Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέο Μέλος!!!


BasiaAg

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους και σε όλους!!!

Είναι νέο μέλος του φορουμ αν και το διαβάζω αρκετό καιρό (1 Χρόνο περίπου) είπα επιτέλους να εγγραφώ και εγώ !!!!

Έχω 2 μωράκια (διδυμάκια) είναι περίπου 11 μηνών τώρα και είμαι μια χαζομαμά άλλο πράγμα!!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες λοιπον....Να χαιρεσαι τα παιδακια σου...

Τι σε εκανε μετα απο ενα χρονο αναγνωσης,.......να κανεις εγγραφη στο φορουμ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλώς όρισες!

Εγώ είμαι παλιά εδώ. Να σου ζήσουν τα νινιά σου!

Αγορια ειναι ή κορίτσια;

Και γω 2 έχω 1+1 με διαφορά 5,5 χρόνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ (ΣΑΝ ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ) ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΜΑΣ Η ΑΣ8ΕΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΕΥΤΧΩΣ ΑΝΙΑΤΗ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομα μια χαζομαμα σε χαιρεταει!!!!Καλως σε βρηκαμε!!!!να σου ζησουν τα παιδακια σσου και να χαιρεσαι την οικογενοια σου!!!!!!!

Ελπιζω να τα λεμε συχνα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σε όλους!

καταπληκτικό το φορουμ σας

Για μένα είναι λιγάκι νωρίς, είμαι ακόμα στη σκέψη...

Βέβαια έκανα τις προγεννετικές εξετάσεις, έχω κάποια θεματάκια αλλά κι εγώ και ο άντρας μου έχουμε .... παιδοφοβία!!

Ξέρω ότι είδικά σε εσάς που είστε όλοι γονείς θα σας φανεί τρελλό, αλλά φοβόμαστε πόσο θα αλλάξει τη ζωή μας ο ερχομός ενός παιδιού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελει να ειναι πολυ ωριο κα συνηδειτοποιηενο το ζευγαρι για να αποκτησει παιδι αλαζει ζω του ζευγαριου και αν δνε ειναιετοιμη δημιουργουνταια εντασεις ,Ο χρονος που το καθε ζευγαρι θελει να αποκτησει παιδι εινα καθαρα προσωπικο θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα.Καλως ηρθαν στις καινουριες.Το μονο που εχω να πω ειναι οτι μεσα απο τα ματια ενος παιδιου τα βλεπεις ολα με αγαπη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλους για το καλοσώρισμα!!! Τα μωράκια μου είναι ενα αγοράκι και ένα κοριτσάκι ( Κωνσταντίνος και Αλίκη) και ο λόγος που αποφάσισα να εγγραφώ είναι γιατι είμαι όλη μέρα σπίτι και τα προσέχω και έτσι μπένω στο ιντερνετ και διαβάζω φορουμς , σιτες κτλ για διάφορες απορίες μου ίσως μπορώ και πω την αποψή μου για κάπια θέματα και εγώ σε αυτο το φορουμ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pav έγραψε:

Γειά σε όλους!

καταπληκτικό το φορουμ σας

Για μένα είναι λιγάκι νωρίς, είμαι ακόμα στη σκέψη...

Βέβαια έκανα τις προγεννετικές εξετάσεις, έχω κάποια θεματάκια αλλά κι εγώ και ο άντρας μου έχουμε .... παιδοφοβία!!

Ξέρω ότι είδικά σε εσάς που είστε όλοι γονείς θα σας φανεί τρελλό, αλλά φοβόμαστε πόσο θα αλλάξει τη ζωή μας ο ερχομός ενός παιδιού...

Pav μου καλησπέρα! Εμένα δεν μου ακούγετε καθόλου περίεργο αυτό που λες ! Τα περισσότερα ανδρόγυνα που αρχίζουν και μπένουν στην διαδικασία να σκέφτοντε να αποκτήσουν παιδιά σίγουρα το σκέφτοντε και αυτό αλλά σκέψου πόσο ομορφότερη θα γίνει η σχέση με έναν καρπό έρωτα ! Εγώ και ο άνδρας μου όταν το αποφασίσαμε και αρχίσαμε την προσπάθεια ήμασταν τόσο χαρούμενη αλλά δυστυχώς δεν ήταν τόσο εύκολο και έτσι καταφύγαμε στην μέθοδο της εξωσωματικής με τα πολλά τώρα ο γάμος μας είναι πιο υγειής και είμαστε καλά! Μην φοβάσαι η ζωή σου θα αλλάξει προς το καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...