Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χρόνια Πολλά Gogoula!


Recommended Posts

Χρόνια Πολλά gogoula να σε χαιρόμαστε και να σε χαίρονται όλοι όσοι σ' αγαπούν. Χρόνια Πολλά βέβαια και σε όλες τις κοπέλες που έχουν σήμερα γενέθλια! :) :woohoo: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μου το ίδιο ήθελα να κάνω και εγώ ……να ευχηθώ στη gogoula μας χρόνια πολλά και ευτυχισμένα ….έχω καιρό να την δώ εδώ μέσα ή είναι η ιδέα μου ? για αυτό δίστασα στην αρχή ….

Gogoula μου να χαίρεσαι τον άντρα σου και τον Τασούλη σου, να είσαι γερή και ευτυχισμένη.

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μου το ίδιο ήθελα να κάνω και εγώ ……να ευχηθώ στη gogoula μας χρόνια πολλά και ευτυχισμένα ….έχω καιρό να την δώ εδώ μέσα ή είναι η ιδέα μου ? για αυτό δίστασα στην αρχή ….

Gogoula μου να χαίρεσαι τον άντρα σου και τον Τασούλη σου, να είσαι γερή και ευτυχισμένη.

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μου το ίδιο ήθελα να κάνω και εγώ ……να ευχηθώ στη gogoula μας χρόνια πολλά και ευτυχισμένα ….έχω καιρό να την δώ εδώ μέσα ή είναι η ιδέα μου ? για αυτό δίστασα στην αρχή ….

Gogoula μου να χαίρεσαι τον άντρα σου και τον Τασούλη σου, να είσαι γερή και ευτυχισμένη.

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!!! Να είσαστε πάντα καλά και να ο Θεός να κάνει τις ευχές σας πραγματικότητα.

Η αλήθεια είναι οτι πλέον δεν μπορώ να επισκέπτομαι την ιστοσελίδα αυτή που μου αρέσει τόσο μα τόσο πολύ.....λόγω δουλειάς!!

Ελπίζω στην επόμενη με το καλό εγκυμοσύνη να σας ξαναβρώ!!!

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν για μωράκι, σύντομα να έχουν το πολυπόθητο ευχάριστο νέο, στις μέλλουσες μανούλες, όλα να πάνε καλά και να ζήσουν το θαύμα της μητρότητας και σε όσες είναι ήδη μανούλες, να απολαμβάνουν την κάθε στιγμή της ζωής τους με το/τα παιδάκια τους και να τα καμαρώνουν όπως επιθυμούν!!!!

Καλή συνέχεια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!!! Να είσαστε πάντα καλά και να ο Θεός να κάνει τις ευχές σας πραγματικότητα.

Η αλήθεια είναι οτι πλέον δεν μπορώ να επισκέπτομαι την ιστοσελίδα αυτή που μου αρέσει τόσο μα τόσο πολύ.....λόγω δουλειάς!!

Ελπίζω στην επόμενη με το καλό εγκυμοσύνη να σας ξαναβρώ!!!

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν για μωράκι, σύντομα να έχουν το πολυπόθητο ευχάριστο νέο, στις μέλλουσες μανούλες, όλα να πάνε καλά και να ζήσουν το θαύμα της μητρότητας και σε όσες είναι ήδη μανούλες, να απολαμβάνουν την κάθε στιγμή της ζωής τους με το/τα παιδάκια τους και να τα καμαρώνουν όπως επιθυμούν!!!!

Καλή συνέχεια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!!! Να είσαστε πάντα καλά και να ο Θεός να κάνει τις ευχές σας πραγματικότητα.

Η αλήθεια είναι οτι πλέον δεν μπορώ να επισκέπτομαι την ιστοσελίδα αυτή που μου αρέσει τόσο μα τόσο πολύ.....λόγω δουλειάς!!

Ελπίζω στην επόμενη με το καλό εγκυμοσύνη να σας ξαναβρώ!!!

Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν για μωράκι, σύντομα να έχουν το πολυπόθητο ευχάριστο νέο, στις μέλλουσες μανούλες, όλα να πάνε καλά και να ζήσουν το θαύμα της μητρότητας και σε όσες είναι ήδη μανούλες, να απολαμβάνουν την κάθε στιγμή της ζωής τους με το/τα παιδάκια τους και να τα καμαρώνουν όπως επιθυμούν!!!!

Καλή συνέχεια!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...