Μετάβαση σε περιεχόμενο

telos......!!


Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ συγχαρητηρια μαρινιω μου.....:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ειδες που εισαι τελικα??????? B)

σου ευχομαι να εχεις την πιο τελεια εγκυμοσυνηηηηηηηηηη!!!!!!!να απολαυσεις το καθε λεπτο και να εχεις σε λιγους μηνες το ζουζουνακι σου αγκαλιτσα.....με το καλο κουκλα μου!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 117
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

''ποτε μην μου φυγεις...

Αγγελε μου παντα ....

θα ανηκεις στην καρδια μου

παντα θα σε κραταω σφιχτα...

παντα θα κανω οτι μπορω για να σε βλεπω χαρουμενη

μονο μην μου φυγεις καρδια μου...

γιατι εσυ εισαι το φως που λαμπει

μεσα στην καρδια μου...

το φως που κραταω στα χερια μου

ψυχη μου...

Μην σβησεις ποτε...

σε περιμενω...΄΄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly24 έγραψε:

mariniwwwww mou esu glukoula

dwse mou emena mia euxoula twra pou se egguoula

to mwraki mou na piasw kai pote na min to xasw!!!

mesa apo ta vathi ths kardias mouuuuuuu egw kai h mpoumpou mou sou euxomai na meineis grigora egkioulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοοοο κοριτσάκι!!!! :woohoo: Με το καλό να φέρεις στον κόσμο μια όμορφη και γερή μπουμπού!!!! :woohoo: Δώσε μας ευχές τώρα που είσαι εγκυούλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκι μου συγχαρητήρια!!!!

Είναι πολύ ευχάριστα τα νέα σου.Καλή εγκυμοσύνη!!! ;) :laugh:

Παρεπιπτόντως θα μπορούσες να μας πεις τι κύκλο έχεις και απο ποια μέρα άρχησαν τα συμπτώματα? Σε ευχαριστώ και συγνώμη για τις χαζοερωτησεις μου.. :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μαρινιώ! Συγχαρητήρια κορίτσι μου! :laugh: Πολύ γλυκά τα λογάκια σου, με συγκίνησαν. Θα γίνεις μια πολύ τρυφερή μανούλα. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις μιαν ομαλή εγκυμοσύνη. Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinio sinxaritiria kopela mou mpravo sou na exeis mia teleia egimosinh glikia mou k me to kalo na kratisis stin agalia sou ena ygiestato moraki :) !!!!!!!!!!! ade k sta dika mas koritsia :) !!! marinio kane mia efxoula k gia mas mia k i efxi tis egimonousas pianei opos lene :) !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinio sygxaritiriaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

poli xarika :D

na exeis mia yperoxi egkymosini!!! :)

to nio8eis oti einai koritsi e ????etsi kai ego eimoun sigouri apo tin arxi oti itan agoraki !!!

filia polla

3Ha1.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΝΕΑ.ΑΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ.ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ?????

ΧΑΧΑΧΑ.ΤΥΧΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΤΟ 2010.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω μου θα κανω λιγη πλακιτσα τωρα...

οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος ελεγα μπουμπου...ο αντρας μου το εμαθε μεσω μηνυματος κ καλα του μιλουσε η κορη του...χαχαχαχα πηρα την κρυαδα στο β΄επιπέδου...μου λεει η γιατρος...ειναι μπεμπης κ της λεω κ εγω...οκ δεν πειραζει....μεχρι να τον δω πιστευα οτι ειναι κοριτσι...βεβαια τωρα ειναι ο ερωτας της ζωη μου...αχ...αχ...αχ σταματαω γιατι ως μεγα κουκουβαγια δεν θα σταματαω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

leticia eixa kiklo 30-35 imeres teleutaia...an thimamai kala ta simptwmata arxisan apo tis 28 imera...ousiastika prin tin kathisterisi!kai meta auksanotan...

thimaste to prwto simptwma e???emetos!!!xaxaxaxaxxa

koritsiaaaaaaaa oses prospatheite sas euxomai mesaaaaaaaaaaa apo tin kardia moyyyyyyyyy grigora na meinete kai eseis egkioulessssssssss :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααα!!!!ευχομαι τα καλυτερααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Χαρηκα παρα πολυ Μαρινιω μου!!!;αντε να πηγαινουμε τις μπεμπουλες μας βολταααα ;)

Ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη ,ενα γερο μωρουλινι και να το απολαυσεις γλυκια μου!!!

ειδες ????ΗΡΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω 27 έγραψε:

Συγχαρητηριααααα!!!!ευχομαι τα καλυτερααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Χαρηκα παρα πολυ Μαρινιω μου!!!;αντε να πηγαινουμε τις μπεμπουλες μας βολταααα ;)

Ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη ,ενα γερο μωρουλινι και να το απολαυσεις γλυκια μου!!!

ειδες ????ΗΡΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

na sai kalaaaaaa!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά συγχαρητήρια Μαρινιώ!!! Γύρω γύρω σε πήγαινε και τελικά... τσουπ! νάτο! Εύχομαι να είναι κοριτσάκι που το θέλεις αλλά ποροπάντων να είναι γερό και υγιές. Καλή εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

speranza έγραψε:

Πολλά συγχαρητήρια Μαρινιώ!!! Γύρω γύρω σε πήγαινε και τελικά... τσουπ! νάτο! Εύχομαι να είναι κοριτσάκι που το θέλεις αλλά ποροπάντων να είναι γερό και υγιές. Καλή εγκυμοσύνη!!!

NA SAI KALA GLIKIA MOU!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αχ Παναγια μου ειμαι τοοοοοοοοοοσο χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!! Μπραβο κοριτσαρα μου, τα συγχαρητηρια μου!!!!!!Να μη σκεφτεσαι το παρελθον κ αυτα που εχουν συμβει....τωρα απλα κοιταμε μπροστα.....ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε ποτε εγινε αυτο και δεν το καταλαβα!!!!

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Αχ τελειααααααααααααααα!!!! Μπραβοοοοοοοοοοο!!!!

Τι φανταστικα νεα ηταν αυτα!!!!! Κεραμιδα μου ηρθε!!! Sorry αλλα σημερα μπηκα μετα απο καποιες μερες απουσιας και ειμαι στα χαμενα.... :blink:

Μαρινιωωωωωωω μουουουου κατουρησες επιτελους!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αχ ποσο χαρηκα δε λεγεται!!!!!

Καλη εγκυμοσυνη να εχεις και ολα να σου πανε καλα!!!

Ζητω το 2010!!!!!

Ολες θα μας αποκαταστησει μου φαινεται!!!

Συγχαρητηρια πολλααααααα......!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα λέγαμε, δε τα λέγαμε τόσες εδώ πέρα....Τον κ..ο μας κοπανούσαμε κάτω οτι είσαι έγκυος!!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου συγχαρητήρια!!!!!!

Σου εύχομαι να έχεις την πιο όμορφη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!

Άντε να παίρνουμε όλες σειρά..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...