Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συνάντηση στο κέντρο Αθήνας || 23-1-2010


Crazy

Recommended Posts

Κορίτσια μου γεια σας! :)

Εύχομαι σε όλες σας καλή χρονιά, με υγεία και ό,τι επιθυμείτε για εσάς και τις οικογένειές σας. Οι μανούλες να χαίρονται τα ζουζούνια τους, τα καθ' οδόν μωράκια να γεννηθούν με το καλό κι όλα τα υπόλοιπα που αναζητούνται, σύντομα να βρουν το δρόμο προς τις κοιλίτσες των κοριτσιών που προσπαθούν!! ;):) :)

Μετά από αρκετό καιρό ομολογουμένως ήρθε ο καιρός να συναντηθούμε, τι λέτε;;! Έχουμε να τα πούμε από πέρσι!! :laugh: :P :laugh:

Η συνάντησή μας θα γίνει το Σάββατο 23 Ιανουαρίου 2010, στις 4 μ.μ., στην καφετέρια Τερίνα, Καπνικαρέας 35 στην Πλάκα. Είναι κοντά και στο μετρό του Συντάγματος και στο σταθμό στο Μοναστηράκι. Στον χάρτη θα δείτε το ακριβές σημείο.

Να πω πως στη συνάντηση μπορεί να έρθει όποια θέλει, άσχετα με το αν είναι μαμά ή όχι, αν είναι καινούρια στο mammyland ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να έχει ως ενδοιασμό. Το λέω αυτό γιατί κατά καιρούς υπάρχουν τέτοια μηνύματα απορίας και θέλω να σας προλάβω! :laugh: :laugh:

Όσες δεν έχουν ξανάρθει και το αποφασίσουν, ας μου στείλουν με π.μ. ένα κινητό για να'χουμε επικοινωνία αν χρειαστεί.

Προσοχή, για όσες χρησιμοποιούν ηλεκτρικό ισχύει το εξής:

Από ΤΡΙΤΗ 12 Ιανουαρίου 2010 έως ΠΕΜΠΤΗ 1 Απρλίου 2010 τίθεται εκτός λειτουργίας το τμήμα ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ για το οποίο η εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού θα γίνεται με τη Λεωφορειακή Γραμμή ΕΘΕΛ Χ13 (ΗΣΑΠ).

Αυτά και καλή αντάμωση!! :)

Φιλάκια!! :) :)

Υ.Γ. Θα σας έχω και μια έκπληξη! ;):P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 202
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρουλα μου θα ηθελα πολυ να ερθω στη συναντηση αλλα το συγκεκριενο Σαββατοκυριακο θα παω με ον κυριακοκαι το μικρο επιδαυρο για τα πορτοκαλια .Αν αλλαξει κατι και ακυρωθει θα ερθω .Οσο για τη εκπληξη θα την περιμενω αργοτερα να μου την πεις .Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω βρε Bell.. Μου άνοιξες την όρεξη νυχτιάτικα!!! :laugh: :laugh: :silly:

Βάνια μου, θ' αφήσεις τη συνάντηση να πας για πορτοκάλια;;;; :huh::unsure::huh:

Κατά το... θ' αφήσεις το γάμο να τρέχεις για πουρνάρια;;; :laugh: :laugh: :P :laugh:

Αν πάτε τελικά, καλά μαζέματα και να περάσετε καλά! Αν δεν πάτε, κανόνισε να'ρθεις! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pουλα μου τι κανεις?H Aναστασια ειμαι αν με θυμασαι εμπαινα περυσι που ημουν εγκυος και εσυ και μια αλλη κοπελα η χριστινα εισασταν οι πρωτες που μιλησα στο chat του mammyland.Πολυ θα ηθελα να ερθω τωρα ο μπεμπης μου εχει ξεκινησει τροφες αλλα θηλαζω ακομα αν τα καταφερω γιατι μενω δροσια και ειμαι λιγο μακρια θα σου στειλω το κινητο μου για να συνενοηθουμε.Παντως πραγματικα πολυ θα ηθελα να σε γνωρισω και σενα και οποιο αλλο κοριτσι καταφερει να ερθει στη συναντηση αυτη.φιλια θα τα ξαναπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε Αναστασία!!!! :) :) Που είσαι βρε κορίτσι;!;!

Φυσικά και σε θυμάμαι!!

Τι κάνει ο μπεμπάκος σου;;; Να τον χαίρεσαι!! :)

Άντε, προσπάθησέ το κι έλα!!!!! ;):) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΧΧ ΡΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΣΟΥ.....ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟΟΟΟ???? :cheer::cheer:

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΑΝ ΘΕΣ ΣΕ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕ ΤΟ ΣΜΑΡΤΑΚΙ ΑΠΟ ΑΜΦΙΘΕΑΣ! ;) ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΩ ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΟΥΛΑ!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχα!!!

Σου χαλάω εγώ χατήρι;;;; :laugh:

Θα μιλήσουμε για να κανονίσουμε!! Φιλάκια!!! Και στην κοιλίτσαααα!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Φυσικά και θα έρθω! Ανυπομονώ να σας δω!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΑΧΑΧΑΧΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΟΟΟΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕ ΧΕΧΕΧΕΧΕ

ΡΟΥΛΑΚΙ ΝΑΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4.30 ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Κοριτσάκια να έρθουμε και εμείς;Μιας και είμαστε Αθήνα.Μας θέλετε; :P

Ουτε καν επρεπε να ρωτησεις! Εννοείται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ...ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...........

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ................

ΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΑΑΑ.....ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ :cheer::cheer:;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...