Μετάβαση σε περιεχόμενο

το θαυμα εγινε!!


Recommended Posts

δεν περιμενα ποτε οτι θα ερθει η ωρα να ανακοινωνω εγκυμοσυνη...κι ομως...με τη βοηθεια του θεου εγινε κι αυτο!εκανα χοριακη σημερα 11η μερα απο την εμβρυομεταφορα και ειναι 553!ακομη δεν το πιστευω..ειμαι πολυ ψυχραιμη, μονο οταν το ειπα στους γονεις μου με πηραν τα ζουμια...που δεν ηξεραν τιποτα..

κοριτσια σας ευχαριστω για την υποστηριξη..δεν ειμαι η πλεον αρμοδια να δινω συμβουλες αλλα μετα την εμβρυομεταφορα θελει ξεκουραση.σημερα βγηκα πρωτη φορα απο το σπιτι.μακαρι να ζησουν ολα τα κοριτσια αυτην την αισθηση..δεν ειναι κατι εξωπραγματικο..αλλα ειναι πολυ ομορφο..

δεν ξερω να μετραω τις εβδομαδες..καμια πιο εμπειρη μπορει να με βοηθησει?τελευταια περιοδος 7/5..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

να εχεις μια υπεεροχη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακιι

οσο για τις εβδομαδες καλυτερα να μην σου πω γιατι και εγω συνεχεια μπερδευομαιι..χαχα να ναι καλα τα τικερακια..

τα φιλιαα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κουκλα μου.

Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη.

Αρχιζεις να μετρας απο την μερα που ξεκινησε η τελευταια περιοδος. Η εβδομαδα που ειχες περιοδο ειναι η πρωτη. τωρα πρεπει να εισαι τρεισημισι εβδομαδων. Αλλα κανε ενα tickeraki να εισαι σιγουρη.

Πολλα φιλια και παλι συγχαρητηρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

minie πολλά πολλά συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!!!!

Από εδώ και πέρα να ξεκουράζεσαι, να προσέχεις το μωράκι σου και με το καλό να το ακούσεις!!!! η χοριακή σου είναι πολύ υψηλή!!!! μπορεί να έχεις και διδυμακια :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, συγχαρητήριαααααααααααααααααααααααααααααα και επίσημα πλέον!!!

Σου εύχομαι να έχεις μία υπέροχη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη

και με το καλό να αγκαλιάσεις σε 9 μήνες

το(α) γλυκό(α) σου μπεμπάκι(α)!!!!!!!!!! :):)

Κοίτα να απολαύσεις, όσο μπορείς, αυτούς τους μήνες γιατί είναι μοναδικοί!!! Να μην κουράζεσαι και να τρως υγιεινά!!!!

Λοιπόν, από ότι μου είχε πει ο γιατρός μου, όταν ήμουν έγκυος στο παιδί μου, υπολογίζεις τελ. μέρα περιόδου + 9 μήνες + 1 εβδομάδα!!! Αν κι έχουν περάσει κάμποσα χρόνια απ' όταν γέννησα, δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι στον τρόπο υπολογισμού. Όμως, οι πιο φρέσκιες μαμάδες, θα σε κατατοπίσουν καλύτερα!!!! Και πάλι με το καλόοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!

Πολλά φιλιά σε σένα και στο(α) μπουμπούκι(α) σου!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giannolino έγραψε:

mprabo sou koritsi mou....synxaritiriaaaaa :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer: na eisai geri kai efxomai aftoi oi mines na einai oi kalyteroi sou mexri na kratiseis to mwraki sou sta xeria sou...

mprabooooo :)

καλα αποτελεσματα και σε σενα κοριτσακι μου!!ολα θα πανε καλα!!εχε πιστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσακι!!!

Με το καλο!!Να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι.

Παρε το κινητο σου και μετρα απο εκει τις εβδομαδες αρχιζοντας απο 7/5.

Εισαι περιπου 3 εβδομαδων και 4 ημερών!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου ευχομαι να χαιρεσαι το μωρακι σου και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

να προσεχεις τωρα κι εσυ και το μωρακι σου και να τρεφεσαι κανονικα και να μην κουραζεσαι! να χαρεις αυτους τους 9μηνες γιατι πραγματικα ειναι υπεροχοι και μοναδικοι!!

ενα μωρακι γερο,δυνατο και υγιεστατο να εχεις συντομα στην αγκαλια σου στο ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο minie..ειδες?Το πες και το κανες!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

μια τελεια τελειομηνη εγκυμοσυνη κι απο μενα..και ενα και δυο και οσα θες μωρακια στην αγκαλια σου!Η χοριακη σου ειναι υψηλη!!think positive!

Συμφωνα με την ΤΕΡ εισαι 3 εβδ και4 ημερων οπως λεει και η Παναγιωτα!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

αυτο ειναι το τικερακι σου!αν θες δες το και εσυ!Αντε ενα Βαλεντινου δωρο! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕς ΚΑΛΟ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΣΤΟΝ ΙΟΥΝΗ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...