Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συνάντηση στο κέντρο Αθήνας || 23-1-2010


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 202
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κουκλιτσες μου γλυκιες

ολες μια κ μια ειστε χαιρομαι που περασατε υπροχα

κ λυπαμαι που δ μπορεσα αν ερθω...

αλλα τα σαββατα δυστηχως δ μπορω δουλευω

φιλακιαααααααααααααααααααα :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Καλημέρα κοριτσια! Ηρθε η ωρα για τις φωτογραφιες!

Θα ξεκινήσω με την Ρουλα μας και την υπέροχη βασιλόπιτα mammyland που έφτιαξε! DSC06258.JPG

sinithos leme pos kati ine kalo apo evgenia.

stin vasilopita omos tis roulas den ine apo apli evgenia.

itan katapliktiki i kaliteri sti zoi mou.

ena terastio komati pou to tsakisa.ke ego den troo poli.

i sokolata pou ixe apo pano??????????????

koritsia telia.

roula mou efxome me oti katapianese na exi epitixia mpravo sou

gia ali mia fora se efxaristo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόόόόόόόόόόν, χάρηκα πάρα πολύ που είδα.... τις βασιλόπιτες της φοβερής μας Ρουλίτσας! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Έφαγα και από τις δύο και ήταν ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ!! Μπράβο, Ρούλα μου, είσαι θεά!!! Kαι θησαυρός πραγματικός!!

Μπορεί να έφτασα λίγο αργοπορημένη, αλλά χάρηκα που δεν έχασα τελικά τη συνάντηση!

Anast, Dora1, Aggeliki30, Pink χάρηκα πολύ που τα είπαμε!! (Να σημειώσω ότι την Dora1 την είδα πολύ ανανεωμένη, Dora1 πες μας το μυστικό σουυυυυυυυυυυυυ!! :silly: :silly: )

Rubela μου, συν-εγκυούλα μου, χάρηκα πολύ που σε είδα με φουσκωμένη κοιλίτσα! Ήμασταν οι φουσκίτσες της παρέας!!

Καλά τι να πω για το ντουέτο Dallia-Marianda... I love you!! :kiss::kiss::kiss: Αν και δεν τα είπαμε πολύ, φροντίσατε να με ενημερώσετε πλήρως στο τέλος -ξέρετε εσείς!! :laugh: :laugh:

Δημητρούλα, για σένα δεν λέω τίποτα, γιατί είσαι ο πιο αχώνευτος άνθρωπος που έχω γνωρίσει, δεν σε συμπαθώ και ελπίζω την επόμενη φορά που θα κάνουμε συνάντηση να είσαι στο βουνό και να κάνεις σκι, εντάξει;;; ....... Εντάξει;;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, Δημητρούλα μου, είσαι the best!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Με τα υπόλοιπα κορίτσια δεν τα είπα ΚΑΘΟΛΟΥ, αλλά μπορώ να εγγυηθώ -γιατί έχω το κληρονομικό χάρισμα και ξεχωρίζω χαρακτήρες, αμεεεεεεεεεεεεέ!) ότι ήταν όλες μία και μία!!

Αυτά τα λίγα! Άντε και την επόμενη φορά να είμαι ξεφούσκωτη και με την κοράκλα μου στο μάρσιπο!!

Σας φιλώώώώώώώώώώώώώώώώώώώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Η Πετρουλα(ζουμπι) και η Ειρηνη(μαμα Παναη) μας! Καλως ηρθατε κοριτσια στο παρεακι μας! DSC06254.JPG

καλα φιλεναδαααααααα μιλαμε ειμαστε για το next top model!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω η Ρουλα μας παραδίδει το δωράκι στη Λινα μας μιας και κέρδισε το φλουρί! Λινα μου εύχομαι πραγματικά να είναι η χρονιά σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Η εγκυουλα μας Ρουμπη με το Μαρακι μας! DSC06260-20100124.JPG

μαρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

εισαο κουκλα τι κανεις?????????/

που εχεις χαθει??????????????

ρουμπιιιιιιιιιιιιι μου τι υπεροχη κοιλιτσα ειναι αυτη καλε?????????

φιλακια στο μωγιακη σου :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι με το κοριτσάκι μου την Ολιβια που και εγω δεν την συμπαθώ καθόλου! :P :laugh: Ολιβια εισαι πρωτο παιδι! Μπραβο σου! Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Νο 1 παπαράτσι της παρέας!!! :laugh:

Το έκανες το θαύμα σου πάλι!!!! ;) :woohoo:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια!

Χαίρομαι που σας άρεσαν οι βασιλόπιτές μου!!!

Τελικά άξιζε η έκπληξη εεε;;; :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι μου σ'ευχαριστώ! Μακάρι να'σουν να δοκιμάσεις!

Εντωμεταξύ, υπήρχε και δεύτερη βασιλόπιτα, με σοκολατένια επικάλυψη και άσπρα γράμματα, αλλά ξεχάσαμε να την φωτογραφίσουμε!! Από τη βιασύνη να την κόψουμε!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλάρες είστε όλες φιλεναδίτσες μου!!!

Φτου φτου φτου...!

Χαίρομαι που περάσατε υπέροχα!!! :woohoo:

Εύχομαι ολόψυχα οι μανούλες να χαίρεστε τα παιδάκια σας, οι εγκυούλες με το καλό να φέρεται στον κόσμο τα μωράκια σας και για όσες προσπαθούν όοοοοοοοοοοοοοολη την θετική μου ενέργεια και σκέψη για γρήγορες και ευχάριστες ανακοινώσεις!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.... ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΟΛΕς ΣΑς...ΒΕΒΑΙΑ ΣΟΡΡΥ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΚΟΠΕΥΕΤΕ ΝΑ ΕΡΧΕΣΤΕ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΤΟΣΟ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΧΟΥΜΕΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕΚΑΛΥΤΕΡΑ .. :):):) ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΡΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΤΟΙΜΑΣΕ, ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ :kiss::kiss::kiss: ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :kiss::kiss: ΟΛΙΒΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ, ΙΣΩς ΤΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ.... :P:P:P ΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΚΚΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟ ΤΕΛΕΙΕΣ ΑΠΟ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΕΒΓΑΛΑΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΗΛΕΨΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! :blush::(:)

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΙΤΛΕΡΙΚΕ ΠΑΠΑΡΑΤΣΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ!!ΦΟΒΕΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ,ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ.....

ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ????

ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ!!

DALIA ΜΟΥ ΘΕΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ... ;);) NEXT TIME

OI ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΣΟ ΠΟΝΟ. :laugh: :laugh:

ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗ ΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΚΟΨΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΓΙΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ SITE!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ,ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ...ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ...ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΟΠΕΛΟΥΔΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΗ!!

ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE έγραψε:

ΖΗΛΕΨΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! :blush::(:)

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΙΤΛΕΡΙΚΕ ΠΑΠΑΡΑΤΣΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ!!ΦΟΒΕΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ,ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ.....

ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ????

ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΓΙΣΤΟΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ!!

DALIA ΜΟΥ ΘΕΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!!!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ... ;);) NEXT TIME

OI ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΣΟ ΠΟΝΟ. :laugh: :laugh:

ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗ ΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΚΟΨΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΓΙΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ SITE!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ,ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ...ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ...ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΚΟΠΕΛΟΥΔΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΗ!!

ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!

:laugh: :laugh: :laugh: Καλά εε;;; Έχω ρίξει τρελό γέλιο με το "μεγιστοτεράστια συνάντηση"!!!! :laugh: :P :laugh: :laugh:

Οκ κοριτσάρα μου, θα την κάνουμε Κυριακή την επόμενη συνάντηση!!! Χαλάω εγώ χατήρια;;;; :)

Να μου φιλήσεις τη ζουζούνα σου!!!!!!! Φιλάκια!!!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Δεν θα μπορούσε να λειπει φωτογραφια με τις ομορφες εγκυουλες μας Ρουμπη και Ολιβια! Καλη συνέχεια κοριτσάκια μου! DSC06275.JPG

Ρούμπη, είμαστε μοντέλα, ρεεεεεεεεε!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...