Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η υπέροχη Αθηνά μας! (Mamoli)


Recommended Posts

Να σας ζήσει η υπέροχη Αθηνούλα!!!!Γερή και καλότυχη ΠΑΝΤΑ!!!

Σας εύχομαι να τη δείτε όπως επιθυμείτε.....

Όσο για το κλάμα που έριξα βλέποντας το βίντεο δεν περιγράφεται....Υπέροχο, να είστε πάντα καλά!!!

Άντε και στα δικά μας τώρα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 110
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είναι τόσο υπέροχο μωράκι, να σας ζήσει και πάντα να έχει υγεία στη ζωούλα της. Να την καμαρώνετε και να απολαμβάνετε κάθε της ημέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολιβια να σας ζησειη μπεμπουλα καλα αυτο το μωρο ειναι ομορφο .Μπορω επισης να πω οτι ΝΑΙ μοιαζει με το μπαμπα της ο οποιος εδωσε τοσυνθημα κανεις δνε θα πειραξει τη κορη μου.Παρα πολ καλο το βιντεακι και χαιρομαι που ολα πηγαν καλα , επισης μου αρεσε πολυ το δωματιο της.Ευχομαι καλη λοχια και μετα το σαραντισμο τα λεμε σε συναντηση του mammyland θα πιουμε καφεδακι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αστο καλο δεν μπορω να δω το πληκτρολογιο να γραψω απο το κλαμα..... τι ομορφες και ευτυχισμενες φατσουλες ειναι αυτες παναγια μου... να σας εχει ακλα ο θεος να ειναι γερο και τυχερο το υπεροχο πλασματακι σας και εσεις παντα ετσι να καμαρωνετε!!! πραγματικα δεν εχω ξαναδει τετοιο βιντεο στη ζωη μου... υπεροχο!! και πιο υπεροχοι ηταν οι ανθρωποι... ειστε μια γλυκια οικογενεια σαν μελι!!!

ποπ τωρα δεν ξερω καλε γιατι κλαιω ετσι....ελεος,αυτες οι ορμονες της εγκυμοσυνης ειναι??? τι να πω... ποπο τελεια!!! τελεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολιβία να σας ζήσει!!!!!!!! Απίστευτο το βιντεάκι. Πολλά συγχαρητήρια στον σύζυγο!!!! Να είστε αγαπημένοι και ευτυχισμένοι τώρα οι τρείς σας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει, είναι υπέροχη, δεν έχω λόγια!!!!! Δεν σου κρύβω ότι συγκηνήθηκα και δάκρυσα. Και μένα Αθηνά με λένε και πριν απο 27 χρόνια γεννήθηκα στο Αρεταίειο. Να είναι πάντα γερή και γελαστή!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολινα μου!!!!

Ειναι υπεροχη..και ειστε και οι τρεις σας υπεροχοι.

να σας ζησει..να ειστε παντα ετσι αγαημενοι...να εχετε παντα τοσο ομορφες στιγμες με την κουκλιτσα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw minei anavdi.....pragmatikaa ex anatrixiasei olokliri...ma gia tin agapi sas thes gia tin gennisi tis athinoulas sas den xerw..einai kati poli uperoxooooooo.............to videaki einai anektimitis axias..........na xereste to mpoumpoukaki sas.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου έχω ευχηθεί αμέτρητες φορές, σου έχω πει άλλες τόσες ότι η κόρη σου είναι κούκλα και ... Αντώναρου, όνομα και πράγμα!!! ;)

Να είστε πάντα γεροί και τόσο ευτυχισμένοι όσο την 24η Φεβρουαρίου.

Η Αθηνούλα έκανε την πρώτη της είσοδο στο σπιτάκι της την πρώτη μέρα της Άνοιξης.. Σημαδιακό! ;)

Έχω πεθάνει στο γέλιο με το συνειρμό του Μάνου μυκώνιο-Μύκονος!!! Χαχαχα...

Και με την γλυκιά-απορημένη ατάκα σου... Τι της το δείχνουμε το δωμάτιο.. Αφού κοιμάται!

Τρελλαίνομαι για το ύφος της όταν την κρατάει ο μπαμπάς της στην αγκαλιά του και του κρατάει το χέρι! Τρελλαίνομαι για το κίτρινο σκουφάκι!

Τρελλαίνομαι για αυτό το μωρό.. Μου θυμίζει το Μαράκι μου! :cheer:

Τι άλλο να σου ευχηθώ δεν ξέρω...

Όλα τα καλά Του Θεού και Της Παναγίας στις ζωές σας!

Σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολιβια μου εχω συγκινηθει τοσο που ακομη κλαιω!!!!!!!!!!

δεν εχω ξαναδει τοσο χαρουμενο και τοσο γεματο αγαπη βιντεακι...και παλι να σας ζησει η αθηνουλα σας..να την καμαρωνετε σαν τα ψηλα βουνα και να ειναι παντοτε ευτυχισμενη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ομορφο βιντεακι ειναι αυτο...συγκινηθηκα παρα πολυ!μακαρι να ζησω και εγω συντομα την μητροτητα!ευχομαι τα καλυτερα για την μικρη σας παντα υγεια να εχει.τα λογια που θα εγραφες σιγουρα δεν θα μπορουσαν να συγκριθουν με αυτο το βιντεο.φαινεται ξεκαθαρα η ευτυχια σας..μια εικονα χιλιες λεξεις αλλωστε δεν λενε?να σας ζησει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΜΟΛΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ!!!ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!ΜΕ ΚΑΝΕΣ ΝΑ ΚΛΑΨΩ!!!!ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!!ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολιβιακι μου ειναι πολυ πολυ συγκινητικο το βιντεακι σας!!!να σας ζησει το πανεμορφο κοριτσακι σας κ να ειναι παντα γερο!!! :)

ειναι μια κουκλα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει η Αθηνουλα σας!!

Οτι καλυτερο κ στους τρεις!!!

Πολυ πολυ ομορφο το βιντεο..

κ φυσικα δε μπορεσα να κρατησω τα δακρυα μου!! χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βιντεακι ειναι τελειο!!! Υπεροχο!!! Συγκινηθηκα πολυ εκει που ο αντρας σου κρατουσε τη μικρη αγκαλια κ ρωτησε "η μαμα ειναι καλα?" Αχ να εισαστε παντα ευτυχισμενοι, αγαπημενοι και να εχετε υγεια και ολη την ευτυχια στα ποδια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...