Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απο Sweety...


lena

Recommended Posts

ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΗ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΣΕ ΣΥΝΤΟΜΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.... ΝΑ ΠΑΡΩ Η ΟΧΙ?? ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΝΗΤΙΚΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω είμαι λίγο αρνητική στα αντισυλληπτικά χάπια, παρόλο που υπάρχουν τα γ΄γενεάς αντισυλληπτικά και βοηθούν στην πρόληψη του καρκίνου της μήτρας και δεν έχεις τους περιορισμούς π.χ όχι τσιγάρο, όχι αλκοόλ. Νομίζω ότι δεν επιτρέπεται να παίρνεις όταν θηλάζεις. Εσύ δεν θηλάζεις? Γιατί δεν σκέφτεσαι σαν μέτρο αντισύλληψης το δαχτυλίδι? Αφότου σου έρθει βέβαια η πρώτη περίοδος μετά την γέννα. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι μπορεί να έχεις λίγο περισσότερο αίμα στις περιόδους σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω είμαι λίγο αρνητική στα αντισυλληπτικά χάπια, παρόλο που υπάρχουν τα γ΄γενεάς αντισυλληπτικά και βοηθούν στην πρόληψη του καρκίνου της μήτρας και δεν έχεις τους περιορισμούς π.χ όχι τσιγάρο, όχι αλκοόλ. Νομίζω ότι δεν επιτρέπεται να παίρνεις όταν θηλάζεις. Εσύ δεν θηλάζεις? Γιατί δεν σκέφτεσαι σαν μέτρο αντισύλληψης το δαχτυλίδι? Αφότου σου έρθει βέβαια η πρώτη περίοδος μετά την γέννα. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι μπορεί να έχεις λίγο περισσότερο αίμα στις περιόδους σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω είμαι λίγο αρνητική στα αντισυλληπτικά χάπια, παρόλο που υπάρχουν τα γ΄γενεάς αντισυλληπτικά και βοηθούν στην πρόληψη του καρκίνου της μήτρας και δεν έχεις τους περιορισμούς π.χ όχι τσιγάρο, όχι αλκοόλ. Νομίζω ότι δεν επιτρέπεται να παίρνεις όταν θηλάζεις. Εσύ δεν θηλάζεις? Γιατί δεν σκέφτεσαι σαν μέτρο αντισύλληψης το δαχτυλίδι? Αφότου σου έρθει βέβαια η πρώτη περίοδος μετά την γέννα. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι μπορεί να έχεις λίγο περισσότερο αίμα στις περιόδους σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...