Μετάβαση σε περιεχόμενο

nea manoula!!!


ANNA-ALEXANDROS

Recommended Posts

manoules kalhmera k kalws sas brhka!to forum einai super!me boithise polles fores gi'auto k skeftika na eggrafw.eimai nea manoula enos uperoxou 6 mhnou agoriou.ton lene alexandro k irthe ston kosmo mas me polu kopo...den gnwriw polla apo forum k tha ithela thn kathodigisi sas!sas euxaristw polliu, anna!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηλθατε κοριτσια ελπιζω να κανουμε καλη παρεα και γω δεν εχει πολυ καιρο που ειμαι γραμμενη και μου αρεσει που γραφτικα ειναι πολυ ωραιο που μιλαμε τοσες πολες κοπελε και ανταλασουμε γνωμες κι ιδεες καθως και αποριες.Ερωλια μου αρεσει πολυ που εχεις τριδιμα δεν το βλεπεις αυτο συχνα να ναι καλα τα μορακια σ καθως και ολα το μωρακια μας. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ena sas lew.brhka suntrofia.pnigomoun k apla me 2-3 koubentes pou antalaxa eniwsa th diafora.na xairestai ta mwrakia sas k kalws na erthoun oses ta perimenete!sas filw ,mou ftiaxate th mera!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou Anna!! Kalws hrthes sthn panemorfh parea mas!

Eiamste edw gia sena se oti xreiasteis kai mporoume

na voithisoume!!! Na xairese ton mikroulh sou!

Eimai h Elena,28 etwn kai exw ena koritsaki thn Eirhnh 15 mhnwn! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσώρισες Αννα!!να σου ζησει ο γιος..παρεπιπτόντως..Υπέροχο όνομα!!Ειναι ενα απ τα αγαπημένα μου!!!

Εγω εχω ενα αγοράκι 9,5 μηνών..ΔΕν τον έχω βαφτισει ακομα..Τον Μαιο λέμε

φιλάκια

θα τα λέμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalos ηρθες αννα-αλεξανδρος,σου ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη να εχεις.....και εγω οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος μετα απο προσπαθεια 9 μηνων εκανα σαν τρελη,δεν το πιστευα,σαν εσενα ηθελα να ουρλιαζω απο τη χαρα μου αλλα δυστυχως 2 μηνων απεβαλλα και μου εκαναν αποξυση απο τοτε πανε 2,5χρονια και ακομα δεν εχω ξαναμεινει κατι που το λαχταρω τοσο πολυ,απο τη στεναχωρια και το πολυ κλαμα καθε βραδυ αρρωστησα επαθα σπαστικη κολιτιδα με φρικτους πονους και σπασμους του εντερου που με τρελαιναν,εκανα θεραπεια και ειπα στον εαυτο φτανει μην το σκεφτεσαι αλλο οταν ειναι να ερθει θα ερθει αλλα και παλι θες δεν θες το σκεφτεσαι.τωρα περιμενω περιοδο αυτες τις μερες και μετα τον αλλο μηνα παμε για την πρωτη μας σπερματεγχυση ελπιζω και ευχομαι να πιασει,να μπει και σε εμενα και σε ολες σας καλα αυτος ο χρονος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...