Μετάβαση σε περιεχόμενο

τετραψηφια χοριακη!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλέ δε σας προλαβαίνω!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΚALLI μου ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!

Εύχομαι ολόψυχα να περάσεις τους πιο ωραίους και ξεχωριστούς μήνες αυτούς της εγκυμοσύνης!! Με το καλό να αγκαλιάσεις ένα γερό και στρουμπουλό μωράκι!

Λες να το έκανε το θαυματάκι της η Αγία??? Να πάω να πάρω κι εγώ μηλαράκι? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια κοριτσάρα μου!!!!!!Δεν μπορείς να φανταστείς τι σοκ έπαθα όταν είδα την ανακοίνωση σου!!!!Είδες που στα λεγα;Μπράβο,μπράβο,μπράβο!!!Να πάνε όλα καλά και να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι καλή μου!!!!!Μεγάλη η χάρη Της Αγίας Ειρήνης τελικά....τι να πω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες κατερινακι μου;;;;;;ολα γιονται τελικα αρκει να χουμε πιστη.........σας ευχαριστω παρα πολυ ολες σας για τα καλα σαςλογια ....βρε κοριτσια η χοριακη πολ υψηλη δεν ειναι;;;;;1148;;;δεν το πιστευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε Καλή μου απίστευτο πραγματικά!!!!!Το έλεγα στον άντρα μου εχθές και δάκρυζα.....Με το καλό πουλάκι μου,να προσέχεις πολύ.....Λες να είναι κοριτσάκι πάλι;Ροζαλί το έκανες το τικεράκι σου βλέπω!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα θερμα μου συγχαρητηρια.....σου ειπα ηρθεεεεεεεε η ωρα η μικρη σου μπουμπουκα να αποκτησει αδερφακι...επετσρεψα σημερα κουκλιτσα μου, οκ με τον β' επιπεδου και η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ-ΚΟΡΑΚΛΑ μου ειναι μια χαρουλα, δοξα το θεο......φιλια στην κοιλουμπιτσα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ κοπέλα μου!!! :woohoo: :woohoo:

Η πίστη μας κάνει θαύματα!!!

Σου εύχομαι μια υπέροχη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό, υγιέστατο μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω παρα πολυ ολες σας μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!σημερα 3 η ωρα εχω ραντεβου στην γιατρο μου για να δουμε το σπορακι μου,,,,λογικ η χοριακη μου πρεπει νχει ξεπερασει τις 3000 μιας κ ην πεμπτη ηταν 1148...ειμαι πολυ χαρουμενη,,,αλλα αρχισαν τα οργανα,,,δν μπορω να αω τιποτα...καω εμετους συνεχεια κ ζαλιζομαι τρομερα..αλλα δεν πειραζει .....αφου εχω σπορακι ολα καλα θα πανε κ ολα θα περασουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεβεκακι μου πηγα στη γιατρο κ ειδαμε το σπορακι μας...την αλλη πεμπτη θα ακουσουμε κ την καρδυλα του.........ειμαι τρισευτυχισμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...