέρω τι μπορεί να γίνετα ακριβώς..\

αυτό που ξέρω είναι ότι η εβελίνα, είχε ακριβώς τα ίδια συμπτώματα...και ειδικά αυτό που είπες κίτρινα σαν αλοιφή...κ κάναμε ένα κάρο εξετάσεις τότε..αίμα ούρα κόπρανα κλπ κ δεν έβγαλαν τίποτα..

τελικά το πρόβλημα το έλυσα μόνη μου αντικαθιστώντας το γάλα της,παρά τη διαφορετική προτροπή του παιδιάτρου μου, που έλεγε οτι αποκλείεται να φταίει αυτό.

Φυσικά δε σου συνιστώ να κάνεις το ίδιο..αυτό που σου συνιστώ είναι

1. μιλάς με παιδίατρο το συντομότερο - επειδή φυσιολογικό σίγουρα δεν είναι

2. προσπαθείς μόνη σου να αντικαθιστάς ένα πράγμα της διατροφής του κάθε φορά μέχρι να δεις τι ακριβώς τον πειράζει..

3. ηρεμία πάνω απ'όλα κ δεν θέλει άγχος..απλά μην το αφήνεις κ χάσει βάρος το μωρό..αυτό είναι το πιο σημαντικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ Κ ΤΟ ΕΒΕΛΙΝΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ?????

ΕΜΕΙΣ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ! ΚΑΘΥΣΙΧΑΣΤΗΚΑ ΛΙΓΟ Κ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ! ΑΝ ΕΠΑΝΕΛΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΔΗΛ? Κ ΑΣ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΜΟ ΔΙΑΛΕΙΜΑ?????

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΦΟΥ ΕΣΕΙΣ ΕΙΧΑΤΕ ΑΝΑΓΩΓΕΣ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ!!!! ΕΙΧΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ! Ε ΑΠΟ ΤΟΤΕΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΣΤΕΡΕΕΣ ΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ!!!! ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ! ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΝΩ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΑΓΑΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ!!! ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΟΛΛΥ ΘΕΤΙΚΗ Σ ΑΥΤΟ!!! ΕΙΧΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ? ΠΟΙΑ ΜΑΡΚΑ ΠΕΡΝΑΤΕ? ΕΓΩ ΝΟΥΝΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανά 2 μέρες η εβελιν έκανε 8-10 φορές μετά το σταμάτησε έκανε 3-4 μετά κανονικά για 1 εβδομάδα κ μετά ξανά 8-10..την πρώτη φορά νόμιζα ότι είχε κρυώσει κ είχε διάρροιες..αλλά όταν επαναλήφθηκε 3 φορές με διάλειμμα 1,5 εβδομάδας μετά ανησύχησα κ ένιωσα ότι κάτι την πείραζε..σε πρώτη φάση κάναμε εξετάσεις οι οποίες ήταν αρνητικές σε μικρόβια, σε δεύτερη φάση άρχισα μόνη μου τα πειράματα με τη διατροφή ώσπου έπιασε η αλλαγή του γάλακτος.. από τότε δεν ξαναεμφανίστηκε..

για την κρέμα βανίλια...

εγώ δεν συμπάθησα ποτέ τις έτοιμες κρέμες..κ ούτε κ η έβελιν να σου πω την αλήθεια..

το φαγάκι είναι κατά τη γνώμη μου ό,τι καλύτερο μπορείς να δώσεις στο παιδί..

Η εβελίνα ελάχιστες φορές έφαγε κρέμα κ αυτές επειδή κάτι είχε γίνει κ δεν είχα έτοιμο φαγητό στο παιδί..

Στην ηλικία που είστε εσείς, της έδινα πρωί γάλα-δεκατιανό φρούτα-μεσημέρι φαγητό με κρέας ή κοτόπουλο-κ το απόγευμα φαγάκι με λαχανικά, βράδυ γάλα. Μετά προστέθηκε ο τραχανάς..γιαουρτάκι, ζυμαρικά αυξάνονται οι επιλογές..

Τώρα αν για δική σου ευκολία προτιμάς την έτοιμη κρέμα, μαζί σου!! τόσα παιδάκια με κρέμα μεγάλωσαν μια χαρά..εγώ δεν την ήθελα κ γενικά δε μου αρέσει το φαγητό-κονσέρβα για ένα βρεφάκι..κάπως μου έκανε..

Επίσης η κρέμα που δίνεις είναι υπερθερμιδική..δλδ φαντάσού ότι η μερίδα των 200μλ νερό με 6-7 κουταλιές σκόνη έχει περίπου 300-400 θερμίδες..δλδ παααααααααρα πολλές για ένα μωρό..(ίσως γι αυτό έχει αναγωγές ο μικρός μετά..του έρχεται βαρύ) αυτό έχει κ καλό κ κακό..

Καλό ότι θα βάλει γρήγορα βάρος, κακό ότι το βάρος που θα βάλει θα περιλαμβάνει ελάχιστες πρωτεινές-βιταμίνες..κ θα έχει περισσότερη ζάχαρη κ γλυκαντικά..

Χωρίς να με παρεξηγήσεις, δεν θεωρώ άχρηστο γεύμα την κρέμα..απλά κατά τη γνώμη μου το φαγητό είναι 1.000.000 φορές καλύτερο...

Οσον αφορά τις αναγωγές, μην ανυσηχείς μέσα στο μήνα θα σταματήσουν τελείως ό,τι κ αν τον ταίζεις..

Αν αποφασίσεις τελικά να δίνεις φαγητό στον μικρό και θέλεις μπορώ να σου δώσω συνταγές για μεσημεριανό-απογευματινό για μωράκια που κάναμε κ εμείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΡΙΝΑ ΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ!!!! ΕΓΩ Η ΑΦΕΛΗΣ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ Κ ΜΑΣΗΜΕΡΙ Κ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΧΥΝΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Η ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΣΕΙ ΒΑΡΥ Κ ΤΕΤΟΙΑ :oops::oops::oops: Κ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΗ ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΜΩΡΟ! :lol:

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΡΕΛΕΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΕΝΟ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ ΜΕ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΟΡΕΞΗ!!! ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΝΑΙ!!!

ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΡΕΜΕΣ ΜΕΧΡΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 8 ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΟΛΕΣ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ ΣΙΤΑΛΕΥΡΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΙΝΟΥΝ ΑΠΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ ΟΛΕΣ ΤΙ ΚΡΕΜΕΣ ΦΑΡΙΝΑ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ ΚΤΛ! ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!! ΟΠΩΣ Κ ΓΙΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΚΤΛ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ! ΑΥΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΛΕΕΙ!!

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΚΟΥΛΙΝΕΣ ! ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ Μ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ.ΕΛΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΛΥΘΥΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ.ΜΑΡΙΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΜΕ. :D:D ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΥΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ!!!ΜΠΡΑΒΟ.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΦΕΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΦΕΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!!!ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΠΙΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ!!! :x:x

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ 24-25-26 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!ΕΧΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΝΑΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΙΟ.ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ!!!

ΚΑΣΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ ΕΙΣΑΙ?ΑΝΓΚΕΛΣΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΗ ΕΣΥ???

:!::!::!: Ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ :!::!::!: ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ :!::!: ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ Η ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΚΑ :?::?::?::?::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!!

έλενα μέσα στη μέρα, όταν έχω χρόνο, θα σου στείλω καμμιά συνταγή στο μειλ σου, να μην κάνουμε κατάχρηση του χώρου εδώ κ μας βαρεθούν οι υπόλοιπες που δεν τις πολυενδιαφέρει το θέμα..

πώς είναι ο μικρός;

Οπως καταλαβαίνεις θέλουμε πλήρη αναφορά για τα κακά σας!!! ποσότητα, χρώμα, υφή κλπ καλά τη μυρωδιά την αφήνουμε σε σας!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ράνιαααα γιατρός...;;;;χαχαχαχα!!! πέρισυ τέτοιο καιρό αν διάβαζα αυτά που σας γράφω τώρα, θα έλεγα..μα τι επιστήμων αυτή ρε παιδί μου!!!!! του χρόνου τέτοιο καιρό εσείς θα τα γράφετε αυτά κ άλλα τόσα κ θα σας κοιτάν οι άλλοι με ανοιχτό το στόμα!!!

Επιστήμη-μαμά!!! το είχα ακούσει..αλλά πουυυυυυυυυ να το καταλάβω!!!

κ έχουμε ακόμα να πούμε.......ουουυουου!!! κ συνεχίζω να σας λέω....

13-15 μηνών!!! ηλικία τρέμε κόσμε!!! :lol::lol::lol:

εντάξει λοιπόν....μην κάνεις κακά!!! το καταλάβαμε!! τα έκανε όλα μαζεμένα ο γαμπρός σου!!!! :lol::lol:

ελπίζω όταν θα έρθετε να έχει κ χιόνια να βγάλεις τη μικρή έξω να χαρεί!!!

αυτά! φιλιά προς το παρόν κ καλημέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσαρες!! Τι κανετε σημερα ? Ολα καλα?

Σας ευχαριστω τοσο πολυ για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!!!!

Πως παει η σκατο-συζητηση? Βγαλατε ακρη? :lol: Ελπιζω να ναι καλα το αγορι σου τωρα elenatsak!

Ειμαστε τυχερες που εχουμε το Evelini εδω... Οχι μονο ξερει τα παντα αλλα δινει και τεκμηριωμενες απαντησεις για τα παντα!!

Εγω παλι ξερω κυριως για τα θεματα που αντιμετωπισα....και τα υπολοιπα που απλα εχω διαβασει μετα ...τα ξεχναω.. :oops:

Εlenatsak συμφωνω κι εγω με το evelini οτι οι κρεμες αυτες δεν χρειαζονται, το μεσημεριανο φαγακι που εχεις κανει με τα χερια σου ειναι πολυ καλυτερη τροφη. Ουτε κι εγω εχω δωσει ποτε οποιαδηποτε κρεμα.

Εri79 με το καλο να ερθεις εδω στα ψηλα!! Κι εγω Ναουσα μενω . Μακαρι να σε γνωρισουμε !!Να δουμε και αυτην την μικρη κουκλα απο κοντα... ;)

Aναστασια32 καλως ηρθες!!! Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι εγκυος !!! Θα περιμενουμε τα νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα και Evelini τι εννοεις οτι η χειροτερη φαση ειναι 13-15 μηνων?? Εννοεις για την μικρη σου ή γενικα για τα περισσοτερα παιδακια?

Χμ... Δηλαδη ? Πες λεπτομερειες ...please!! Γιατι βλεπω οτι και η μικρη μου εχει αρχισει να κανει πολυ εντονα καποια πραγματα που ειναι επικινδυνα και κυριως αυτα που δεν πρεπει αλλα νομιζω οτι αυτη ειναι απλα η αρχη. Και οτι τα χειροτερα θα ερθουν οταν εγω θα ειμαι με την κοιλια στο στομα και δεν θα μπορω να την κουμανταρω... :(

Πωπω....

:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα πέπη τι να σου πω...γενικά δεν υπάρχει...γι αυτό το θέμα...

της εβελίνας αλλά κ της πλειοψηφίας των παιδιών που μιλάμε στο άλλο φορουμ ήταν οι χειρότεροι μήνες τους...

Μετά η δικιά μου άρχισε λίιιιγο να ηρεμεί με την έννοια ότι δεν είχε γκρίνια επειδή πια περπατούσε πολύ καλύτερα κ σταθερά..είχε ανακαλύψει όοο,τι ήταν να ανακαλύψει μέσα στο σπίτι..κ είχε αρχίσει να έχει την αισθηση του κινδύνου κ λίγο φόβο στα επικίνδυνα...οπότε ναι τώρα 18 μηνών άρχισε να ζωγραφίζει (μεγάαααλη υπόθεση αυτό κάθεται τουλάχιστον μισή ώρα σε ένα μέρος κ απασχολείται ήσυχα με κάτι), παίζει με πλαστελίνες (άλλη μισή ωρίτσα), ακούει τραγουδάκια στον υπολογιστή (χορεύει κανά τεταρτάκι)εεε σαφώς καλύτερα τα πράγματα από 13 μηνών που όλα τα βαριόταν στο μισό λεπτό περίπου..

Κατά τα άλλα το κυνήγι συνεχίζεται!!!!χαχαχα!!!

Πέπη τι λες για καφέ με την βάλια κ την ηλέκτρα δευτέρα ή τρίτη απόγευμα σπίτι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΒΡΗΚΕΣ Κ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ :(:( ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!!!

ΚΑΛΕ ΡΑΝΙΑ ΕΙΔΕΣ Η ΔΗΚΙΓΟΡΕΣΑ.....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΗΝ!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ!!!ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΣΥ! ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ Ο ΚΟΝΤΟΣ.....ΜΟΥ ΤΑ ΧΕ ΠΕΙ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΟ ΜΗΛΟ ΜΠΑΝΑΝΑ! ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΡΟΤΟ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ! 1 ΦΟΡΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ! ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΤΟΥΜΠΟΣΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

ΠΟΠΟΟΟΟΟΟ ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ!!!!! ΝΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΥΝΗΓΑΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΧΑΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΡΑΝΙΑ ΕΙΔΕΣ Η ΔΗΚΙΓΟΡΕΣΑ.....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΗΝ!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ!!!ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΣΥ! ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ Ο ΚΟΝΤΟΣ.....ΜΟΥ ΤΑ ΧΕ ΠΕΙ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

΄

από καιρό το είχα καταλάβει ότι με ζηλεύει ο κοντός κ με διαβάλλει πίσω από την πλάτη μου!! τελικά ναι πείστηκα!!! είναι κ κοντός κ κουτσομπόλης!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΟ ΜΗΛΟ ΜΠΑΝΑΝΑ! ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΡΟΤΟ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ! 1 ΦΟΡΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ! ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΤΟΥΜΠΟΣΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

ΠΟΠΟΟΟΟΟΟ ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ!!!!! ΝΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΥΝΗΓΑΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΧΑΧΑ!

άντε μπράβο!!! το μικρό!!! σιγά σιγά θα σταθεροποιηθεί...

εγώ πάντως που κυνηγάω...δεν αδυνάτισα... :(:( ... μάλλον μου άνοιξε η όρεξη :oops::oops: ουφφφφφφφ άντε να δούμε πότε θα χάσω κανά δράμμι...κ μουλεγαν οτι τα κιλά της εγκυμοσύνης φεύγουν από μόνα τους...ναι καλά...μόνο τα δικά μου μπαστακώθηκαν κ δεν το κουνάνε!!! κ όχι ότι πήρα πολλά...9,5 κιλά σε όλη την εγκυμοσύνη...εε έτσι έμειναν..κ ας βγήκε ολόκληρο παιδί από εκεί μέσα...10 θέλω να χάσω πάλι.... :mrgreen::mrgreen: ουφφφφφφ αν βρειτε πώς...πείτε κ εμένα..

αλλά ξηγημενοι!!! συμβουλή απ'τον κοντό δεν θέλω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινα μου ευχαριστως να ερθουμε κι εμεις!

Το θεμα ειναι ομως οτι στα σιγουρα θα ξερω εκεινη τη στιγμη. Δλδ αναλογα αν εχω αναγουλες, αν ζαλιζομαι κτλ. Κανονιστε εσεις και ελπιζω να ερθω κι εγω! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΑΣΣΣΣΣΣ!!!!!!

ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ Ε????? ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ+ΔΕΝ ΟΔΗΓΑΩ!!!

ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝ 2 ΑΠΟ ΤΑ 10 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ! ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟ!! Κ ΦΕΝΟΝΤΕ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ 10!!! ΠΟΛΛΥ ΑΤΣΑΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΙΝ! ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΜΠΩ ΞΑΝΑ ΣΤΑ ΚΟΛΗΤΑ ΤΖΗΝΑΚΙΑ ΜΟΥ :(:(:(:( !!!!!Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΤΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ....ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 2-3 ΠΡΑΜΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΨΩΝΙΖΩ ΠΟΛΛΥ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ....ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΘΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΩ Κ ΘΑ ΠΑΝ ΧΑΜΕΝΑ........ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΙΣΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol:

ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ!! ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΦΑΓΑΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΤΟ ΡΙΞΑΤΕ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΑ??? ΑΝΤΕ ΠΑΛΟΥΚΟΘΕΙΤΕ ΛΙΓΟ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?????

ΠΟΣΟ ΝΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ ΑΚΡΙΒΩΣ Κ ΤΙ ΥΨΟΣ ΕΧΟΥΝ????? ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑΤΙ...... ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 18 ΜΗΝΩΝ! ΜΑΥΟΡΑΛ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΑ! Κ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 86 ΕΚΑΤΟΣΤΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΜΟΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ! ΕΜΕΙΣ 18 ΜΗΝΩΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ11! ΘΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΟΥΜΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ Η ΘΑ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ ΣΑΣΝ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ......ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΛΑΞΩ Κ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ!!!

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΗ 72 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΔΗΛ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 86????? ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ.ΒΑΡΙΕΜΑΙ.ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΤΑΕΚΑΡΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ.ΩΩΩΩΧΧΧΧ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΟΝΥΛΩΜΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ!!!ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ.ΘΕΛΩ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΩ ΑΥΡΙΟ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΟΨΙΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΥΠΟ ΕΛΕΓΧΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα! ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΕΡΙ ΤΙ[ΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!!!! ΠΟΛΥ ΣΥΝΙΘΗΣΜΕΝΟ ΦΕΝΟΜΕΝΟ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΟΜΑΤΑ...ΜΗΝ ΠΑΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΣΟΥ ΣΤΟ ΚΑΚΟ!!!!

Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΤΙ[ΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ Κ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΟΛΑ!!!!! ΑΝΤΕ ΓΡΑΨΕ ΜΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!

καλή επιτυχία Ράνια με τ'αποτελέσματα...

ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό..αλλά ακόμα κ αν χρειαστεί επέμβαση (ξέρω 3 κοπέλες που έχουν κάνει - μάλιστα οι 2 αν δεν κάνω λάθος είναι κ κοινές μας γνωστές ) και ήταν υπόθεση λιγότερο από 1 ημέρα...κ δεν το ξανασκέφτηκαν ποτέ...

οπότε ό,τι κ αν είναι ελπίζω..να τελειώνει γρήγορα να μην το ξανασκεφτείς ποτέ!!

τα νέα μας.... τα έγραψα κ στο φεις..τα είδατε νομίζω...

χθες στο άσχετο ρωτάω τη μικρή...

πώς σε λένε...¨νίνα¨μου λέει...

το μπαμπά πώς τον λένε; "ντώνη"

τη μαμά πώς τη λένε; " μάνια"

την γιαγιά πώς τη λένε; " ΄λιέλια" (λέλα φωνάζουν την μαμά)

τον παππού πώς τον λένε; " βούλης"!!! καλά εδώ ρίξαμε το τρελλό γέλιο..

επειδή τον μπαμπά μου τον λένε γεδεών...

αλλά όοοοοοοολοι κ λόγο δουλειάς... (όχι εμείς όμως) τον φωνάζουν βούλη...που σκ@τά άκουσε η μικρή το όνομα κ το τύπωσε...;

πεθάναμε μιλάμε...περιττό να σας πώ ότι μετά την ρωτούσαμε 1.000.000 φορές να τα λέει ώσπου μας βαρέθηκε κ μετά έκανε ότι δεν άκουγε τις έρωτήσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...