Μετάβαση σε περιεχόμενο

το θαυμα εγινε!!


Recommended Posts

συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!!ευχομαι να περασουν σαν νερακι αυτοι οι 9 μηνες και να κρατησεις στα χερια σου ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!!ή ισως και δυο μωρακια!!!!!ποιος ξερει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ minie μου ήμουν τόσο σίγουρη για σένα, πολύ χαίρομαι που τα κατάφερες, πας για δίδυμα μου φαίνεται είναι μεγάλη η χοριακή σου. Δεν ξέρω πόσα έβαλες εύχομαι να είναι όσα θέλει η καρδούλα σου και φυσικά υγιέστατα. Καλή εγκυμοσύνη, πέρνουμε λίγη απο τη χαρά σου οι υπόλοιπες που ελπίζουμε να τα καταφέρουν τα παγωτομωράκια μας... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη χωρις δυσκολιες και να πανε ολα καλα. Οσον αφορα για το πως θα μετρησεις την εγκυμοσυνη στην εξωσωματικη διαφερει : Απο την ημερα που εγινε η ωοληψια αφαιρεις 14 ημερες και αυτη θεωρειται η πρωτη ημερα περιοδου ασχετα αν δεν ειναι η πραγματικη , το ξερω γιατι ρωτησα τον γιατρο μου που εκανα εξωσωματικη.Πολλα φιλια και παλι ολα να πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

Σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοο! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!

Εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μωρό σου ή και τα μωρά σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοο κοριτσακι ευχομαι ολα να πανε καλε και να χεις μια τελειομηνη και πολυ ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...