Μετάβαση σε περιεχόμενο

νεο μέλος!!!


Recommended Posts

καλημέρα σε όλα τα μέλη του φορουμ! πολυ ομορφο το φορουμ σας, ειμαι καινουρια στην παρεα σας! εχω 2 μωρα και ειμαι πολυ ευτυχισμενη! βεβαια ειναι πολυ δυσκολο με 2 μωρα διδυμα, αλλα η ευτυχια μου υπερκαλυπτει την κουραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempe 2 ΚΑΛΩΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑ!!!

ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΜΕ 2 ΜΩΡΑΚΙΑ? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 31η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΩ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω γλυκες μανουλες για την θερμη υποδοχη!!! με ρωτατε πως τα καταφερνω....απλα δεν τα καταφερνω!!!!! τα εχω δει ολα!!! εχω να κοιμηθω και να φαω χωρις διακοπη και κλαμα 10 μηνες!! εχω χασει κιλα, εχω μαυρους κυκλους... κατα αλλα καλα!!!!!

ενταξει, μην σας πανικοβαλλω...πολυ ....ειναι δυσκολα, αλλα ολα τα ξεχναω με ενα τους και μονο χαμογελο....αλλωστε ηταν επιλογη μας.καναμε 2 εξωσωματικες για να αποκτησουμε τα λουλουδακια μας!

ευχομαι σε ολες τις μανουλες, καλη λευτερια και ειμαι εδω για αποριες!

φιλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα και εγω τα εχω παιξει...δεν ξερω κοριτσια τι κανω λαθος...χτες εκλαιγα 2 ωρες. οι μπεμπες ειναι εξαρτημενες, θελουν συνεχεια αγκαλια, ολο κλαινε...βγαζουν και δοντια, μαλωνουν,κλαιω και εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...