Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Άντε να μαζευτούμε να τα λέμε!

Η λίστα μας

ΣΤΑΥΡΟΣ 07/05/2009 barbie

ΑΡΓΥΡΗΣ 09/05/2009 Αναστασία!!!

ΖΕΤΑ 16/05/2009 twinky

ΙΑΣΩΝΑΣ 22/05/2009 Aggeliki 30

ΕΒΕΛΙΝΑ 26/05/2009 evelini

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 26/05/2009 Cesilia

XΡΥΣΑ 03/06/2009 Popitsa

ΛΥΔΙΑ 06/06/2009 karolinaki1

ΜΠΕΜΠΑ 06/6/2009 littlestar

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 06/06/2009 to agoraki mou

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29/06/2009 filos `ifigen

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30/6/2009 ninina

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02/07/2009 ANNA-ALEXANDROS

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 03/07/2009 ΦΑΝΗ26

ΟΛΙΝΑ 08/07/2009 mummydi

ΜΠΕΜΠΑ 08/07/2009 little angel

ΓΙΩΡΓΟΣ 14/07/2009 ΜOLLY

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15/07/2009 bell

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια καλοριριζικα το νο3..........αντε να γεμισει συντομα κ αυτο το θεματακι........

Κωνσταντινα μου πολυ γελασα με το "ποσο ειναι ο μικρος"..αλλα σε καταλαβαινω,κ εγω προχθες του φορουσα τζην παντελονι κ πολο μπλουζακι μπενετον κ καπελο τζοκευ κ με ρωταει ενας γνωστος τι ειναι αγορακι ή κοριτσακι;Ελεος...οσο ασχετος να ειναι καποιος απο μωρα,μπορει να τα ξεχωριζει απ τα βασικα.....

Τελοσπαντων,εμεις συνεχιχουμε με το ιδιο προβλημα του φαγητου,σημερα το μεσημερι εφαγε ελαχιστα ευτυχως τρωει τα υπολοιπα γευματα..Αναμενω την παρασκευη να μιλησω με τον γιατρο..

Να ευχηθω πολλα πολλα ΧΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στα μωρακια μας που σημερα εχουν τα πρωτα τους ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!!!!!!

ΧΡΥΣΑ να χαιρεσαι τον μικρουλη σου να ειναι πολυχρονος γερος κ τυχερος στην ζωη του!!!!!!!!!!

ΕΒΕΛΙΝΙ να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου..πολυχρονη κ παντα γερη!!!!!!!!!!!

ΠΟλλα πολλα φιλακια σε ολες παω για υπνο.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Καλωριζικο το Νο 3....

Να το γεμμυσουμε γρηγορα με πολλα πολλα κατορθωματα των υπεροχων μωρων μας

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας...Evelini να χαιρεσαι την ομορφια σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγνώμη βρε κούκλες δεν το χα δει και άνοιξα και εγώ θεματάκι ... :blush::blush: οπότε τα ξαναγραψα εδώ... :blush:

Καλημέρα στα πιο γλυκά ,στα πιο όμορφα και φυσικά στα πιο έξυπνα μωράκια...!!!!!!! :P:P και σε όλες τις μανούλες...

να τα εκατοστήσουμε και πάλι... :woohoo: :woohoo: εύχομαι στα φαφούτικα μωράκια να ξεφαφουτιάσουν γρήγορα και πολυ πολυ ανώδυνα...και με το καλό τα πρώτα μας βηματάκια!!!!!! :)

Χρύσα μου να σου ζήσει ο Χριστοφοράκος σου!!!!!!!!!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΥΠΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: ;) Να ναι γερός ο κούκλος και πολύ τυχη στην ζωούλα του!Να τον καμαρώνεις μία ζωή... :kiss:

Εβελίνι να χαίρεσαι και εσύ την μπεμπούλα σου!!!!!!!! γερή πάνω απ όλα και καλότυχη στην ζωή της... :):)

Κωνσταντινούλα μου τσααααααααααααα!

θέλω και εγω να της πάρω κατι σε ποδηλατάκι... όταν θα φυσήξουμε τα πρώτα μας κεράκια!το χω σκεφτει εδω και πολυ καιρό και πρεπει να παω να ψαξω... όσο για το Ολινάκι μην στεναχωριέσαι κι αστους να λένε... είναι τόσο όμορφη που μην σκας όταν θα μακρύνει το μαλλί θα βαρεθεις να σου λενε όλοι πόσο όμορφη που είναι !!!!!!!!!!!άλλωστε τα μωράκια στην ηλικία των δικων μας δεν φαίνεται ευκολα η διαφορά... ;) αλλά ότι είναι κούκλα είναι αδιαμφισβήτητοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :)

Στελλίτσα μου μην σκας κοριτσάκι μου ...θα βγουν τα δοντάκια και θα ναι και πολύ γερά... ;) θα ρθει η ωρα που θα γίνετε και εσεις σαν λαγουδάκια! :P φίλησε μου την γαλανομάτα σου... :kiss:

Δωρίτσα μου μπορεί κάτι να τον χαλασε στο φαγητό...κανε υπομονή μέχρι την παρασκευη για να δεις τι θα σου πει η γιατρός...αφου δεν τρωει του δίνεις γαλα ε? :dry: μακάρι να ναι για λιγο ... :kiss:

Συμπεθερούλα μου,Δωρούλα μου,Ποπίτσα μου,Μπέλλα,Ιφιγένεια,Ελενίτσα μου,Τζενούλα ,Αγγελικούλα μου ,Σαγκριά μου,Αννούλα μου(εύχομαι τα πράγματα να ναι λιγο καλύτερα)...

τι μου κάνετε κοριτσάκια ? τα φιλιά μου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια,καλημερούδιααααα!!!!!!!!

Με γεια το θεματάκιιιιι!!!!!

Χρυσούλι μουουουοου..!!!! να σου ζήσει κ απο δω

κοριτσάκι μου!!!!!!!!Γερός κ ευτυχισμένος...Είναι ένας

κούκλος..Να μου τον φιλήσεις πολύύύύ πολύ!!!(κ απο την

πεθερούλα κ απο την γυναικούλα του!! :blush::blush: )

Καρολινάκι μου πολυαγαπημένο,τι γλυκό πλασματάκι

είσαι εσύ...Σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,εμένα

ούτως ή άλλως μου φαίνεται θεά η παραμυθένια μου-με νιώθεις,

το ξέρω γι αυτό κ σου το λέω!!!!!! ;) Κ η μικρή Λυδία

όμως δεν πάει πίσω...Δε το λέω τυπικά,το εννοώ,είναι

μια γλύκα,ζωγραφια...Παιδιά του έρωτα κοριτσάκι μου,

πώς θα ταν..??? :):)

Δωρούλα μου με παρηγόρησες κοριτσάκι μου..Αν μπερδεύονται

κ στα αγοράκια,ε εντάξει,τότε τίποτα δεν πάει στραβά

με την μπουμπούκα μου.. :laugh: :laugh: Φιλάκια αγάπη...

Την καλημέρα μου σε όλεεεεεεεεεεες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi έγραψε:

Kαλημερούδια,καλημερούδιααααα!!!!!!!!

Με γεια το θεματάκιιιιι!!!!!

Καρολινάκι μου πολυαγαπημένο,τι γλυκό πλασματάκι

είσαι εσύ...Σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,εμένα

ούτως ή άλλως μου φαίνεται θεά η παραμυθένια μου-με νιώθεις,

το ξέρω γι αυτό κ σου το λέω!!!!!! ;) Κ η μικρή Λυδία

όμως δεν πάει πίσω...Δε το λέω τυπικά,το εννοώ,είναι

μια γλύκα,ζωγραφια...Παιδιά του έρωτα κοριτσάκι μου,

πώς θα ταν..??? :):)

αχχχχχχχχχχχχ έχεις τόσο μα τόσο δίκιο Φιλεναδίτσα μου...είμαι ερωτευμένη με τον αντρούλη μου! :woohoo: :woohoo: και δεν τον αλλάζω με τίποτα!!!σε ευχαριστώ για τα καλά σου λογάκια! :):) θυμάσαι πώς γνωριστήκαμε ? είχες δει την φωτό της παπένιας και ειχες πει καλε τι μελαχροινούλι κουκλί είναι αυτό? ε ναι είμαστε μελαχροινές ...ερωτιάρες!!!!!!!! χαχαχα :P:P με μαλλί που δεν στρωνει με τίποτα ... :( το λες σγουρο σπαστό ...ε ρε ισιωτική που θα πεσει από την μανούλα... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πανεμορφες μανουλες μου!!!!

Σας ευχαριστω πολυ για της εχες!!!

Κωνσταντινουλα να μου φιλισης την νυφουλα μου!!!!

Καρολινακι μουτσ και στην Λυδια!!!

Δωρουλα και εμενα συχνα πικα μου τον κανυν κοριτσακι...χαχαχα...λετε;;;;;

σε καλο μας!!!

Εμεις εχουμε ποδηλατακη, και την Παρασκευη θα αποκτησουμε κουνια- δωρο της θειας- τσουληθρα- δωρο της μιας γιαγιας- πισινα- δωρο της αλλης γιαγιας και αυτοκινητο- δωρο του θεου...

Που θα τα βαλλω ολα αυτα τα δωρα βεβεια δεν ξερω...

Θα κουρεψει ο αντρας μου και το γκαζον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Καλημερα πανεμορφες μανουλες μου!!!!

Σας ευχαριστω πολυ για της εχες!!!

Κωνσταντινουλα να μου φιλισης την νυφουλα μου!!!!

Καρολινακι μουτσ και στην Λυδια!!!

Δωρουλα και εμενα συχνα πικα μου τον κανυν κοριτσακι...χαχαχα...λετε;;;;;

σε καλο μας!!!

Εμεις εχουμε ποδηλατακη, και την Παρασκευη θα αποκτησουμε κουνια- δωρο της θειας- τσουληθρα- δωρο της μιας γιαγιας- πισινα- δωρο της αλλης γιαγιας και αυτοκινητο- δωρο του θεου...

Που θα τα βαλλω ολα αυτα τα δωρα βεβεια δεν ξερω...

Θα κουρεψει ο αντρας μου και το γκαζον...

Τέλειαααααααααααααααα!!!!!! :woohoo: :woohoo: πω πω πολλά δωράκια...να περάσετε πολύ όμορφα κοριτσάκι μου! :):)

αχ πριν ένα χρόνο ήταν στην κοιλίτσα μας πώς πέρασε έτσι ο καιρός εεεεεεεε? νοιώθω ότι την έχω χρόνια... :P:P να τα χαιρόμαστε τα αγγελούδια μας και να ναι παντα καλά..για ποδηλατακι στυλ ενδιαφερομαι απο που το πηρες Χρυσουλίνι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο τα κουκου και ειχε 36 ευρω, ειναι το κλασσικο με την τεντα απο πανω και το πηδαλιο που το κρατας απο πισω, μετα το πηδαλιο και το υποποδιο η τεντα , και η μπαρα μπροστααφαιρουνται και γινετε κανονικο ποδηλατακι που μπορει να κανει ορθοπεταλιες το παιδι.

Εχω δει ομως και παρομοια στα Τζαμπο και στο Μασουτη.

Ασε καρολονακι..θα κοψουμε 4 τουρτες...κουφο ε;;;

Η Πεθερα μου καθησε και του εφτιαξε χτες τουρτα...τι να της πω..μη φτιαχνεις...

Η νονα του με πηρε τηλεφωνο- της λεω σαββατο θα γινει ενας μικρος τζερτζελες - οχι πολλα πραγματα..α!! μου λλει εγω σημερα ηθελα να ερθω..φερνω και τουρτα...

τι να της πω;;;;

ΟΚ δυο τα κρατουμενα..

Παιρνει τηλεφωνο η μανα μου...θα ερθουν φιλς μου το μεσιμερι φερνουν δωρα στον μικρο..πηρα μια τουρτιτσα να την κοψουμε...της λεω εφου σου ειπα Σαββατο..μα αυτες σημερα θα ερθουν...

τρεις τουρτες μεχρι τωρα..

Ε και φυσικα η τουρτιτσα του Σαββατου...

ΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τρελαινομαι!!!

Παντως για ποτε περασε ενας χρονος χαμπαρη δεν πηρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Ασε καρολονακι..θα κοψουμε 4 τουρτες...κουφο ε;;;

Η Πεθερα μου καθησε και του εφτιαξε χτες τουρτα...τι να της πω..μη φτιαχνεις...

Η νονα του με πηρε τηλεφωνο- της λεω σαββατο θα γινει ενας μικρος τζερτζελες - οχι πολλα πραγματα..α!! μου λλει εγω σημερα ηθελα να ερθω..φερνω και τουρτα...

τι να της πω;;;;

ΟΚ δυο τα κρατουμενα..

Παιρνει τηλεφωνο η μανα μου...θα ερθουν φιλς μου το μεσιμερι φερνουν δωρα στον μικρο..πηρα μια τουρτιτσα να την κοψουμε...της λεω εφου σου ειπα Σαββατο..μα αυτες σημερα θα ερθουν...

τρεις τουρτες μεχρι τωρα..

Ε και φυσικα η τουρτιτσα του Σαββατου...

ΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τρελαινομαι!!!

Παντως για ποτε περασε ενας χρονος χαμπαρη δεν πηρα!!!

4???????

:woohoo: :woohoo: :woohoo: μμμμμμμμμμμμιαμιιιι...στειλε μου κανα κομμάτι...φαντάζομαι εσένα όταν θα έμαθες ότι θα χεις 4 τούρτες!!!!!!!αντε καλοφάγωτες και απο δευτέρα δίαιτα.... :P:P περιμενουμε φωτο!!!!!!!! με τον κούκλο... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα αγαπες μου!!!!Καλοριζικο κ το 3 :):):) !!!!!

Χρυσααααααα μουουου να χαιρεσαι τον πριγκιπακο σου :woohoo: :woohoo: !!!!!Πολυχρονος,γερος κ ευτυχισμενος να ειναι σε ολη του τη ζωη!!!4 τουρτες ακουω...θα το καψετε τελικα :laugh: !!Αντε καλα να περασετε κ να το διασκεδασετε το Σαββατο!!!

Κωνσταντινα μου μη σκας αγαπη μου!!!Εμεις εδω με τοση μπουκλα κ γκρι-ροζ μπλουζακι γυρναει μια τις προαλλες κ μου λεει "Aγορακι ε??" :blink::blink::blink:!!

Θα περπαταει η Ολινα σε μερικα χρονια κ θα λιποθυμαει η Δραμα :woohoo: :woohoo: !!!!!!!!

Φανουλα 23 φορεματα :woohoo: ???Κανε καμια αλλαγη!!Κρατα τα πιο ωραια κ τα αλλα αλλαξε τα με πιο πρακτικα!Κομπλε ειστε απο καλοκαιρινη γκαρνταρομπα παντως ;) !Παρ'της κ μαγιω!!!

Καρολινακι μου γλυκο τι κανει το πανεμορφο παπι??? Φιλακια πολλα!!!Αχ κ εγω θελω ποδηλατακι!!Τον αλλο μηνα!!

Εμεις σημερα μαλλον θα παμε παιδιατρο για τον μηνιαιο ελεγχο ;)

Ααααχχχ μου φαινεται οτι επιτελους σκαει το 1ο μας δοντακι :woohoo: !!!Σα να ανοιγει το ουλο της κ με αγιλωνει κ λιγακι νομιζω!!!Απο χθες την κοιταω ολη την ωρα σα τον οδοντιατρο :laugh: :P αλλα δε με αφηνει η ατιμη,δε μου ανοιγει καλα το στομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου να ρωτησω....ποτε σταματαμε να βραζουμε το νερο κ να δινουμε απο τη βρυση??

Ακομα το βραζω κανονικα,πινει αρκετο νερο πια η μικρουλα,γυρω στα 100-150μλ τη μερα κ αμα ξεχαστω καμια φορα κ δεν εχω ετοιμο την πατησα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Καρολινακι μου γλυκο τι κανει το πανεμορφο παπι??? Φιλακια πολλα!!!Αχ κ εγω θελω ποδηλατακι!!Τον αλλο μηνα!!

Εμεις σημερα μαλλον θα παμε παιδιατρο για τον μηνιαιο ελεγχο ;)

Ααααχχχ μου φαινεται οτι επιτελους σκαει το 1ο μας δοντακι :woohoo: !!!Σα να ανοιγει το ουλο της κ με αγιλωνει κ λιγακι νομιζω!!!Απο χθες την κοιταω ολη την ωρα σα τον οδοντιατρο :laugh: :P αλλα δε με αφηνει η ατιμη,δε μου ανοιγει καλα το στομα!

Στελλίτσα μου...έχεις πολύ πλάκα :P:P !!!!

το παπι μου το βλεπω σε λιγο να το λεω μαιμουδακι!!!!! :P :P σκαρφαλώνει στο πάρκο..το χω ξαναπεί... και κάνει όλο μαιμουδιές!!!είναι μια πονήρω... :lol::lol: πετάει όλη την ώρα τα πράγματα έξω γελάει σαν ζηλιαρόγατο όταν την γαργαλάω... και χορεύει τρελά καθε βράδυ με την κουκλα που κανει μουσική...που άν δεν την πατήσω για να κανει μου την δείχνει με το δείκτη και περιμένει... :P χθες βγηκαμε για πρωτη φορά για καφεδάκι η μανούλα,η παπενια και η φίλη μας -νταντα...για 40 λεπτα είμασταν κυρίες μετα θελαμε άτα μα το καροτσάκι...τέτοιο ζουζούνι και πολυ έκατσε...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και το θεικο δεν σας το πα... :laugh: :laugh: χθες το βραδυ μετα την βραδυνή κρεμούλα ήταν ξύπνια..το μάτι γαρίδα ...και επαιζε ..την πήρε ο Αντώνης της ειπε τώρα νανι ωρα για νανα την έβαλε στο κρεβάτι..γκρίνιαξε λίγο και μετα απο λίγο κοιμηθηκε!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: τρελάθηκα απο την χαρα μου...μακάρι να ξαναγίνει...

Αγγελούδι μου και εμας που σε λίγο χρονίζει ...μας λει να της το κανουμε ίσα που θα παρει μια βραση ..αλλα θελω να τελειωνουμε...καιρός δεν είναι ??...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia, να τον χαιρεσαι το Χριστοφορο σου, παντα με υγεια, χαρα και καλοτυχια!!! :)

Με τετοια ζωηραδα νομιζω πως του αξιζουν περισσοτερες απο 4 τουρτες!:P Σας στελνω κι εγω μια να τις κανετε 5!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evelini, να σου ζησει κι εσενα η Εβελινα σου!!! Να γινει μια μεγαααλη χαρουμενη κουκλα και να εχει παντα υγεια! :)

Εσας δε σας στελνω τουρτα... τα κοριτσακια πρεπει να προσεχουν τη σιλουετα τους περισοτερο! ;)

Και μια κουκλιτσα δωρο στην κουκλα σου απο μενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελούδι μου εγώ δεν έχω παιδί αλλα νεροσκούληκα !!!:P:P:P τωρα τελευταία μπορει να μου πιει και 200 μλ νερο απο κει που δεν έπινε παρα ελάχιστο...κουφο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Κοριτσακια μου να ρωτησω....ποτε σταματαμε να βραζουμε το νερο κ να δινουμε απο τη βρυση??

Ακομα το βραζω κανονικα,πινει αρκετο νερο πια η μικρουλα,γυρω στα 100-150μλ τη μερα κ αμα ξεχαστω καμια φορα κ δεν εχω ετοιμο την πατησα!!

Ο παιδιατρος μου ειχε πει μολις συμπληρωσε τον 5ο μηνα να σταματησω την αποστειρωση των μπιμπερο και των πιπιλων καθως και το βρασμο του νερου. Ακομα τοτε δεν επινε νερο αλλα και για το γαλα μου ειχε πει απλως να το ζεσταινω. Νερακι μετα απο κανενα μηνα αρχισα να του δινω κανονικα απο τη βρυση.

Α! Ο Ιασωνας οταν σφραγιζει το στομα και δεν το ανοιγει ουτε για να μας δαγκωσει, μεσα στις επομενες 2 μερες σκαει δοντι... Αντε, με το καλο να εμφανιστει και στην μπεμπουλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

το παπι μου το βλεπω σε λιγο να το λεω μαιμουδακι!!!!! :P :P σκαρφαλώνει στο πάρκο..το χω ξαναπεί... και κάνει όλο μαιμουδιές!!!είναι μια πονήρω... :lol::lol: πετάει όλη την ώρα τα πράγματα έξω γελάει σαν ζηλιαρόγατο όταν την γαργαλάω... και χορεύει τρελά καθε βράδυ με την κουκλα που κανει μουσική...που άν δεν την πατήσω για να κανει μου την δείχνει με το δείκτη και περιμένει... :P χθες βγηκαμε για πρωτη φορά για καφεδάκι η μανούλα,η παπενια και η φίλη μας -νταντα...για 40 λεπτα είμασταν κυρίες μετα θελαμε άτα μα το καροτσάκι...τέτοιο ζουζούνι και πολυ έκατσε...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και το θεικο δεν σας το πα... :laugh: :laugh: χθες το βραδυ μετα την βραδυνή κρεμούλα ήταν ξύπνια..το μάτι γαρίδα ...και επαιζε ..την πήρε ο Αντώνης της ειπε τώρα νανι ωρα για νανα την έβαλε στο κρεβάτι..γκρίνιαξε λίγο και μετα απο λίγο κοιμηθηκε!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: τρελάθηκα απο την χαρα μου...μακάρι να ξαναγίνει...

Αγγελούδι μου και εμας που σε λίγο χρονίζει ...μας λει να της το κανουμε ίσα που θα παρει μια βραση ..αλλα θελω να τελειωνουμε...καιρός δεν είναι ??...

Καθεται στο παρκο? Και 40 ολοκληρα λεπτα για να πιεις καφε? Και ψιλογκρινιαξε αλλα κοιμηθηκε στο κρεβατι της χωρις αγκαλιες και κουνηματα? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: Τα θερμα μου συγχαρητηρια! Ποιο ζουζουνι? Εχεις το πιο φρονιμο παιδι του κοσμου! Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου αυτο με τον υπνο να συνεχιστει... Με μαυρους κυκλους και μισοκλειστα ματια απο τη νυστα τα γραφω αυτα! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε κοριτσια... !! Καλοριζικο και το νουμερο 3!!

Να γεμισουν οι σελιδες με τα κατορθωματα των μικρων μας ταλιμπαν!!

Τι κανετε?

Βλεπω "νερουλιασαν" ξαφνικα ολα τα μωρακια!

Εχει ζεστη βρε αγαπες μου γι αυτο... :)

Εχει ιδεα καμια σας να με βοηθησει σε κατι?

..Σημερα το πρωι πηγα στον φωτογραφο και πηρα σε dvd

τις φωτογραφιες απο την βαπτιση την Αναστασιας.

Αρχειο Μ4V(1)

Η βαπτιση μου- display

Oταν κανω κλικ επανω μου βγαζει ..

"Η ταινια μου-windows Live Marker"

Aλλα δυστυχως δεν μπορω να δω ΤΙΠΟΤΑ μα ΤΙΠΟΤΑ!

Καμια φωτογραφια... :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Γνωριζει καμια σας αν μπορω να μετατρεψω το αρχειο σε αλλη μορφη?

Αντε πανω που πηρα μια χαρα .. πεσαν τα αυτια μου... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ26 έγραψε:

Αντε κοριτσια... !! Καλοριζικο και το νουμερο 3!!

Να γεμισουν οι σελιδες με τα κατορθωματα των μικρων μας ταλιμπαν!!

Τι κανετε?

Βλεπω "νερουλιασαν" ξαφνικα ολα τα μωρακια!

Εχει ζεστη βρε αγαπες μου γι αυτο... :)

Εχει ιδεα καμια σας να με βοηθησει σε κατι?

..Σημερα το πρωι πηγα στον φωτογραφο και πηρα σε dvd

τις φωτογραφιες απο την βαπτιση την Αναστασιας.

Αρχειο Μ4V(1)

Η βαπτιση μου- display

Oταν κανω κλικ επανω μου βγαζει ..

"Η ταινια μου-windows Live Marker"

Aλλα δυστυχως δεν μπορω να δω ΤΙΠΟΤΑ μα ΤΙΠΟΤΑ!

Καμια φωτοφραφια... :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Γνωριζει καμια σας αν μπορω να τεταρτεψω το αρχειο σε αλλη μορφη?

Αντε πανω που πηρα μια χαρα .. πεσαν τα αυτια μου... :(

Καλημερα Φανη με γεια μας το Νο 3 και η νεα ενοτητα που μας εβαλαν!

Λοιπον για το αρχειο... Κανε ξεξι κλικ πανω στο αρχειο και επελεξε ανοιγμα με... δοκιμασε ολα τα προγραμματα που σου προτεινει απο αυτα που εχεις εγκατεστημενα στον υπολογιστη σου εκτος απο το Windows Live Maker που δεν το παιζει. Πολλες φορες παιζει με το Windows Media Player αλλα ειναι αναλογα με την εκδοση των Windows... Αν δεν πιασει αυτο. Θα σου προτεινα να βαλεις στο Google τη μορφη του αρχειου. MP4 δεν ειναι? Και μαζι τη λεξη player και free downoload.

Αν δεν βγαλεις ακρη ξαναγραψε...

Καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα καταλαβα... Το αρχειο ειναι Μ4V. Χρειαζεται τον Quick Time Player για να παιξει!

Αν δεν το εχεις θα το βρεις δωρεαν εδω... http://www.apple.com/quicktime/download/

Κατεβασε το, εγκατεστησε το και θα δεις τις φωτογραφιες μια χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαχαχαχα...Καλεεεεε!!!Αγγελικούλαααααα!!!Κ το Ολινάκι μου

είναι απο τα πιοοοοοο καλά παιδιά του κόσμου!!!!!!!!!

Μπορεί να καθίσει στο πάρκο ή στο χαλί της ώρες κ να παίζει

με τα παιχνιδάκια της,κοιμάται μόνη της απο 2 μηνών,

κ όοοοοοολη τη νύχτα παρακαλώ,τρώει όόόο΄λο της το

φαγητάκι χωρίς γκρίνιες(ε...οκ,στο φρούτο λίγο τσινάει

αλλα με 5 λεπτά στρουμφάκια το κατεβάζει!!! ;) ),

δε θέλει καθόλου αγκαλιές κ πέρα απο το παραμιλητό..

αμπαμπαμπανταντα ματατα ααααντεεεεεε κχχχχχχχχχντε :laugh:

δεν ακούμε τίποτα άλλο...κλάμμα σπάνια-πρέπει να πονάει

πολύ για να κλάψει...

Βέβαια οι σκανδαλιές σκανδαλιές,αλλα δε βαριέσαι.... :huh:

Εντάξει???Εγραψα αρκετά η κουκουβάγιαααααααααα????????

Πάω να την βάλω για νάνιιιιι!!!

Καλό μεσημεράκι κοριτσάρες μου,πολλά γλυκά φιλιά σε όλεεες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη μου χιλια ευχαριστω.. :kiss:

Τωρα ειδα το δευτερο μνμ σου.

Θα το προσπαθησω κι αυτο!! :)

Με καμια παναγια δεν ανοιγει και με κανενα προγραμμα που εχω.

Τοση ασχετιλα εχω........?? :blink::blush::blush::blush::blush:

Ευχαριστω και παλι κουκλιτσα.. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσια...

Ηθελα να σας γραψω τα "παραπονα" μου για τον Κυριο Ιασωνα...

Εχει αποκτησει ενα καταπληκτικο καινουριο χουι. Φτυνει την πρωτη ή και τη δευτερη κουταλια απο οτιδηποτε του δινω. :dry: Δε νομιζω να μην του αρεσουν γιατι μετα χωρις καμια πιεση ανοιγει το στομα και τρωει κανονικα εως και ανυπομονα...

Σημερα χτυπαγε τα χερια του στο τραπεζι για 20 λεπτα φωναζοντας εεε... ντα-ντα-ντα... δυνατααα μου πηρε το κεφαλι :S κι αυτο γιατι ηθελε να αρπαξει και να φαει... τι αλλο? Μια χαρτοπετσετα που ηταν στο πισω μερος του τραπεζιου!

Του εφεραν ενα ωραιοτατο παιχνιδι αλογακι με ροδες... Για να καθησει στη σελα ουτε λογος! Το ριχνει στο πλαι, παταει το κουμπι να χλιμιντριζει και γυριζει τις ροδες με τα χερια! :silly:

Στο μεταξυ διαβασα 2 θεματα το ΓΚΡΙΝΙΑ - ΓΚΡΙΝΙΑ - ΓΚΡΙΝΙΑ και ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΔΙΧΡΟΝΑ! Ποναει η κοιλια μου απο τα γελια και το κεφαλι μου απο τις κεφαλιες που ριχνω στον τοιχο... Ε! Ρε τι μας περιμενει!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • 17/3 ήταν η προτελευταία περίοδος (τελικά όπως φαίνεται ήταν η τελευταία). 22η μέρα του κύκλου έκανα ωορρηξία (επιβεβαιωμένο με τεστ) και 1 εβδομάδα μετά είχα αίμα. Το αίμα κράτησε ουσιαστικά 3 μέρες με την πρώτη να μην έχω καθόλου ροή. Οι άλλες δύο όμως είχαν κανονική ροή περιόδου οπότε υπέθεσα ότι είχα απλά μικρή ωχρινικη φάση λόγω θηλασμού. Ξεκίνησα κανονικά τα τεστ ωορρηξίας όπου έφτασα 27η μέρα του "κύκλου" και δεν έβρισκα θετικο. Ανωορρεκτικος  κύκλος σκέφτηκα, αλλά ας συνεχίσω τα τεστ μήπως και την πετύχω.. Και χτες που ήρθε η παραγγελία με τα νέα τεστ της hometest είδα αυτήν την απίστευτα έντονη γραμμη. Επιπλέον να συμπληρώσω ότι σε αυτόν τον υποτιθέμενο κύκλο δεν είχα καμία επαφή, περίμενα να βρω θετικό για να ξεκινήσουμε, μιας και με την μικρούλα και το κυλιόμενο ωράριο του άντρα μου οι επαφές είναι πολύ περιορισμένες.. Από συμπτώματα είχα ναυτιες την τελευταία εβδομάδα και έκανα και εμετό, αλλά το απέδωσα στο ότι από εκεί που έτρωγα σαλάτες και φιλέτο κοτόπουλο λόγω διατροφής, πήγαμε διακοπές και τρώγαμε συνέχεια junk (το ίδιο σκέφτηκα και για τα πονακια στην κοιλιά). Πολύ έντονη υπνηλία που μου φαινόταν φυσιολογικό με ένα μωρό που βγάζει δόντια. Και είχα και πόνο στις θηλές όταν θηλαζα αλλά δεν έδωσα σημασία.  Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Τα one step της ωορρηξίας δεν είχαν σίγουρα δεύτερη γραμμή, θα το πρόσεχαν αν ήταν μόνο η γραμμή του θετικού 100%. Και μάλιστα μου έκανε εντύπωση και έλεγα καλά σε κάθε κύκλο έστω κ αχνη, υπήρχε μια γραμμή, σε αυτόν τον κύκλο δεν υπάρχει καθόλου ορμόνη στο σώμα;; Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να ήταν ελαττωματική παρτίδα...    Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις κορίτσια μου. Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει, θα καλέσω αύριο τον γιατρό μου να μου πει τι να κάνω. Λογικά θα πάω για υπέρηχο, δεν ξέρω αν έχει νόημα η χοριακη στην εβδομάδα που είμαι (από εκείνη την τελευταία ωορρηξία δεν είχα ξανά επαφή, άρα αποκλείεται να είμαι λιγότερο). Ο άντρας μου να σας πω ότι είναι σε μεγαλύτερο σοκ. Μου λέει "ΑΝ είσαι έγκυος.....". Λέω ναι αν είμαι... 😂😂 Αν δεν είχα αλλάξει τεστ ωορρηξίας άραγε ποτέ θα το μάθαινα;; 😂😂 Ο,τι καλύτερο εύχομαι σε όλες σας, εγκυμονούσας και όσες προσπαθούν λ. Βλέπετε, από εκεί που δεν το περιμένουμε έρχεται τελικά 🥳🥳
    • Χρόνια πολλααααα σε όλες τις μανούλες❤️❤️❤️ αλλά και στις μανούλες που έχασαν τα μωράκια τους πριν ακόμη να έρθουν στη ζωή🙏👼🙏 χρόνια πολλα σε όλες μας κοριτσια μουυυυ και εύχομαι του χρονου να γιορτάζουμε με τα μωρά στην αγκαλια μας🥳🥳🥳🌈🥰🥰🥰
    • Κορίτσια μου, μαχητριες της εξωσωματικής χρόνια σας πολλά! Γιορτή της  μητέρας σήμερα και εσείς γιορτάζετε πιο πολύ από όλες όσες έχουμε περάσει απέναντι! Θα γεμίσει η αγκαλιά σας... Αργά ή γρήγορα θα γεμίσει... Το ξέρω και το πιστεύω! ❤️
    • @Elli13 κορίτσι μου σοοοκ!!! Ποσο πολύ χαίρομαι!! Με το καλό το δεύτερο μπεμπακι!! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη που φέτος θα την περάσεις με την καλύτερη παρέα!! Φέτος τα Χριστούγεννα θα τα περάσετε όλοι μαζί ❤️❤️❤️
    • Χαχαχα αυτό με το φαγητό ξεκάθαρα έτσι είναι ναι! Και για το στήθος, πρησμένο αλλα μαλακό ταυτόχρονα έτσι fluffy!  Όσο για τον υπέρηχο μετράω αντίστροφα τις μέρες, ιδανικά θα ήθελα κάθε 3 μέρες να πηγαίνω 😅  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...