Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΓΙΑ ΠΗΔΗΧΤΗΤΕ ΜΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΛΙΓΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑΣ, ΓΛΥΚΙΑ ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...ΧΑΡΗΗΗΗΗΗΚΚΚΚΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!! ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΑΝ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ?? ΠΑΛΙ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΑΠΑΠΑΠΑ, ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΓΙΝΩ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ''ΘΑ ΛΕΩ ΤΑ POST'' ΕΓΩ XIIXIXIXΙ, ΟΧΙ ΤΟΝ ΚΑΦΕ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΠΑΝΤΑ? ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ....ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟς,ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΑΚΟΜΑ,ΕΧΩ ΧΩΡΙΑΚΗ 133.8 ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΦΡΕΣΚΙΑ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΕς ΤΙς ΜΟΝΑΔΕς ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕς;ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙς ΑΚΟΜΑ Ε;

ΒΡΕ...ΒΡΕ ΝΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ...ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ''ΚΛΑΜΠ ΤΩΝ ΜΟΝΙΜΩΝ ΑΝΗΣΥΧΙΩΝ'' ΧΑΧΑΧΧΑ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββέκα πολλά πολλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.Να έχεισ μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να φέρεισ στον κόσμο ένα υγιέστατο μωράκι..Ολα καλά να σου πάνε...

Φιλάκια πολλά πολλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYAKI1234 έγραψε:

ΛΙΓΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑΣ, ΓΛΥΚΙΑ ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...ΧΑΡΗΗΗΗΗΗΚΚΚΚΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!! ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΤΑΝ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ?? ΠΑΛΙ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΑΠΑΠΑΠΑ, ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΓΙΝΩ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ''ΘΑ ΛΕΩ ΤΑ POST'' ΕΓΩ XIIXIXIXΙ, ΟΧΙ ΤΟΝ ΚΑΦΕ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΟΥΜΠΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΠΑΝΤΑ? ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ....ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

συγνώμη που καταχράζομαι το ποστ της συντροφισας και φιλης ρεμπεκας αλλα επειδη ακουω οτι υπαρχει κληρονομικο χαρισμα δεν μπορεουσα να τοα φησω ετσι...

ευακιιιιιιι?????μηπως βλεπεις κατι και για μεναααααα???? :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τινκυ μου οντως το προαισθημα της ευακι1234 ειναι πολυ δυνατο!!!την προηγουμενη φορα που μου ελεγε σιγουρα οτι ειμαι εγκυος τελικα ημουν!!!!!της το λεγα κ δεν το πιστευα οτι βγηκε αληθινη!!αστα να πανε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

τινκυ μου οντως το προαισθημα της ευακι1234 ειναι πολυ δυνατο!!!την προηγουμενη φορα που μου ελεγε σιγουρα οτι ειμαι εγκυος τελικα ημουν!!!!!της το λεγα κ δεν το πιστευα οτι βγηκε αληθινη!!αστα να πανε!!!!!!

ααααααααααααα εχουμε κι αλλο παραδειγμα....

ευακιιιιι????????? θες να γίνουμε φίλεςςςςςςςςς????????

ξυπνάααααα θα σε καράσω καφέεεεεε!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεμπεκα αυτα ειναι τα καλυτερα νεα που εχω παρει εδω και μερες μετα τη μικρουλαριστος και τη ρουλα τωρα εσυ .Μπραβο αλλα δνε μας εδωσες να καταλαουμε το παραθυρο εχει σημασια αν ειναι ξλινο η αλουμινιο ; φλακια πολλα και με εναν πονο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι1234 θελω να σου πω δημοσιος το ποσο γλυκια ευαισθητη χαρουμενη και ομορφη μελουσσα μανουλα εισαι!!!!σ ευχαριστω για ολα!!!!!

βανια μου πηδηξου απο οποιο παραθυρο θελεις το ιδιο ειναι χαχαχαχαχαχχαχα!!!!

ευχαριστω πολυ πολυ πολυ ολες σας που μου στελνετε ευχουλες με ζεστη καρδια!!!!!

ξανα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

σε 4 μερες θα ερχοταν η περιοδο και εχω λιγο αγωνια δεν το κρυβω!!!!αλλα γενικα ειμαι χαλαρη φρεσκομαμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνες μου....σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια βρε...ειναι περιεργο οντως αυτο που συμβαινει, αλλα και στις 2 εγκυμοσυνες της καλης5 και της ρεββεκας το ενιωθα περιεργο εεεε? και τους το ελεγα απο πριν σε συνομιλιες....τεσπα!!!!!ρεββεκουλα, αναπαυση και στιγμες χαλαρωσης και φιλακια στον μπεμπε....καλλη μου περιμενω νεακια την δευτερα,,,ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥΥΥΥ.....καλο σ/κ σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεβέκα μου!!!!!!!!!!

Καλά,βρήκες τον πιο σούπερ τίτλο για ανακοίνωση εγκυμοσύνης!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Με το καλό σου εύχομαι..........

Και σε όσα κορίτσια προσπαθούν:

ΝΑ ΠΗΔΗΧΤΟΥΝ ΑΠ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ,ΤΗΝΠΟΡΤΑ,ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ,ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΑΠ ΟΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΕΦΙ!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYAKI1234 έγραψε:

ζουζουνες μου....σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια βρε...ειναι περιεργο οντως αυτο που συμβαινει, αλλα και στις 2 εγκυμοσυνες της καλης5 και της ρεββεκας το ενιωθα περιεργο εεεε? και τους το ελεγα απο πριν σε συνομιλιες....τεσπα!!!!!ρεββεκουλα, αναπαυση και στιγμες χαλαρωσης και φιλακια στον μπεμπε....καλλη μου περιμενω νεακια την δευτερα,,,ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥΥΥΥ.....καλο σ/κ σε ολες...

ti xreiazesai gia na to provlepseis k se mena????? :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο!!!!!!!

Μπράβο!!!!!!!

Μπράβο!!!!!!!

Δείξε μας τον τρόπο καλέ…….

Να «πηδηχτούμε από το παράθυρο!!!!!!!!!!!!»

Με το καλό αγάπη μου……..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...