Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανα θηλαζει παιδια 8 χρονων!!!!!! :-O


Recommended Posts

ΝΑΙ ΟΚ.ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΘΗΛΑΣΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ

ΝΑ ΕΙΝΑΙ 5 Η 8 Η 10 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΝΑ ΒΗΖΑΙΝΕΙ!!!!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!ΣΕ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΟΡΙΟ..ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ

ΘΗΛΑΖΕ ΤΟ ΜΩΡΟ Κ 6 ΜΗΝΩΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΑΠΟ ΙΩΣΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΘΗΛΑΖΕ!!!

ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟΡΩ ΜΗΠΩΣ ΠΑΕΙ Κ ΤΟ ΘΗΛΑΖΕΙ Κ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙ ΓΕΥΜΑ???

ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΕΤΣΙ!!

ΚΙΚΙΤΣΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΤΟ ΕΒΑΛΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ....ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΤΟ

ΠΑΛΙΟ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΣΦΑΧΤΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 98
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οσο ωραο θεαμα ειναι ο θηλασμος τοσο η συγκεκριμενη κυρια το προσβαλλει το θεωρω οχι μονο προσβλητικο μια και εχει και κορες αλλα σιγουρα ανωμαλο δεν ξερω πραγματικα με τι σκεφτικο το κανει αυτο; ενταξει ωρε ας πανε και 12 και 15 ας κανου και αυτες παιδια και ας συνεχιζει να τις θηλαζει .....αν ειχε γιο το ιδιο θα εκανε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω γι αυτο το ειχα ανεβασει..επειδη μου φενοταν και εμενα παρατραβηγμενο. δεν εχω προβλημα με τον θηλασμο και εγω θελω να προσπαθησω να θηλασω αποκλειστικα τη μπεμπα μου αλλα οχι και μεχρι 8 χρονων! :blink: το παιδι σε αυτη την ηλικια ειναι ειδη στην τριτη δημοτικου...δηλαδη αν κατσει και πει στα αλλα παιδακια οτι θηλαζει ακομα τι αντιμετωπισει θα εχει?? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου φαίνεται περίεργο και θα μ'ενδιέφερε να μάθω περισσότερα για τον τρόπο ζωής τους. Αποκρουστικό όμως όχι. Πιο αποκρουστικό μου φαίνεται ένα βρέφος με μπιμπερό στο στόμα ή πιπίλα παρά αυτό. Γνώμη μου είναι ε! Μην πέσετε να με φάτε. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mantarini έγραψε:

κορίτσια άμα ψάξετε τελικά να βρείτε το παλιότερο ποστ, βάλτε το και εδώ να το δούμε και οι υπόλοιπες :dry: thaankss

Εγω ούτε κάν το ήξερα αηδίασα 8 χρονών για όνομα του θεού !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι χυδαιο... ουτε αποκρουστικο! Περιεργο ναι... Μπορει εγω να μην το εκανα αλλααυτο δεν σημαινει οτι μπορω να κρινω καποια αλλη γυναικα που το κανει.. Μας φαινετε περιεργο γιατι δεν ειναι μια συνηθισμενη εικονα. Αυτο ομως δεν το κανει λαθος.. Και γιατι οχι? Εχουμε πει οτι το στηθος δεν ειναι μονο φαι αλλα και πολλα αλλα.. Αρα μονο καλο κανει. Και δεν νομιζω οτι εχει σχεση με το φυλλο του παιδιοου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

papaki70 έγραψε:

Εμένα μου φαίνεται περίεργο και θα μ'ενδιέφερε να μάθω περισσότερα για τον τρόπο ζωής τους. Αποκρουστικό όμως όχι. Πιο αποκρουστικό μου φαίνεται ένα βρέφος με μπιμπερό στο στόμα ή πιπίλα παρά αυτό. Γνώμη μου είναι ε! Μην πέσετε να με φάτε. :blush:

Πως είπες παπάκι??? :blink::blink:

Προσωπικά βρίσκω όλα τα βρεφάκια αξιολάτρευτα ασχέτως του τι έχουν στο στόμα τους... ;)

Και λυπάμαι πολύ που υπάρχει μάνα που βρίσκει το παιδί μου αποκρουστικό επειδή πίνει γάλα από μπουκάλι και παίρνει και πιπίλα.

Αν διάβαζε αυτή η μάνα που θηλάζει τα 8χρονα παιδιά της τις απόψεις μας, πάλι το ίδιο θα σκεφτόταν, το ίδιο θα ένιωθε... προσβεβλημένη και λυπημένη!

Απλά εγώ υπερασπίζομαι τις δικές μου επιλογές και το δικό μου παιδί και την εικόνα του όταν πίνει γάλα!

Αυτά!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το στήθος δεν είναι για τους άντρες το έχουμε για θυλασμό.

Τώρα το να είναι 8 χρονών το παιδί αλλάζει το θέμα.

Έχω διαβάσει ότι η μικρή διάρκεια θυλασμού εππηρεάζει τα αγόρια

και όταν μεγαλώσουν αρέσκονται στα μεγάλα στήθη...

άντρες από μικροί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

paliotera den eixa pei thn gnomh mou (apo oti thimame) den eixa gennisei akoma den thilaza kai den me aforouse ti ekane h kathe mana sta paidiatis .

shnexizei na mhn me afora ti kanei h kathe mana sta paidia ths kaishnexizw na mhn exw apopsh se ayto to thema.oute apokroustiko to briskw oute tipota ....apla den mou peytei logos kai oute kai tha katsw na analisw an kaneikala h kaka .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια δεν το εννοουσε ετσι το παπακι... Ηθελε να δωσει εμφαση και υπερεβαλε! ;) Αφροδιτη τι κουκλι ειναι αυτο στο αβαταρ σου? :woohoo: :woohoo: Τρελαθηκα... Φτου φτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο ειναι να προσεχουμε τις εκφρασεις μας

ειναι ισως υπερβολικο να πινει ενα; παιδακι γαλα απο το στηθος της μαμας μετα τα 5 ,6,7 χρονια αλλα

ειναι καλυτερο το γαλα της αγελαδας για το παιδακι παρα το γαλα της μαμας του???

εχουμε δει εξαλλου και καποιες πο εμας παιδακι 6-7-8 χρωνων να κραταει ακομα μπουκαλι

δεν νομιζω οτι θα ελεγα σε μιοα τετοια μαμα αυτο ειναι αποκρουστικο

ισως να αναρωτιωμουν αν υπερβαλει και τοπ παιδακι θα επρεπε να πινει απο ποτηρι

οχι ομως αποκρουστικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βίντεο σχολιάστηκε (και πάλι) από πολλές ως αποκρουστικό, αηδιαστικό, "μπλιαχ" κ.α....

Τι θα λέγατε για το δικό μου παιδάκι; Είμαι μέσα στο "όριο"; Περνάω ή κόβομαι από την επιτροπή;

( Αλήθεια πιο είναι το όριο ; )

Η λέξη "αποκρουστικό" είναι προκλητική. .

Άσχημη και προκλητική.

Επιπλέον, σε προκαλεί, (σου βγάζει τη γλώσσα για την ακρίβεια )να την επαναλάβεις αντιπαραβάλλοντας καταστάσεις για να υπερασπιστείς τη δική σου θέση και τις δικές σου επιλογές!

Λυπάμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργω μου το μωρο σου απο οτι βλεπω στο τικερακι σου ειναι 2μιση χρονων. το βιντεο δειχνει μια γυναικα να θυλαζει ενα παιδι στα 8 του χρονια. δεν εχω προβλημα να πινουν το γαλα της μαμας σε αυτη την ηλικια...ας το βγαζει σε ποτηρια να τους το δινει ομως..οχι να θυλαζουν στα 8. :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw den katalanenw giati na exoume emeis problhma me to ti kanei mia mama sto paidi ths !!!

den mas peutei logos .

opos den tha thelame pote kamia na mas kanei paratirish gia to ti kanoume emeis san mamades etsi den prepei na skeytomaste emeis etsi gia tis alles mamades .

h frash "exw problhma" pou eksipiretei ?

tha ginei kati an exeis h oxi problhma ? tha sou arese na erthei kapoiana sou pei "exw problhma pou to megaloneis etsi px?

endiaferei emena h thn kathe mama an h tade exei problhma?oxi,problhma ths an exei problhma me to diko mou paidi sto diko ths na kanei oti thelei .

den ta lew ayta gia na tsakothoume apla ia na skeytoume oti isos den mas peutei logos ti kanei h kathe mama sto paidi ths.

problhma ths kai problhma mas ta dika mas paidia.

kamia mamaden pernei to prasino fos sthn anatrofh twn paidiwn ths apo ksenes mamades ,genika to lew gia ola ta themata oxi mono gia ayto .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω να κοιμηθώ δίπλα στο αποκρουστικό θέαμα... Την κόρη μου που έχει την πιπίλα στο στόμα όσο κοιμάται!

Και να σκεφτώ το πιο φυσιολογικό και όμορφο θέαμα που υπάρχει!

Τη μαμά αυτή που θηλάζει τα παιδιά της 8 ετών!

Καληνύχτα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΣΤΑΤΟΥΣ ΤΗΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗΣ ΜΑΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΝΤΟΝΕΣ ΛΕΚΤΙΚΕΣ ΔΙΑΜΑΧΕΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...

ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ Κ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ!!!

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ Κ ΕΓΡΑΨΑ...ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ...Κ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΥΣ - ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΚΥΡΙΩΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παλι γιατι μου ειναι οοοολα οικεια! :huh:

κ τα μωρακια που θηλαζουν(οχι τα παιδακια του δημοτικου! :blink: )

αλλα κ εκεινα που πινουνε μπουκαλι κ εχουνε κ πιπιλα!

καλε ολα μου αρεσουν!!! :):P

κ ολα μου ειναι οικεια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ...

Την πέταξε κιόλας το καμάρι μου!!!

10 λεπτάκια το 24ωρο τη θέλει το μπουμπούκι μου, ίσα ίσα για να την πάρει ο ύπνος!

Αλλά οκ, αύριο το πρωί θα επανέλθει με το μπουκάλι στο στόμα!

Αφροδίτη :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...