Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ......


Recommended Posts

Αγγελικουλα μου τι διαβαζω??!!Τι μπορει να εγινε και στεναχωρεθηκες κοριτσακι μου?

Καλα επιτρεπεται στη κατασταση σου να σε νευριαζουνε και να νοιωθεις ετσι?

Εγω ενα εχω να σου πω...οτι το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να γραφεις στα παλια σου τα παπουτσια τα οποιαδηποτε λεγομενα σε χαλανε και να κοιταξεις να μην σε ανησυχει τιποτε αλλο παρα το μωρακι σου που μεγαλωνει στη κοιλιτσα σου και θελει η μαμα του να ειναι χαρουμενη και ηρεμη!!!

Και μη κανεις κανενα αστειο να φυγεις ..εισαι το πρωτο απο τα κοριτσια που γνωρισα δω μεσα και μαλιστα η γνωριμια μας ειναι σημαδιακη μιας και γενναμε στο ιδιο μαιευτηριο την ιδια μερα!!!Δεν ειπαπε πως θα ειμαστε μαζι στο μαιευτηριο και θα κανουμε chat με τα κοριτσια στο mammyland!!??????????Xαχαχαχαχα!

Ολες γνωριζουμε πως και συμπαραστεκεσαι και αγαπας !!!Γι αυτο σε παρακαλω μεινε κοντα μας γιατι εισαι αποδεδειγμενα ,πανω απ ολα ανθρωπος!!!

Κοριτσαρα μου σε φιλω!!!

glitterfy010649T472D31.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αγγελικουλα μου τι διαβαζω??!!Τι μπορει να εγινε και στεναχωρεθηκες κοριτσακι μου?

Καλα επιτρεπεται στη κατασταση σου να σε νευριαζουνε και να νοιωθεις ετσι?

Εγω ενα εχω να σου πω...οτι το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να γραφεις στα παλια σου τα παπουτσια τα οποιαδηποτε λεγομενα σε χαλανε και να κοιταξεις να μην σε ανησυχει τιποτε αλλο παρα το μωρακι σου που μεγαλωνει στη κοιλιτσα σου και θελει η μαμα του να ειναι χαρουμενη και ηρεμη!!!

Και μη κανεις κανενα αστειο να φυγεις ..εισαι το πρωτο απο τα κοριτσια που γνωρισα δω μεσα και μαλιστα η γνωριμια μας ειναι σημαδιακη μιας και γενναμε στο ιδιο μαιευτηριο την ιδια μερα!!!Δεν ειπαπε πως θα ειμαστε μαζι στο μαιευτηριο και θα κανουμε chat με τα κοριτσια στο mammyland!!??????????Xαχαχαχαχα!

Ολες γνωριζουμε πως και συμπαραστεκεσαι και αγαπας !!!Γι αυτο σε παρακαλω μεινε κοντα μας γιατι εισαι αποδεδειγμενα ,πανω απ ολα ανθρωπος!!!

Κοριτσαρα μου σε φιλω!!!

glitterfy010649T472D31.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...