Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

Καλε αφου το εχει μουλιασει καλα μετα το βαζει στο αυτι-κεφαλι κ μιλαει :laugh: :laugh: !!Οταν την ειδα τρελλαθηκα,πολυ γελιο!!!

Ax Αγγελικουλα μου κ εγω σε αυτη τη φαση δεν ειμαι ετοιμη...να περασει 1 χρονος ακομα του λεω κ μετα!!και μενα ολοι μου το λενε εκτος απο τη μαμα μου που μου λενε να περασουν 4-5 :laugh: !!Εχω 6 χρονια εγω διαφορα με τον εαυτο μου κ εχει καλη εμπειρια ;) !Το 1ο παιδι ειναι μεγαλο κ πιο ανεξαρτητο κ εχεις πολυ χρονο για το μπεμπε!Εγω παλι ουτε τοση μεγαλη διαφορα θελω!Θα δουμε...τι θελει και ο θεος βεβαια ;)

Καρολ μου τι σου εκανε το ατιμο το παπι καλε???Καλα εκανες κ τη μαλωσες,μη στεναχωριεσαι!Να μαθαινει οτι δεν ειναι σωστο!Τα καταλαβαινουν ολα σε αυτη την ηλικια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να ρωτησω ,εγω της δινω το Ολυμπος στη γαλαζια συσκευασια(ειναι 3 μαζι)αλλα εδω κ μερες δε βρισκω!!Εσεις πιο αλλο δινετε?Εκτος απο παιδικα,δε τα θελω κ ευτυχως ουτε και η μικρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα καμια φιρα φτιαχει ο πεθερος μου!Και τυρι ;) !!Θα τον μπριζωσω να ξεκινησει παλι :P

Να ρωτησω παλι,μου ειχαν πει να δινω κανονικο για τους μεγαλους αλλα οχι στραγγιστο,ισχυει??Υπαρχει καποιος λογος,ξερεις τιποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Εγω δινω το Φαρμα κουκακι..αλλα ειναι πολυευκολο να φτιαξεις και μονη σου γιαουρτι, την τελευταια πρτιδα την εφτιαξε ο πεθερος μου

Πως? Εχω τη δυνατοτητα να βρισκω φρεσκο κατσικισιο ή προβειο γαλα και με ενδιαφερει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ρωτισω τον πεθερο και θα σου πω ακριβως την διαδικασια

Βαικα ξερω ποτι χρειαζεσαι λιγο γιαουρτι κανονικο πληρες και γαλα, βραζει ςτο γαλα το μοιραζις σε μεριδες βαζεις την μαγια..και μετα δεν θυμαμαι..θα τον ρωτισω και θα σας πω αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia, σ' ευχαριστω!

Κι εμενα ο γιατρος την τελευταια φορα μου ειπε οτι μπορει να τρωει κανονικο γιαουρτι αλλα οχι να αποφυγω το στραγγιστο.

Δοκιμασα διαφορα... το Ολυμπος μου φανηκε καλυτερο! Του Ιασωνα παλι οχι. Ουτε με φρουτα ουτε με μπισκοτο ειχμε καμια επιτυχια κι ετσι ειμαστε ακομα στο Advance... Τωρα βρηκα καλο μελι που μπηκε απο την αρχη σε γυαλινο βαζο και θα το δοκιμασω σημερα ή αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Οι γιαγιαδες ειναι λιγο υπερβολικες νομιζω... Η δικια μου χτυπιοτανε για ενα αγορακι 1μιση ετους οτι ξεμαλλιασε τον δικο μας... Αλλα ο αδερφος μου την ειχε πιασει τη φαση στο βιντεο και η πραγματικοτητα δεν ηταν καθολου ετσι... Του Ιασωνα του ειχε πεσει ενα σκυλακι που κραταγε. Ο Αναστασης πηγε να του το δωσει και ο δικος μου για ευχαριστω του δαγκωσε το χερι, μετα του τραβηξε το παιδακι τα μαλλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Καλε αφου το εχει μουλιασει καλα μετα το βαζει στο αυτι-κεφαλι κ μιλαει :laugh: :laugh: !!Οταν την ειδα τρελλαθηκα,πολυ γελιο!!!

Ax Αγγελικουλα μου κ εγω σε αυτη τη φαση δεν ειμαι ετοιμη...να περασει 1 χρονος ακομα του λεω κ μετα!!και μενα ολοι μου το λενε εκτος απο τη μαμα μου που μου λενε να περασουν 4-5 :laugh: !!Εχω 6 χρονια εγω διαφορα με τον εαυτο μου κ εχει καλη εμπειρια ;) !Το 1ο παιδι ειναι μεγαλο κ πιο ανεξαρτητο κ εχεις πολυ χρονο για το μπεμπε!Εγω παλι ουτε τοση μεγαλη διαφορα θελω!Θα δουμε...τι θελει και ο θεος βεβαια ;)

Κ εμένα ο δικός μου φαγώθηκε..Μια που είμαι σπίτι λεει

να κάνουμε ακόμη ένα..Κ του λέω αν το γεννήσεις εσύ κανένα πρόβλημα!

Εγώ έχω κ το θέμα της γέννας να ξεπεράσω.... :(:(:ohmy:

Κ σκέφτομαι κ εγώ σε 2-3 χρόνια,αλλα κ πάλι ρε κορίτσια θα

στρώσει(ελπίζω) το Ολινάκι κ θ αρχίσω ξανά απ την αρχή??? :ohmy:

Δε ξέρω..Αυτό που λες κ εσύ Στελλίτσα μου,ότι θέλει ο Θεός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ευχαριστω για τις απαντησεις σχετικα με το πουλακι τους... ;):) εχω ακουσει πως ποναει πολυ κ δεν το πειραζω φοβαμαι :unsure:

ναι ο Παναγιωτης ειναι κοινωνικοτατος μοιαζει τον πατερα του, οπου κ να παμε εστω κ για πρωτη φορα ειναι σιγουρο πως θα κανουμε φιλους ;):cheer: κ τους μενουμε αξεχαστοι δεν ειμαστε οποιοι κ οποιοι....τρομαρα μας.... :woohoo: :P:P

για τα περιοδικα που λετε κ εμενα μη δει χαρτια του πατερα του, [πρεπει να τα ριξει μια ματια κ αν προλαβει γιατι οχι κ δαγκωματια.... :cheer: πρεπει να ειναι πολυ νοστιμα... :huh:

Στελλα για το τηλ κ τηλεκοντρολ, ετσι κ μιλας εσυ τελειωσε το περνει κ πατοντας τα πληκτρα το κλεινει πλεον τους λεω αν κλεισουμε ξαφνικα ο μικρος το κανε... :P

Καρολινακι αρχισε κ δαγκωνει; εμενα ευτηχως οχι ακομη ελπιζω να μη το μαθει γιατι ειναι κακο χουι κ δεν κοβεται... :(

σας αφηνω παμε για φαγητο καλη ορεξη σε ολες... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ όμορφα ήταν...απλά δεν καθόταν με τιποτα η σκατούλα να την βγαλω φωτό και στεναχωρήθηκα μονο ενα γρηγορο βιντεακι εχω με την τουρτιτσα...ε του χρονου που θα μαστε ολοκληρα κοριτσια :P πιστευω θα ναι πιο ευκολο...όσο για τα γιαουρτακια εμας δεν μας ειπε κατι στανταρ απλα ειπε να μην της δινω τα μπεμπε αλλα κανονικο γιαουρτακι ..γυρω στα 5 % λιπαρα ετσι και εγω πήρα 3 ειδων πιλινα με πετσουλα και δοκιμαζω να δω ποιο θα της αρεσει πιο πολυ...φυσικα βγαζω την πετσουλα που χει πολυ λιπος... :dry:

Αγγελούδι μου και Ντινούλα μου τι κανετε?????????τα φιλια μου και στις δυο σας...

εγω πάλι θελω σε λιγο να μπω στην διαδικασια για δευτερο παπι ....σε μερικους μηνες...προς το φθινοπωρακι... αφου παμε και στο καινουργιο μας σπιτακι...ευχομαι μεχρι τον σεπτεμβρη να χουμε μπει....όταν αποφασισουμε οτι ηρθε ο καιρος θα τα ξαναπουμε φιλεναδιτσες μου....σας φιλω όοοολες... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουτε κι εγω εχω καθολου φωτογραφιες απο τα γεννεθλια ή τη βαφτιση. Εβγαλα απο το βιντεο... Θα σου γραψω σε λιγο πως. Ειναι ευκολο! Τωρα ο Ιασωνας γκρεμιζει το σπιτι... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Καλε αφου το εχει μουλιασει καλα μετα το βαζει στο αυτι-κεφαλι κ μιλαει :laugh: :laugh: !!Οταν την ειδα τρελλαθηκα,πολυ γελιο!!!

Ax Αγγελικουλα μου κ εγω σε αυτη τη φαση δεν ειμαι ετοιμη...να περασει 1 χρονος ακομα του λεω κ μετα!!και μενα ολοι μου το λενε εκτος απο τη μαμα μου που μου λεει να περασουν 4-5 :laugh: !!Εχω 6 χρονια εγω διαφορα με τον εαυτο μου κ εχει καλη εμπειρια ;) !Το 1ο παιδι ειναι μεγαλο κ πιο ανεξαρτητο κ εχεις πολυ χρονο για το μπεμπε!Εγω παλι ουτε τοση μεγαλη διαφορα θελω!Θα δουμε...τι θελει και ο θεος βεβαια ;)

Καρολ μου τι σου εκανε το ατιμο το παπι καλε???Καλα εκανες κ τη μαλωσες,μη στεναχωριεσαι!Να μαθαινει οτι δεν ειναι σωστο!Τα καταλαβαινουν ολα σε αυτη την ηλικια!!

Καλε ποιον εαυτο μου :woohoo: :woohoo: ????Με τον αδερφο μου ηθελα να πω :laugh: :laugh: !!!Παει το'χω χασει :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον, karolinaki1...

Φωτογραφιες απο HOME-DVD.

1. Ανοιγεις τη ζωγραφικη των Windows και βαζεις το DVD να παιξει στο κομπιουτερ.

2. Σε οποιο σημειο σου αρεσει πατας την παυση για να μεινει η εικονα ακινητη.

3. Προσεχεις να μην ειναι πατημενα τα Caps Lock, Scr Lock, F Lock και πατας Shift και κρατωντας το πατημενο πατας και το Print Screen (PrtScn).

4. Στη Ζωγραφικη πατας επικολληση, επεξεργαζεσαι την εικονα οπως θελεις και σωζεις.

Ευκολο κολπακι ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

little-angel έγραψε:

Καλε ποιον εαυτο μου :woohoo: :woohoo: ????Με τον αδερφο μου ηθελα να πω :laugh: :laugh: !!!Παει το'χω χασει :blink::blink:[/quote:1vo01g9t]

Το καταλαβαμε καλε! Χα χα... ωραιος συνειρμος ομως! Ο εαυτος και ο αδερφος σου ειναι το ιδιο πραγμα! :) Ειστε αγαπημενοι ε?

Εγω με τον αδερφο μου εχουμε 3 χρονια διαφορα. Με τη λογικη αυτη, μολις γινει ο Ιασωνας 2 ετων, το Μαιο του 2011 θα πρεπει να βαλουμε μπροστα για μωρο. Αδυνατον!!! Μονο που σκεφτομαι ενα 2χρονο καθαρματακι να κανει τα δικα του ενω εγω ειμαι εγκυος μου 'ρχεται να παω να πνιγω! Και για το Σεπτεμβριο που λεω οτι θα το σκεφτω, αναγκαστικο θα ειναι μιας και θα πρεπει να αφαιρεθει το σπιραλ. Μαλλον θα τοποθετηθει κατ' ευθειαν νεο και θα μετατεθουν αυτες οι σκεψεις 2 χρονια αργοτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

εγω πάλι θελω σε λιγο να μπω στην διαδικασια για δευτερο παπι ....σε μερικους μηνες...προς το φθινοπωρακι... αφου παμε και στο καινουργιο μας σπιτακι...ευχομαι μεχρι τον σεπτεμβρη να χουμε μπει....όταν αποφασισουμε οτι ηρθε ο καιρος θα τα ξαναπουμε φιλεναδιτσες μου....σας φιλω όοοολες... :kiss::kiss:

Που το βρισκεις το κουργιο βρε θηριο? Καινουριο σπιτι, μετακομιση, η Παπενια σου... Και κανεις τετοιες σκεψεις? Ειναι ησυχη ομως!!! Μαλλον γι αυτο...

Ειναι σαν αυτο που λεω στη μανα μου. Οτι αν ειχε ερθει πρωτος ο αδερφος μου που ηταν απιστευτα ζωηρος αντι για μενα που ημουνα πολυ ησυχη, δεν θα ειχαν τολμησει να σκεφτουν καν για δευτερο παιδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΡΑΒΑΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΛΩΝΩ ....ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΝΙΑ ΝΑ ΚΟΛΛΑΜΕ ΣΤΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΑ?ΕΒΑΛΑ 2 ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ...ΠΑΕΙ ΣΤΣΙ ΜΠΡΙΖΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΑ ΑΛΛΕΣ ΖΗΜΙΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ.ΜΟΛΙΣ ΛΕΩ ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ 3 ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΩ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΝΤΑ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ (ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ ΠΩΣ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΝΤΑ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΙΛΑΜΕ)ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΝΩ ΠΧ ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΕΞΩ...

ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΕΞΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΑΜΕΣΩΣ..(ΓΕΝΙΚΑ ΕΞΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ)Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΑΤΕΝΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΠΕΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΠΕΦΤΕ ΕΒΑΛΕ ΛΑΣΤΙΧΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΑΣΑΝ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΝΕΟΧΛΟΥΣΕ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ...

ΓΙΑ ΒΙΒΙΛΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ .ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΟ ΤΡΑΠΕΧΙ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΚΙΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ

ΠΑΙΔΙΚΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ?ΕΜΕΝΑ ΞΕΤΡΕΛΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ,ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΒΛΈΠΟΝΤΑΣ ΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ..

ΝΙΝΙΝΑ ΟΛΟ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9500 ΚΙΛΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ?

ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΕΜΑΣ ΕΝΟΣ ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑΜΕ...ΚΑΚΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΑΘΟΥΝ ΦΙΜΩΣΗ ΜΕΤΑ?

ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΗΚΡΕΜΟΥΛΑ ΦΙΜΟΣΙΝ ΤΖΕΛ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙ Η ΠΑΙΔΙΤΡΑΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΝΟΙΞΕΙ ΟΛΟ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΩΔΥΝΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΕΛΙΟ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΤΟ ΤΡΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ ΠΛΕΝΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΨΕΥΤΙΚΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΤΗΣ ΦΙΣΕΡ ΠΡΑΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΕ ΡΟΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΑΦΤΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ .ΤΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥΛΑΩ ΚΑΟΥΛΟΥΡΙΑ ΦΡΕΣΚΑ ΚΟΥΛΑΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΒΕΤΑΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΖΑ ΠΑΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΤΖΑ..ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ

ΓΙΑ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΙΣ ΔΕΛΤΑ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΠΕΙΤΑ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ..ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΧΡΟΝΙΣΑΝ ΤΙ ΓΑΛΑ ΤΑ ΔΙΝΕΤΕ?

ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΕΧΩ 3 ΧΡΟΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΓΕΝΝΑΩ ΞΑΝΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΦΑΣΗ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΔΗΛ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΟΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΣΚΑΝΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΒΡΙΣΚΩ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΑ 4 ΧΡ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΤΕ ΜΑΝΑ ΞΑΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ 10ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΩΜΑΝΑ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΗ ΜΕΣΑ?ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΑ.ΘΑ ΓΙΝΩ ΣΧΕΔΟΝ 40(ΕΙΜΑΙ 28) ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ 4-5ΧΡΠΑΙΔΙ?ΤΡΕΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΡΕΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggeliki 30 έγραψε:

Λοιπον, karolinaki1...

Φωτογραφιες απο HOME-DVD.

1. Ανοιγεις τη ζωγραφικη των Windows και βαζεις το DVD να παιξει στο κομπιουτερ.

2. Σε οποιο σημειο σου αρεσει πατας την παυση για να μεινει η εικονα ακινητη.

3. Προσεχεις να μην ειναι πατημενα τα Caps Lock, Scr Lock, F Lock και πατας Shift και κρατωντας το πατημενο πατας και το Print Screen (PrtScn).

4. Στη Ζωγραφικη πατας επικολληση, επεξεργαζεσαι την εικονα οπως θελεις και σωζεις.

Ευκολο κολπακι ε?

καλημέρα σε όλες τις ομορφιες!!!!!!!!!!!!!!!μικρές και μεγάλες.... :P:P

Αγγελικούλα μου σ'ευχαριστω για τις οδηγιες...ελπίζω καποια στιγμη να το κανω...αν θελω να βαλω απο την ψηφιακή εδω μπορεις να μου πεις πώς το κανουμε????? ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωω εκ των προτερων ...τα φιλια μου στον χαρτοφάγο... :P:P

οσο για το δεύτερο παιδί είπα σε λιγους μηνες Αγγελικούλα αλλά δεν ξερω ακόμη πότε... :dry: ασε που ξερω απο τωρα ότι στον 7 μηνα θα μαι στο κρεβατι και οχι πολυ περπατημα οποτε...το σκεφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...συνταγη για γιαουρτι!!!!!!

Θελουμε 1 λιτρο γαλα φρεσκο

3 κουταλιες σουπας ετοιμο γιαουρτι για μαγια

Βραζουμε καλα το γαλα μεχρι να φουσκωσει. Το αφινουμε να κρυωσει αρκετα και να γινει χλιαρο περιπου 38-40 βαθμους,βαζουμε λιγο γαλα στο γιαουρτι και ανακατευουμε να γινει ομοιομορφη παχυρευστη μαζα, μετα την βαζουμε στο σκευος με το γαλα και ανακατευουμε πολυ πολυ καλα, το μοιραζουμε σε μπολακια κατα προτιμιση γυαλινα με καπακι η σε ενα μεγαλο σκευος, το τυληγουμε με μια κουβερτα και το αγινουμε σε ενα μερος στο οποιο δεν πρεπει να κουνιθει καθολου, αλλιοως δενθα πηξει, το αφινουμε ολη την ωρα, εμεις το αφινουμε ολη την νυχτα και μετα το βαζετε ψυγειο- διατιρειται αρκετο καιρο.

τΟ ΓΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΛΛΙΩς ΔΕΝ ΠΗΖΕΙ.

Αυτα...

φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγάπες μου..

Καλημέρα Καρολινάκι μου όμορφο..Σ αγαπώ κ σε σκέφτομαι

αλλα τελευταία είμαι στα αντικοινωνικά μου,μάλλον λόγω περιόδου

κ δεν εχω διάθεση για τίποτα..Όταν μου περάσει θα είσαι

η πρώτη που θα μιλήσω μαζί της..!!!Θέλω φωτοοοοοο!!!!!!!

Χρύσααααα.... αμάν βρε κοριτσάρα μου όρεξη πρωί πρωί

για...νοικοκυρέματα!!! :ohmy: Έχω μια θεία στο χωριό που

κάνει ωραιότατο φρέσκο γιαουρτάκι,σιγά μη φάω τόσο χρόνο

να φτιάξω μόνη μου.. :side: :laugh:

Κορίτσια πώς βρήκα χθες το ξυπνητάρι μου?????Στεκόταν όρθια

στον τοίχο κ προσπαθούσε να βάλει τη γλώσσα της στη μπρίζα...

Δηλαδή..το διανοείστε???Ευτυχώς έχω προνοήσει με ασφαλειες..

κ ύστερα μου λέτε για δεύτερο...... :S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κωνσταντινα

ναι σηγα μη το φτιαχνω εγω...ο πεθερος μου το φτιαχνει το μοιραζει σε βαζακια και το παιρνω ετοιμο προς καταναλωση...χιχιχιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...