Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλετε να κάνουμε το τέλειο κορμί 2;


Θέλω να γίνω μαμά

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 369
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αααααααα..... Το προχώρησες με σπερματέγχυση λοιπόν! Ε, άντε, καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!!! Μακάρι να έχουμε καλά νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια! Για να μην ξεχνιόμαστε... τα χτεσινά μου:

Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και μία φέτα ψωμί με προζύμι με βιτάμ και τυρί.

Ένα πιάτο με: πατάτες φούρνου, μελιτζάνες στο φούρνο με φρέσκια ντομάτα, μυζήθρα και φέτα (πολύ ελαφριές) και σαλάτα μαρούλι-φρέσκο κρεμμυδάκι.

Περίπου 9 φράουλες.

Δύο γλυκά παξιμάδια (δεν τα λες μεγάλα).

Βραδινό το ίδιο με το μεσημεριανό.

5 μούσμουλα.

Μία κούπα ζεστό γάλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, πού χαθήκατε; Μόνο εγώ θα γράφω;

Άντε, όμως, μια που ξεκίνησα, μην το αφήσω. Λοιπόν:

Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και μία φέτα ψωμί με προζύμι με βιτάμ και τυρί.

Ένα πιάτο φασολάδα.

4 ή 5 φράουλες.

1 γλυκό παξιμάδι.

1 κράκερ (απ' αυτά τα διαίτης που είναι σα χαρτί).

1 παξιμαδοκούλουρο.

Ένα τοστ σε φραντζολάκι με τυρί, φέτα και ντομάτα.

Αυτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια μηπως καποιες εχετε ψυχωση με τα κιλα σας?

εγω το χωξεπερασει δεν ασχολουμαι πλεον

απο 52 που ημουν μεσα σε ενα χρονο εφτασα 70 κ ευτυχως δεν πηρα παραπανω :P:P

πως εγινε αυτο?καε μερα ταβερνουλες,κρασακι,κρεπες,γλυκα κ καθολου γυμναστικη.σε οσους το λεω δε με πιστευουν αλλα ναι κ ομως ειμαι 70!

δε μπορω τα καλουπια γενικα οποτε αυτη ειμαι κ σε οποιον αρεσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, εγώ έχω μεγάλη ψύχωση με τα κιλά μου, κάθε μέρα ζυγίζομαι και μετά κάθομαι και κλαίω, και κάνω δίαιτα εδώ και 20 χρόνια. Τώρα αποφάσισα να βάλω δακτυλίδι στο στομάχι, φίμωτρο στο στόμα και σκουλαρίκι στον αφαλό, για να χάσω περίπου 30 κιλά να ησυχάσω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Η κατακράτηση από τα χάπια και την περίοδο, το έκανε το θαύμα της.

Ο δείκτης εκτινάχτηκε: 57,8 σήμερα…

:lol::lol::lol::lol:

tha se deirwwwwwwww!!!!!!!!!!!!mipws eisai kai paxisarki!!! :lol::lol::lol::P:P:P:P

kormara eisai!!!xwnepse toooooooooo ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΧΤΕΙΤΕ!ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΓΙΟ 14 ΜΗΝΩΝ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΙΛΑ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΔΥΝΤΙΣΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΣΤΑ 60 ΚΙΛΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΙΜΑΙ ΘΑ ΦΡΙΞΕΤΕ.ΕΙΜΑΙ ΕΕΕ......90 ΚΙΛΑ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΙΤΑ Κ ΘΑΡΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ?ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΛΕΩ ΞΕΚΙΝΑΩ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ Κ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΜΙΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΕΧΩ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΔΕΝ ΧΑΣΕΙΣ ΚΙΛΑ ΓΑΜΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.Κ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΜΙΑ ΦΑΛΑΙΝΑ ΝΤΥΜΕΝΗ ΝΥΦΗ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΠΟΙΟΣ Ε?ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ.PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξένια, φέρε μας λίγο τον άντρα σου από δω να τον δείρουμε. Ωραίες δεν είναι μόνο οι αδύνατες.

Είναι κρίμα να μισείς τον εαυτό σου επειδή έχεις κάποια επιπλέον κιλά. Όταν γνωριστήκατε ήσουν αδύνατη και πήρες μετά κιλά; Τι ύψος έχεις;

Εγώ δίαιτα δεν μπορώ να σου δώσω, άλλωστε δεν έχω κάνει ποτέ μου, απλά προσέχω λίγο κυρίως γιατι θέλω να κάνω σωστή διατροφή.

Η φίλη μας η Ειρήνη σίγουρα θα σε βοηθήσει και η Ραμόνα φυσικά, αν μπουν στο ποστ!!!

Μην αγχώνεσαι και να χαίρεσαι το αγοράκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, τα χτεσινά μου δεν έγραψα:

Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και μισή φέτα ψωμί με προζύμι (ήταν τεράστια) με βιτάμ και τυρί.

Ρολό κιμά με αβγό + πατάτες + σαλάτα λευκό λάχανο-κόκκινο λάχανο-μαρούλι.

Περίπου 7-8 φράουλες.

Βραδινό το ίδιο με το μεσημεριανό.

Μία μπανάνα.

Μία κούπα ζεστό γάλα.

Αρκετό νερό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαλόου;;; Είναι κανείς εδώωωωω;;; Ρε κορίτσια, μόνη μου θα γράφω; Τώρα που πήρα φόρα;;; Χάλασε κι η ζυγαριά μου;

Τέλος πάντων, μια που άρχισα, θα γράφω...

Λοιπόν:

Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και μία φέτα μαύρο ψωμί με βιτάμ και τυρί.

Ένα πιάτο με κριθαράκι με λαχανικά στο φούρνο + φέτα και ένα πιάτο με σαλάτα λευκό λάχανο-κόκκινο λάχανο-μαρούλι.

Ένα πιατάκι του καφέ (είχαν τελειώσει τα υπόλοιπα, στο σχολείο μιλάμε!) με γλυκό κανταΐφι με κρέμα και φυστίκια Αιγίνης!

Περίπου 6-7 φράουλες.

Βραδινό ίδιο με το μεσημεριανό.

Μία μπανάνα.

Μία κούπα ζεστό γάλα.

Αρκετό νερό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι 1.60 υψος εχω παρα πολλα κιλα.οταν γνωριστηκαμε με τον αντρα μου ημουν 65 κιλα

τα πιο πολλα κιλα τα πηρα στην εγκυμοσυνη.πηρα 20 κιλα.κοιτα τωρα τι γινεται εμεινα εγκυος κ ημουν 85 κιλα!κ οταν γεννησα ημουν 105 κιλα

με το που βγηκα απο το νοσοκομειο μετα απο 10 μερες ζυγιστηκα κ ημουν 90 κιλα.ζυγιστηκα παλι στις επομενες 10 ημερες κ ημουν 86 κιλα!αλλα πως!!!!!!!οταν γεννησα κ μετα για 15 μερες ειχα ανεβασει πυρετο με αποτελεσμα να μου ειχε κοπει τελειως η ορεξη!με κυνηγαγανε ολοι για να φαω γιατι θηλαζα το μωρο κ επρεπε να κατεβασω γαλα.κ ετρωγα 1 φρτγανια κ ενα γιαουρτι ολη μερα.μετα ομως σταματησε ο πυρετος κ μου ανοιξε η ορεξη κ ετσι ασυναισθητα πηρα παλι τα κιλα...τωρα δε,με κυνηγανε να μην τρωω!!!!!!!!!αστα τωρα οσο για τον αντρα μου μ αγαπαει απλα μου τα λεει αυτα μπας κ ξυπνησω κ χασω κανα κιλο

!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ήμουν στην Αθήνα για το γνωστό τρέξιμο και δεν υπήρξε πρόγραμμα διατροφής. Από σήμερα επανερχόμεθα. Το καλό είναι πως η κατακράτηση υποχώρησε! 57,1 σήμερα! Βέβαια έχω πρηστεί από τις ορμόνες και το νιώθω αλλά αφού δεν αποτυπώνεται στην ζυγαριά … κάτι είναι και αυτό…

ξενια25 μου … σκέφτηκες να πας σε κάποιον διαιτολόγο;

Θα σε βοηθήσει σίγουρα και αποτελεσματικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας! Επανήλθαμε βλέπω!!!

Λοιπόν, τα χτεσινά μου:

Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και μία φέτα μαύρο ψωμί με βιτάμ και τυρί.

Ένα πιάτο με: κοτόπουλο ψητό σε γάστρα + ραβιόλες με τριμμένη ξερή μυζήθρα + πατάτες φούρνου + σαλάτα κόκκινο λάχανο-λευκό λάχανο (ένα πιάτο όλα αυτά, έτσι;).

Ένα ποτήρι χυμό εμπορίου + μερικά κούκις με σοκολάτα και μπισκότα πτι μπερ.

Ένα πιάτο με λίγες ραβιόλες με τριμμένη ξερή μυζήθρα + λίγο κοτόπουλο + σαλάτα.

7 μούσμουλα.

Μία κούπα ζεστό γάλα!!!

Αρκετό νερό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας διαβαζω μερες και εχετε αρχισει να με πειθετε να κανω και εγω διατροφη. Την Τριτη σε μια εβδομαδα δηλαδη θα μπω και εγω στην παρεα σας. Θα εμπενα και αυριο αλλα Σαββατο Κυριακη και Δευτερα θα ειμαστε στην γιαγια του αντρα μου και δεν μπορω να τρωω οτι θελω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν μεινω εγκυος ημουν 62 κιλα στην εγκυμοσυνη πηρα 12 κιλα. Βγαινοντας απο το μαιευτηριο ημουν 67 αλλα τωρα με το αλλοθι του θηλασμου τρωω και εχω παρει αλλα 2. Δεν πρεπει με τιποτα να παρω ουτε γραμμαριο. Ελπιζω οτι θα τα καταφερω. Θα ηθελα να χασω 8-9 κιλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw pou imoun 78 otan emeina egkuos kai eftasa 92 kila twra eimai 81 kai akoma prospathw na xasw ki alla giati me vlepw to kalokairi na min pigenw oxi mono se paralia alla pouthena .. pantws egw trww mono to mesimeriano mou fagito opoio kai na einai auto.. apo ekei kai pera tipota an kai exw kati ligoure alla to wraio to kormi lene thelei thisies..xaxa. kali epitixia se oti kai an kaneis.. filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες τι κανετε???

Εγω ειμαι μιαααα χαρα...πιστη στο προγραμμα μου...

Το πρωινο μου ειναι ο χυμος Knorr vie κ ενα τοστ....μετα το καφεδακι μου....κ επειτα ελαφρυ απογευματινο...

Μπολικα φρουτα κ λαχανικα, οπως κ νερο!!!!!

Αν κ ειμαι επαρχια παλι αυτη την εβδομαδα κρατιεμαι χι χι χι , τωρα βεβαια την Πεμπτη που θα μαι Μυκονο.....ουφ....εχει ενα πρωινο το ξενοδοχειο που μενω...πω πω πω ....δεν ξερω τι θα κανω τοτε :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια,

λοιπόν τα χθεσινά μου είναι:

φυσικός χυμός πορτοκαλιού

ελληνικός καφές μέτριος

κέικ

σπίτι - μακαρόνια με κιμά

1 εργολάβο με μαρμελάδα

1 μικρό παγωτάκι

νερό και σαλάτα είναι αυτονόητα δεν τα γράφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...