Μετάβαση σε περιεχόμενο

τετραψηφια χοριακη!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

δεν το πιστευω μου φαινεται απιστευτο!!!!!!!!!!!!!ειμαι εγγυος κ ολα πανε καλα,,,,,,1148 χοριακη με 2 μερες καθυστερηση!!!!!η αγια ειρηνη κ το μηλαρακι εβαλε το χερι της κ με βοηθησε!!!!!την ευχαριστω πολυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και επισημα λοιπον σου λεω ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη εισαι εγκυουλααααααααααα!!!!!

θα τα λεμε απο κει επιτελους!!!

φιλια στην κοιλιτσα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κι απο δω τις ευχες μου να το εγκαινιασουμε..

με το καλο ενα και δυο μωρακια γερα κουκλιτσα μου!!!

:woohoo: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια κούκλα μου!!!!!!! η χοριακή σου είναι τέλεια!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalli mou!!!!!!ti uperoxa nea einai autaaaaaaa????????twra molis eida thn anakoinwsh sou!!!euxomai mia kataplhktikh-teleiomhnh egkumosunh!!!!!!mpravooooo!!!sugxarhthria!!!!me to kalo na perasoun oi 9 pio uperoxoi mhnes ths zwhs sou kai na pareis to mwraki sou agkalitsa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!! τις καλυτερες ευχες μου για μια τελεια εγκυμοσυνη!!η Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλάντου δεν μας αφηνει ποτε μονες μας...Παντα βοηθαει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τι τελεια νεα ειναι αυτα!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ

Μπραβο βρε κοριτσακι,,......ποσο χαρηκα δε μπορεις να καταλαβεις!!!

Ναχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη, προχωραμε μπροσταααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalo to mwraki sou!!!na xanapas stin agia eirhnh kai na zitiseis na sou dwsoun to kordonaki pou vazoun oi egkyes gyrw apo tin koilitsa.to dinoun dwrean kai einai gia na prostateyei to mwraki sou.to vgazeis appo panw sou mono otan se poiasoun oi ponoi..to foraw ki egw edw kai 6 mines den to exw vgalei stigmi apo panw mou akoma kai mpanio me ayto kanv..kali egkumosynh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΛΙ5,ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΔΕΣ?ΚΑΙ ΕΜΑΣ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ..ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΝΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω παρα πολυ ολες σας...δεν ξερετε πως νιωθω!!!!πεταωωωω πεταω απο χαρα που ξανα τα καταφεραμε κ αυτη τη φορα καναμε μια καλη αρχη με καλη πολυ καλη χοριακη,,,,,,,,,αντρια μου σου ευχοναι νεσα απο την καρδια μου συντομα να ερθεις κ συ στο παρεακι μας.............ρεβεκακι μου για σενα δεν υπαρχουν λογια ....απλα χιλια ευχαριστω για την θετικη ενεργεια που μου δωσες α κ παρε τηλ το ευακι 1234 να του το οπεις,,,εχασα το κιν της!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλλη μου τι τέλεια νέα είναι αυτά;!;! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου και με το καλό!!!!

Να'χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά! Να'χεις την Αγία Ειρήνη βοήθεια.. κι όλες μας να την έχουμε δηλαδή... :)

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοπελα μου, ολα θα πανε τελεια.Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!

Εφαγα κι εγω το μηλο της Αγιας Ειρηνης, αλλα ισως να ειναι για αλλο μηνα να πιασω!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ημουν σιγουρηηηηη!!!!!Μπραβο κοπελα μου!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ευχομαι μια υπεροχη τελειομηνη εγκυμοσυνη μεσα απο τη καρδια μου!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλι μου συγχαρητηρια :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ολα καλα θα πανε κουκλα μου..και η αγια εκανε την δουλεια της... :)

ολα τα καλα του κοσμου στην κοιλιτσα σου :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

σας ευχαριστω παρα πολυ ολες σας...δεν ξερετε πως νιωθω!!!!πεταωωωω πεταω απο χαρα που ξανα τα καταφεραμε κ αυτη τη φορα καναμε μια καλη αρχη με καλη πολυ καλη χοριακη,,,,,,,,,αντρια μου σου ευχοναι νεσα απο την καρδια μου συντομα να ερθεις κ συ στο παρεακι μας.............ρεβεκακι μου για σενα δεν υπαρχουν λογια ....απλα χιλια ευχαριστω για την θετικη ενεργεια που μου δωσες α κ παρε τηλ το ευακι 1234 να του το οπεις,,,εχασα το κιν της!!!!!

μονη σου τα καταφερες εσυ και ο αντρουλης σου,στο πα αργει αλλα ποτε δεν λησμονει!!! και οπως εγω ειχες το προαισθημα και συ!!!αχαχ να μην ειμαι ελλαδα αχ!!!!θα στειλω μυνημα στο ευακι!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΙΣ 'ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ' ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...