Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

σας το εύχομαι!!!!!!! κ εμείς δεν ξυπνάμε...αλλά γενικά από άλλες εμπειρίες ξέρω ότι ίσως αλλάξουν τα πράγματα κ θέλει ειδικό χειρισμό μετά..αυτά θα τα πούμε ομως αν υπάρξει θέμα!!

για την ώρα ελπίζω να ηρέμησες λίγο κ να πέσεις για υπνο ευχάριστα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ!!! ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΑΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ! ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΩΡΑ!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΕΛΕΝΑ ΠΕΣ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ!!!!ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΑΚΗ ΤΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΗΡΕΜΗΣΑΜΕ,ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΗ Η ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΗ.ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΛΙ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ.ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΒΟΛΤΑ!!ΑΧ ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΧΑΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ??? :o):o):o) ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ.ΜΟΝΟ Η ΦΟΡΜΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΗΣΩ...!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! ΕΡΙ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑ ΧΑΣΑ ΜΗΝ ΝΟΝΙΖΕΙΣ 1 ΚΙΛΟ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΩΜΑ....ΜΠΑΧΑΤΕΛΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΙΝ! ΣΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΧΩΡΕΣΩ!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΦΘΓΑΝ Κ ΜΠΗΚΑΝ ΟΟΛΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ Κ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ! Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΣΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ......ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ ήρθα να ρουφιανέψω ότι η συμπεθέρα σου ράνια προξενεύει τον όμορφο κ με άλλες γυναίκες!!!

ιδού η απόδειξις: http://www.facebook.com/#!/photo.php?fb ... 0995345816 που μια αννα...ποιά είναι αυτή η άννα μου λες;;;;!!!!?????????/ λέει το παιδί γαμπρό!!!!!!!!!!!!!!!!!! να της τρίξεις τα δόντια ακούς??????!!!!!!

:lol::lol::lol: όχι να μας το φάνε το παιδί!!!!

κ τώρα μπορώ να κάτσω στη γωνία μου ήσυχα ήσυχα να σας παρακολουθήσω να μαλλιοτραβιέστε να τσιμπήσω κ κανένα πελάτη για το επικείμενο διαζύγιο :lol::lol: ... τελικά αυτό το φατσοβιβλίο...καλά το λένε έχει κλείσει σπίτια κ σπίτια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: xaxaxa ΡΟΥΦΙΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΥΚΛΟΙ Κ ΜΑΣ ΖΗΤΑΝ ΠΟΛΛΕΣ!!!!! ΕΚΕΙΝΗ Η ΝΥΦΗ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΓΑΤΙ ΓΕΝΝΗΘΙΚΑΝ ΜΑΖΙ Κ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΙ 2 ΜΑΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΟΥΤΕ 6 ΚΙΛΑ....ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΘΑ ΤΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΠΑΙΔΟΥ!!!!

ΤΗΝ ΕΧΩ Κ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ!!!!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ,ΟΙ ΚΟΥΤΣΟΥΚΕΛΕΣ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΠΡΙΝ ΜΠΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ!!!!! ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΟΥΜΕ Κ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗ ΔΗΚΙΓΟΡΕΣΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΛΩΣΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΓΙΑ!!!!! =))=)) ΜΑΖΕΨΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ Κ ΤΙΣ ΠΕΡΙΦΡΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΗΔΑΕΙ Ο ΚΟΝΤΟΣ :)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΓΙΑ ΑΝΤΡΑ ΠΗΔΑ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ!!!!!ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!!!!! :evil::evil: ΤΙ ΑΚΟΥΩ??? :((:(( ΑΛΛΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ....ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΦΡΟΝΙΜΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΨΑΛΛΕΙ!!!!ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ!!!! :ymparty::ymparty: ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ..ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙ ΑΛΛΟΥ???Ε???ΜΑΡΙΝΑ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ!!!!!!!ΚΟΥΓΙΑ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ???ΜΑΡΙΝΑ ΕΓΩ!!!!ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΣΟΒΡΑΚΑ!!!!!ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΜΑΛΛΟΝ!!!!! =))=)) ΧΑΧΑΧΑΛΟΙΠΟΝ ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΑΛΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!ΩΣ ΤΟΤΕ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΦΡΟΝΙΜΑ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΕΙΡΗΝΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)):)):)):)) εεεεεεεεεεεε όχι να φοβηθούμε κ τον κοντό!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα τους πάρουμε κ τα παμπερς κ τις φόρμες μή σου πω κ τις φόρμες εξόδου!!!!!

επίσης θα ζητήσουμε διατροφή: 2 αρμέγματα απο δεξί βυζί κ 4 από αριστερό!!!!!

4 κουτιά ρυζάλευρο - βανίλια κ 5 φαριν λακτέ το μήνα!!!!!!

αμ πώς!!!!!!! τι νόμιζες!!;;;; τζάμπα θα σας βγει η κουτσουκέλα????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

ΜΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΡΙΣΗ!!!!ΕΣΕΙΣ ΕΙΔΗΣΗΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΕ??????????? ΓΙΑ ΤΟ Μ@ΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΕΙΟ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ .......ΚΟΨΤΕ ΚΑΤΙ!!!!!! ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΟΥΜΕ!!!! ΝΑ ΣΥΖΗΤΙΣΟΥΜΕ..... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ?ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ.ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ.Ο ΠΑΠΠΑΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΙΑ!!!ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΑΝ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΖΕΣΤΑΝΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ??Η ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ! ΑΛΛΑ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΧΑΜΟΜΙΛΙ???????

ΕΜΑΣ ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΟΥΡΝΙΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΑΜΟΜΙΛΙ!!!! ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ράνια χαμομήλι κ εμένα μου ειπαν αλλά έχω διαβάσει κιόλας ότι δεν δίνουμε στα μωρά μέχρι να αρχίσουν στερέες τροφές.. και ειδικά στα μωρά που θηλάζουν!!! αυτό επειδή

1. το γάλα είναι κατά 90% νερό οπότε δεν διψάνε τα μωρά

2. εάν ζητάνε κάτι να πιουν σημαίνει οτι πεινάνε κ γι αυτό δίνουμε γάλα πάντα - όσο χρειάζονται, όσο θέλουν όποτε θέλουν - ο θηλασμός είναι ανεμπόδιστος κ χωρίς ωράριο. εάν στη θέση του γάλακτος δώσουμε τσάι, χαμομήλι ή ο,τιδήποτε άλλο το παιδί χάνει από θρεπτικά συστατικά του γάλακτος που έχει ανάγκη κ αντικαθιστά με χαμομήλι που δεν του προσφέρει τίποτα.

3. το χαμομήλι μπορεί να φέρει διάρροιες σε μωράκια που η χλωρίδα του εντέρου τους δεν είναι ακόμα ανεπτυγμένη επαρκώς.

εμείς φεύγουμε σε λίγο, κ μπήκα να σας πω ένα γεια!!

ελενα πώς τα πάτε με το φαγάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ Κ ΜΗΝ ΧΑΘΕΙΣ! ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΡΟΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΟΛ ΜΑΣ!!! Κ ΤΡΩΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ Κ ΟΧΙ ΣΑΝ ΖΩΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΟΠΟΤΕ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΝΕΡΓΗΘΕΙ.ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΔΙΝΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΓΑΛΑΤΟΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 23-24 ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑΟΥΣΑ 80%!!!!ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑΙ!!!ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ.ΑΣ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 2 ΜΕΡΕΣ.ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!

Πριν προλαβω να σας γνωρισω λιγακι, χαθηκα τελειως. Αλλα εχω λογο, καλο λογο.

Ειμαι εγκυος στο 2ο μπεμπε μου!!!!!!!!!! :D

Και τωρα ειμαι στη φαση με τους εμετους...καταλαβαινετε ....Εχω τα ζορια μου....

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!! Βλεπω καλα περνατε!! Για μια μικρη κριση στο συμπεθεριο διαβασα αλλα φανταζομαι θα την ξεπερασετε...χιχιχι!! :D

Eri79 το μωρακι σου ειναι μια κουκλα!!!Απιστευτα ομορφο κοριτσακι!!!

Εlenatsak μπηκα και ειδα τις φωτογραφιες του μικρου σου και ειναι κουκλος!! Δεν σας την πεφτουμε ομως αφου βλεπω οτι εχετε σχεση σοβαρη με την ομορφη μικρη κυρια της eri79.... :D

Ασε που εμεις σιγουρα χρειαζομαστε καποιον μεγαλυτερο και αγριο γιατι η δικη μου ειναι αρκετα ζορικη και χρειαζεται το μαστορα της... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΣΙ!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!! ΝΕΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ!!! ΑΝΤΕ ΒΓΑΛΤΕ ΚΑΝΑ ΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΜΕΙΝΑΜΕ!!!!! ΠΟΛΛΕΣ ΝΥΦΕΣ ΜΑΖΕΥΤΙΚΑΝ!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!ΠΟΛΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρούδια! τι κάνετε;

άντε πέπη με το καλό να έρθει το καινούριο μωράκι κ να σου περάσουν γρήγορα όλα τα αρνητικά συμπτώματα!!

ελενάκι βλέπω το τσακίζουμε το φαγάκι ε; μπράβο μπράβο!!! άντε κ παϊδάκια σε λίγο :lol::lol:

ράνια όλα καλά με τη μικρή; στις φώτο που την είδα μοιάζει πολύ ήρεμη κ γλυκιά΄, έτσι να είναι πάντα!

πήγατε τλκ ταξιδάκι που λέγατε στην καρδίτσα; πώς περάσατε;

φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΑΛΟΣ ΤΗΝ ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ!!!! ΓΥΡΙΣΕΣ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Κ ΕΣΥ?

ΠΕΤΥΧΙΜΕΝΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΣ..... ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΔΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΟΖΑΡΕΙ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΤΣΙ!!! ΘΑ ΠΕΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΕΑΣ!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕΧΑΝΕΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΤΕ??? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑ!!ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑΖΙΑ....ΟΧΙΙΙ ΑΚΟΜΑ :o):o) ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ.ΜΑΡΙΝΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΣ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ?ΚΑΣΙ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΠΕΜΠΕΕΕΕ!!!!ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!ΑΝΤΕ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρίσαμε γυρίσαμε!! περάσαμε τέλεια..ο καιρός ήταν φοβερός 25-30 βαθμούς όλη μέρα έξω τη μικρή με ένα λεπτό ζακετάκι την είχαμε, γυρίσαμε τον κόσμο όλο...δεν υπήρχε παιδ. χαρά που δεν επισκεφτήκαμε!!!

όταν γυρίσαμε πίσω..η μικρή μόλις είδε το μπαμπά της χοροπηδούσε, κόντεψε να μου πέσει απτα χέρια..φώναζε μπαμπά μπαμπά!! τι φώναζε ούρλιαζε!!! γραπώθηκε από πάνω του κ δεν τον άφηνε...ήθελε αυτός να την κάνει μπάνιο αυτός να της δώσει το γάλα της κ αυτος να τη βάλει για ύπνο...Περιττό να πω..ότι ο μπαμπάς μας χ@στηκε απτη χαρά του...κ έβαλε κ τα κλάμματα για την υποδοχή που του επιφύλαξε η κόρη του..... όλα τα καταλαβαίνουν πια τα μωρά...

πώς περάσατε στην πεθερούλα ράνια μου; εγώ πάλι...αν ακούσω ότι θα πάμε στην πεθερά μου βγάζω καμμια΄40αριά σπυριά...ανεβάζω 40 πυρετό..κάτι τέλος πάντων για να το αποφύγω όσο μπορώ... :oops::oops::oops:

ελενα...σου στέλνω νεο μειλ πώς θα είσαι όταν ο μικρός θα είναι 1 με 1,5 ετών!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι για γερες σφαλιαρες.Τωρα το ειδα το post.Κοριτσια κι εγω απο Βεροια ειμαι και προσπαθω να γινω μανουλα!!!Καλησπερα σας! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...