Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συνάντηση στο κέντρο Αθήνας || 23-1-2010


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 202
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύ καλή η κινησή σου crazy να κόψετε βασιλόπιτα για όλεςτις κοέλες του mammyland! :)

Κι ας μην ήμασταν εκεί αρκετές δείχνει ότι δεν μας ξεχνάτε όσες τα λέτε συχνότερα. Μπράβο σας κορίτσια....και εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να τα καταφέρω κι εγώ να έρθω.

Δεν έχω γνωρίσει καμμία σας και έχω μεγάλη περιέργια να σας δω κι από κοντά.

Φιλάκια πολλά, καληνύχτα .....και αναμφισβήτητα είστε η καλύτερη παρέα!!!!!!!! :kiss: :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Πολύ καλή η κινησή σου crazy να κόψετε βασιλόπιτα για όλες τις κοέλες του mammyland! :)

Κι ας μην ήμασταν εκεί αρκετές δείχνει ότι δεν μας ξεχνάτε όσες τα λέτε συχνότερα. Μπράβο σας κορίτσια....και εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να τα καταφέρω κι εγώ να έρθω.

Δεν έχω γνωρίσει καμμία σας και έχω μεγάλη περιέργια να σας δω κι από κοντά.

Φιλάκια πολλά, καληνύχτα .....και αναμφισβήτητα είστε η καλύτερη παρέα!!!!!!!! :kiss: :laugh: :silly:

Mirlitsa, φυσικά και δεν σας ξεχνάμε!

Όλες μια μεγάλη παρέα είμαστε! :)

Το τέλειο θα'ταν να μπορούσαμε να βρεθούμε όλες μαζί!

Αλλά είναι πρακτικά δύσκολο.. αλλά όχι αδύνατο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Mirlitsa, φυσικά και δεν σας ξεχνάμε!

Όλες μια μεγάλη παρέα είμαστε! :)

Το τέλειο θα'ταν να μπορούσαμε να βρεθούμε όλες μαζί!

Αλλά είναι πρακτικά δύσκολο.. αλλά όχι αδύνατο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου...το καταευχαριστηθηκα,περασα πολυ ωραια,ειστε φοβερη παρεα!Χαρηκα πολυ που σας γνωρισα απο κοντα!!!

Τελικα θα ειταν ωραια να το κανουμε πιο συχνα!

RUBELA μου,συγκινηθηκα οταν σε ειδα με τη φουσκωμενη κοιλιτσα...δεν ξεχναω οσα λεγαμε περσι τετοιο καιρο περιπου,ολες μου οι ευχες μαζι σου για να φερεις στον κοσμο ενα γερο μωρο!!

Μαμα Παναη,φοβερηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!Τιποτα αλλο!!!Ενοιωσα σαν να σε ξερω χρονια!!

Crazy μπραβο σου για ολες αυτες τις πολυ ομορφες πρωτοβουλιες που παιρνεις.Εισαι καταπληκτικος ανθρωπος,μπραβο σου!

Gorgina μου....τι να πω για σενα;;;Εισαι απο τις γυναικες που θαυμαζω για την υπομονη κ το κουραγιο τους κ για το κεφι για τη ζωη που παρ'ολες τις δυσκολιες δεν το χανουν ποτε!Πιστευω πως η ζωη σου χρωσταει πολλα κ να ξερεις πως θα στα δωσει!!!!

Franita μου...απο τα λιγα που μου ειπες για σενα,μου φανηκε η ζωη σου σαν...μυθιστορημα κ στο ειπα,να εισαι καλα κ να χαιρεσε το γιο σου.

Τελος θελω να πω,πως χαιρομαι αφανταστα που εχω φιλες γυναικες σαν εσας.Ειστε ολες ξεχωριστες κ θα ηθελα καποια στιγμη να γνωρισω κ τις υπολοιπες.

Φετος θα δειτε οτι ολες μας θα καταφερουμε να κανουμε το ονειρο πραγματικοτητα!Το ξερω κ το πιστευω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bell, οι παπαράτσι :P της παρέας έκαναν καλή δουλειά! Έβγαλαν αρκετές φωτογραφίες, ελπίζω σύντομα να βρουν το χρόνο να τις ανεβάσουν! ;):)

Ζούμπι μου σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!

Και συμφωνώ απόλυτα για όλα όσα έγραψες!!

Τελικά έχει δίκιο η Mirlitsa, είμαστε η καλύτερη παρέα!!!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

:laugh: Σνιτσελάκια εεε;;;!!!! Σλουρπ!!!! Καλή όρεξη!!!! :P:P :laugh:

Λοιπόν... όπως πολύ συνοπτικά :laugh: είπε και το Ολιβιάκι, περάσαμε ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τελικά είχαμε πολλές απουσίες.. θα τραβήξω αυτιά την επόμενη φορά, κανονίστε!!! :P:P :laugh:

Είχαμε όμως και αρκετές παρουσίες και ξεκινάω να τις γράψω με τη σειρά που τις θυμάμαι στο τραπέζι για να μην ξεχάσω καμία!! :P:P :laugh:

Anast (Αναστασία - μήπως γιόρταζες χτες;;; :dry: )

Dora1 (Μαρία)

Rubela (Ρούμπη)

Δημητρούλα29

Μαμά Παναή (Ειρήνη)

Ζούμπι (Πετρούλα)

Franita (Φρατζέσκα)

Asterias (Λαμπρινή)

Gorgina (Τζωρτζίνα)

Marianda (Μαρίτσα)

Dallia (Έλενα)

Aggeliki30 (Αγγελική προφανώς! :laugh: )

Pink (Φανή)

Mamoli (Ολίβια)

και me, myself and I... Crazy! :P (Ρούλα)

Να πω και ποια ήταν η έκπληξη... :)

Η έκπληξη ήταν ότι έφτιαξα δυο βασιλόπιτες για να τις κόψουμε για το καλό της νέας χρονιάς!!! :):P;) :laugh: Και ως δωράκι για όποιες κέρδιζαν τα φλουριά, είχα πάρει από ένα γούρι-ρόδι.

Το ένα φλουρί έπεσε στην φιλενάδα μου τη Λαμπρινή (ήταν που δεν ήθελες να'ρθεις στη συνάντηση τρομάρα σου!!! :P:P :laugh: ).

Το άλλο φλουρί, κορίτσια μου αγαπημένα, έπεσε στο κομμάτι που κόψαμε για όλα τα κορίτσια του mammyland, όπου κι αν βρίσκονται!!!!! Και πολύ μου άρεσε αυτό!!!! :) Εύχομαι σε όλες μας να έχουμε καλοτυχία το 2010!! :)

Το γούρι που αντιστοιχούσε στο δεύτερο φλουρί το χάρισα στην Τζωρτζίνα, με πολλή πολλή αγάπη και με την ευχή να της φέρει γούρι στην προσπάθεια εξωσωματικής που μόλις ξεκίνησε. Πιστεύω πως συμφωνείτε με αυτήν την κίνηση εεε;; ;):)

Τζωρτζινάκι μου, το φλουρί ξέχασα να σου δώσω, θα το φυλάξω και θα στο δώσω όταν με το καλό βρεθούμε πάλι! :)

Αυτά λοιπόν τα νέα μας!!! Περάσαμε πολύ ωραία, χάρηκα πάρα πολύ που είδα όλα τα κορίτσια και που γνώρισα από κοντά τα κορίτσια που πρώτη φορά ήρθαν σε συνάντηση! Ελπίζω να σας ξαναδούμε και σε επόμενες!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας και τα ξαναλέμε!! :)

φανταστικη ιδεα...

μπραβο ρε ρουλακι...

φωτο???????????

οσο για τα φλουρια σωστη κινηση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου κοριτσακια ειστε ολες ΥΠΕΡΟΧΕΣ!!!!!!!! ;) Χαρηκα παρα μα παρα πολυ που σας γνωρισα απο κοντα!Να κανουμε πιο συχνες εξοδους,περασαμε τελεια!Ζηλεια οσες δεν ηρθατε......χασατε την πιο ωραια βασιλοπιτα!Ρουλιτσα ευχαριστουμε!Σας φιλω ολες :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρηκα παρα πολυ που σας ειδα, οσες κοπελες γνωριζα απο την πρωτη συναντηση που ειχα ερθει... και φυσικα οσες γνωρισα σημερα!!! :)

Περασα πολυ ωραια! ;)

Ρουλακι ευχαριστουμε πολυ για τις φοβερες σου βασιλοπιτες... ειδικα η σοκολατενια ηταν μμμμ........ Εισαι πολυ καλη!!! :cheer:

Ρουμπη μου πολυ χαρηκα που σε ειδα με την κοιλιτσα σου!!! :woohoo: Ελπιζω να μην παρακουραστηκες... :huh:

Φανη, εννοειται πως σε ειχα επιθυμησει κι ας μενουμε διπλα... ειχαμε χαθει τον τελαιυταιο καιρο... Θα τα ξαναπουμε οπωσδηποτε μεσα στην εβδομαδα για ενα γρηγορο καφεδακι. ;)

Δημητρουλα πολυ σε παω! Ευχαριστω για την παρεα μεχρι το λεωφορειο... :) Και... τις φωτογραφιες γρηγορα!!! :P:P:P

Αναστασία, Μαρία, Ειρήνη, Ζούμπι, Φρατζέσκα, Λαμπρινή, Τζωρτζίνα, Μαρίτσα, Έλενα και Ολίβια... το ευχαριστηθηκα πραγματικα που σας ειδα και τα ειπαμε εστω και για πολυ λιγο με καποιες... :)

Πολλα φιλια σε και σιγουρα θα τα ξαναπουμε σε καποια επομενη συναντηση... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηταν αλλη μια συναρπαστική συνάντηση!

Καταρχάς να πω συγχαρητήρια στη Ρουλα που έφτιαξε τις πολύ ωραίες βασιλόπιτες για να τις φερει στη συνάντηση! Μπράβο σου κορίτσι μου!:kiss:

Franita, anast, μαμα Παναη και ζουμπι καλώς ήρθατε στο παρεακι μας! Ελπιζω να σας άρεσε!

Τζωρτζινα μου εισαι πολυ θετικος άνθρωπος! :kiss:

Λινα μου καλα να περασετε αυριο! ;)

Μαριτσα μου ομορφια μου, φιλεναδα μου!

Ελενα κανονισε να παμε για σκι για να σταματήσει ο αντρας σου να με βρίζει! :P :laugh:

Φανη μου χαρηκα που σε ειδα μετα απο τοσο καιρο!

Aγγελικη μου ευχομαι καλη αρχη στο νεο σας ξεκινημα! Μη μας ξεχασεις! :(

Ρουμπη μου καλο υπολοιπο να εχεις! Τη γλυκια που ησουν σημερα!

Μαρακι καθολου δεν τα είπαμε! Ευτυχώς ειπαμε τα βασικα! :P :laugh:

Ολιβια μου! :) Όμορφή μου εγκυουλα! Χαρηκα πολυ που σε ξαναείδα! Σε παω! :P :laugh:

Φυσικα και εχουμε φωτο αλλα θα τις βαλω αυριο διοτι η μηχανη ειχε και αλλη βάρδια μετά! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασαμε πολυ ωραια!! Ζουμπι, μαμα παναη, φρανιτα, αναστασια χαρηκα που σας γνωρισα και απο κοντα και ας μην μιλησαμε πολυ!! οσο για τις υπολοιπες παλιες καραβανες χαχα!! ολιβιακη δευτερη συναντηση ηταν αλλα σε νιωθω πολυ κοντα μου λες και κανουμε παρεα καιρο, πολυ σε παω κοριτσακι!!! για τις υπολοιπες δεν λεω εχω σιχαθει να τις βλεπω στις συναντησεις μας χαχα!!! αμοιβαια τα αισθηματα φιλιαααα, α καλε την αγγελικουλα ξεχασα, εισαι πολυ συμπαθητικος ανθρωπος κριμα που θα μας πας μεσολογγι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χάρηκα πάρα πολύ που σας είδα και πάλιιιιι!!!!

Αγγελικούλα... εύχομαι να σε ξαναδούμε όταν με το καλό έρθεις Αθήνα και πάλι... ή αν έρθω Μεσσολόγγι θα χαρώ να βρεθούμε εκεί!!

Κουμπαράκι.. καιρό είχα να σε δω και μου λειψες!!! Πέρασα τέλεια!! Τζωρτζινάκι μου γλυκό... πολλά φιλάκια πολλή αγάπη... και πολλές ευχές!!! ;) Δημητράκο... πάμε για κανα σκι βρε αδερφούλα!! :laugh: Ρουλάκι μου γλυκό.. σε λατρεύω!!!

Φρανιτάκι χάρηκα που σε γνώρισα κι εύχομαι να σε ξαναδω σύντομα!! Φιλάκια στον όμορφο μπεμπάκο σου! Ζούμπι... είσαι ΘΕΑ!!! Τέλεια!! Πανέμορφη!! Και επίσης πολύ συμπαθητική!! Θα χαρώ οπωσδήποτε να σε ξαναδώ!! Ειρηνάκι με τον όμορφο υιό!! Είσαι μια κουκλίτσα!!

Ολιβία μου γλυκειά... με την όμορφη κοιλίτσα σου... είσαι απίθανος άνθρωπος!! Ρουμπελάκι.. η κοιλίτσα όλα τα λεφτά!! Μαράκι.. πολλά φιλάκια... Λινάκι.. επίσης... Αναστασία αν και δεν μιλήσαμε σχεδόν καθόλου.. εύχομαι να σε ξαναδώ και να τα πούμε...

Ξέχασα καμιά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΣΚΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΛΥΣΑΞΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΓΕ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ,ΟΥΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΤΗ ΚΡΕΜΑ.ΕΣΚΑΣΑ ΣΑΣ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Κορίτσια χάρηκα πάρα πολύ που σας είδα και πάλιιιιι!!!!

Αγγελικούλα... εύχομαι να σε ξαναδούμε όταν με το καλό έρθεις Αθήνα και πάλι... ή αν έρθω Μεσσολόγγι θα χαρώ να βρεθούμε εκεί!!

Κουμπαράκι.. καιρό είχα να σε δω και μου λειψες!!! Πέρασα τέλεια!! Τζωρτζινάκι μου γλυκό... πολλά φιλάκια πολλή αγάπη... και πολλές ευχές!!! ;) Δημητράκο... πάμε για κανα σκι βρε αδερφούλα!! :laugh: Ρουλάκι μου γλυκό.. σε λατρεύω!!!

Φρανιτάκι χάρηκα που σε γνώρισα κι εύχομαι να σε ξαναδω σύντομα!! Φιλάκια στον όμορφο μπεμπάκο σου! Ζούμπι... είσαι ΘΕΑ!!! Τέλεια!! Πανέμορφη!! Και επίσης πολύ συμπαθητική!! Θα χαρώ οπωσδήποτε να σε ξαναδώ!! Ειρηνάκι με τον όμορφο υιό!! Είσαι μια κουκλίτσα!!

Ολιβία μου γλυκειά... με την όμορφη κοιλίτσα σου... είσαι απίθανος άνθρωπος!! Ρουμπελάκι.. η κοιλίτσα όλα τα λεφτά!! Μαράκι.. πολλά φιλάκια... Λινάκι.. επίσης... Αναστασία αν και δεν μιλήσαμε σχεδόν καθόλου.. εύχομαι να σε ξαναδώ και να τα πούμε...

Ξέχασα καμιά;;;

dallia μου αν κ δεν μιλησαμε πολυ,σε συμπαθησα γιατι εισαι πολυ χαμογελαστος ανθρωπος κ οι ανθρωποι που χαμογελανε απο την ψυχη τους...φαινονται!!!!Ελπιζω συντομα να τα ξαναπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIDER έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΣΚΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΛΥΣΑΞΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΓΕ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ,ΟΥΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΤΗ ΚΡΕΜΑ.ΕΣΚΑΣΑ ΣΑΣ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.

kider μου,δεν πειραζει κοριτσακι μου!Θελω κ εγω παρα πολυ να σε γνωρισω απο κοντα,τα εχουμε πει πολλες φορες απο εδω μεσα κ ειδικα περσι ειχαμε "ξεσκιστει" στο chat,θυμασαι;;

Θα ερθει αλλη ευκαιρια,εξαλλου μου αρεσε τοσο πολυ ολο αυτο που μαζι με τη crazy,θα παρακινω κ εγω απο'δω κ περα για καφεδακια κ οτι αλλο....πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια κι απο μενα.Ολο λεω να ερθω στις συναντησεις

και ολο κατι γινεται.Που θα παει θα σας γνωρισω.

μπραβο που περασατε τελεια.

Περιμενουμε φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια μου θα ηθελα παρα πολυ να σας γνωρισω και απο κοντα, ας κανετε αλλη μια συναντηση για εμας που δεν ηρθαμε λογω παιδιων και υποχρεωσεων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια! Ηρθε η ωρα για τις φωτογραφιες!

Θα ξεκινήσω με την Ρουλα μας και την υπέροχη βασιλόπιτα mammyland που έφτιαξε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...