Μετάβαση σε περιεχόμενο

META APO APOXESH PERIODOS?


Recommended Posts

KALHSPERA KORITSIA!THELO AMA MPORIETE NA MOY DOSETE TIN SUMBOYLISAS..STIS 17 APRILIOY EKANA APOXESH LOGO PALIDROMIS.SIMERA EXOYN PERASH 32 MERES K DEN MOU EXEI ERTHEI PERIODOS.EXO OMOS PRISMENO STITHOS ,PONAKIA PERIODOY.OMOS EXO EDO K 5-6 MERES PONOKEFALOUS ,ZALADES,ENTONO PONO STO STOMAXI TO NIOTHO SAN PLIGI K AYTO MOY FERNEI TASI PROS EMETO.POTE PREPEI NA PERIMENO PERIODO? GIATI ARXIZO K ANYSHXO!EYXARISTO POLY K SORRY GIA TO MEGALO MNM... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΟΤΙ ΣΟΥ ΣΥΝΑΙΒΕΙ!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΞΕΣΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΑΣΑ!ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΕΙΧΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΡΙΝ.ΥΠΟΛΟΓΙΣΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!ΟΣΟ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου

εκανα κ εγω αποξεση τελη μαρτιου

ο γυναικολογος μου μου ειχε πει οτι φυσιολογικα η περιοδος ερχεται σε 30-40 μερες, ασχετα με τον κυκλο σου.

εμενα μου ηρθε στις 32 μερες. μην ανησυχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειχα κανει αποξεση 12/12 και μου ηρθε 31/1 αν δεν κανω λαθος,(γιατι πανε και 2 χρονια) μετα κοντευε να βγει ο Μαρτης και δεν μου ερχοταν δευτερη φορα και πηρα χαπια και μολις ηρθε, εμεινα παλι εγκυος!!!!

Υπαρχει καμια περιπτωση να εισαι κιολας εγκυος;;; :dry:

Ειχες ελευθερες επαφες μετα την αποξεση;;; Μια φιλη μου εμεινε εγκυος αμεσως, χωρις να ερθει πρωτα περιοδος!

Ευχομαι οτι καλυτερο!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...