Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νάνι, νάνι το παιδί μας κάνει.....


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 170
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια! Εύχομαι αυτή την εμπειρία που ζώ εγώ αυτή την στιγμή να την ζήσουν όλες οι κοπέλες που προσπαθούν.

Ειλικρινά επειδή και γώ προσπαθούσα καιρό και όλες οι προσπάθειες κατέληγαν στο κενό ξέρω πώς είναι να προσπαθείς και να μην έρχεται. Προσπαθούσα άλλωστε 4 χρόνια...Δεν είναι και λίγα..Επίσης θέλω να πώ οτι όσες προσπαθείτε να μην καταφύγετε αμέσως στην λύση της εξωσωματικής. Και η γυναικολόγος μου αλλά και ένας κορυφαίος ανδρολόγος που είχαμε επισκεφτεί παλαιότερα, ήταν της άποψης αυτής. Κάτι ξέρουν παραπάνω αυτοί....Εγώ φοβόμουν πολυ στην ιδέα της εξωσωματικής και δεν ήθελα με τίποτε να κάνω. Είχαμε όμως πεί πως άν δεν έρθει το μωρό μέχρι τον Μάρτιο τότε αναγκαστικά θα ακολουθήσω αυτή την λύση...και δόξα το θεό ήρθε!!!! Κι' έτσι χάρηκα διπλά γιατί γλίτωσα απ' όλη αυτή την διαδικασία της εξωσωματικής. Όσο για το άγχος, δεν μπορώ να πώ οτι δεν είχα...εγώ απο την εμπειρία μου ένα κατάλαβα. Οτι το μωρό έρχεται μόνο όταν ο θεούλης αποφασίσει να στο δώσει....Και τον ευχαριστώ πάρα πολύ γι' αυτό....Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα πηρα ειδηση!!!ΛΕνα πολλα πολλα συγχαρητηρια κ απο μενα!!!!Με το καλο το μωρακι σου....μπραβο για την επιμονη κ την υπομονη σου ολα αυτα τα χρονια.......απεριγραπτη χαρα.....Να χεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο γλυκια μου!!!! Να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!! :kiss::kiss:

Μετα απο 4 χρονια!!!!!!!Αχ!βρε Λενα,δυναμη που εδωσες σε ολες τις κοπελες που προσπαθουν!!!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά δεν το ήξερα! Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Μόλις έγραψα τις ευχές μου σε άλλα 2 μέλη είδα και την δική σου ανακοίνωση!!! :woohoo: :woohoo:

Δεν έχει τελειωμό η λίστα με τις εγκυούλες μου φαίνεται... :woohoo: Μήπως ν' ανοίγαμε και εμείς το " Μαμάδες Οκτωβρίου; 2010 " :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμενω πρωτα την επισκεψη στον γιατρό που θα γίνει σε 2,5 εβδομάδες, όπου θα κάνω τον πρώτο υπέρηχο. Μετά θα είμαι και επίσημα εγκυος! Για την ώρα έχω μόνο το θετικό τεστ στα χέρια μου!

Να το ανοίξουμε το θεμα σε λίγες μέρες για να μαζευτούμε κι άλλες; Υπολογίζω 22-24 Οκτωβρίου να εχω ΠΗΤ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από όταν πρωτογράφτηκα στο mammyland ένιωθα τη λαχτάρα σου, κι ας μην έλεγες τίποτα, ήταν ίδια με τη δική μου.Προσευχόμουν για σένα όπως για μένα.Ολες οι κοπέλες που έχουμε περάσει αυτή την αγωνία, αυτή την προσμονή σε καταλαβαίνουμε, όπως καταλαβαίνουμε και την απερίγραπτη χαρά σου.Είμαι πολύ συγκινημένη για σένα.Κι εγώ όπως κι εσύ περίμενα τη μέρα που θα μας το ανακοίνωνες.Ηρθε λοιπόν αυτή η μέρα!Επιτέλους!Σου εύχομαι απ΄ τα βάθη της ψυχής μου να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να γράφεις τις απορίες σου τώρα στη ¨διαρκεια της εγκυμοσύνης¨.Μπράβο βρε Λένα μου!Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηρια Λενακι!!!! :) να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσηνη και να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου ενα υγιεστατο μωρακι!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου γλυκο αν και καπου αλλου σου εγραψα τα συγχαρητηρια...γιατι δεν το ειχα δει αυτο το θεμα.....νιωθω την αναγκη να σου πω τα συγχαρητηρια μου και εδω...στην επισημη ανακοινωση σου...

σου ευχομαι μια γερη εγκυμοσυνη...ενα γερο μωρακι ....και αν ειναι κοριτσακι να σου μοιασει γιατι εισαι μια κουκλα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να χαρεις την εγκυμοσυνη σου οσο πιο πολυ γινεται!!!! μονο χαρες και αγαπη!!!!

εμ αν χρειαστεις καμμια ερωτηση να μπεις στο μαμμυ να τη λυσεις!χαχαχαχαχαχα

ερωτηση ειναι το πρωτο σου μωρακι????

τα φιλια και την αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mama_xina ναι το πρώτο μου είναι. Και επειδή διαβάζω και για την δική σου ιστορία, σου εύχομαι ολόψυχα να μας ανακοινώσεις γρήγορα κι' εσύ την δική σου εγκυμοσύνη! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α μην φοβασαι θα το ανακοινωσω μεσω συνεντευξης σου!χαχαχαχα εμ τετοια νεα νομιζω και στις εφημεριδες θα τρεξω να το πω!!χιχιχι

ευχομαι κοριτσακι μου να εχεις ενα μωρακι (ή και δυο...ποτε δε ξερεις) ευλογημενο και υγειεστατο!

αντε να εχεις και εσυ ερωτησεις για τον κυριο χρηστο σε λιγο καιρο!!!!

να ξερεις οτι στους καλους ανθρωπους αξιζουν ολα τα καλα...και εσυ εισαι τυπακι!

φιλακια μελουσσα μανουλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΛΕΝΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

:):):) :silly: :silly: :lol::lol::lol::):):)

Αργησα λίγο αλλα το έμαθα!

Πραγματικα χάρηκα παααααρα πολυ!!

Επιτέλους "θα γινεις μάνα κι εσυ"(θυμάσαι την ατακα μου ε")?

Θα ηταν αδικο να μην ερθει σε εσενα ο πελαργος.Σε 'σενα που έφτιαξες αυτην εδω τη μεγάλη παρέα κ μοιραζομαστε τοσα πραγματα.

Πραγματικα το αξίζεις.

Ευχομαι λοιπόν να εχεις μια πολυ όμορφη κ ησυχη εγκυμοσύνη.

Οδηγιες δε σου δίνω γιατι φαντάζομαι οτι θα τα ξερεις ηδη μετα απο τοοοοοοσααααααα ποστς!! :P

Εννοειται οτι θα περιμενουμε τις εξελίξεις της εγκυμοσυνης..ξερεις φωτο απο υπέρυχους κτλ

Αλήθεια πότε θα γεννας περίπου Οκτώβριο?Ζυγάκι σαν εμένα θα βγει το μπεμπουλίνι?

Σε φιλω κ πάλι πολλα μπράβο.Τις ευχες μου κ στον αντρα σου φυσικά!Μην μενει παραπονεμένος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!

Αν και δεν σε ξέρω, μόνο και μόνο που έχεις δημιουργήσει αυτό τον χώρο που ανταλλάσουμε άπόψεις σου βοηθάμε η μια την άλλη.. και ψυχολογικά αλλά και ουσιαστικά.. εμένα πρόσφατα με βοήθησε μια κοπέλα από εδω δίνοντάς μου ένα φάρμακο που χρειαζόμουν για την εξωσωματική..

προσπαθούσες όπως διάβασα και καιρό..

σου αξίζει λοιπόν περισσότερο από τον καθένα!!!!!

και πάλι συγχαρητήριοα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...