Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ηiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


Φουφης

Recommended Posts

Ηρθα και εγω...

Ειμαι μια μανα που τρεχει σαν το Βεγγο ολη μερα αλλά πλέω σε πελάγη ευτυχίας...της ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ...αφου εχω πλαι μου εναν αντρα που με καταλαβαινει και μαγαπά, ενα 2 χρονο αριστουργημα -που ακουει στο Φουφης...-και την απιστευτη ομορφια τον 4,5 χρονο Στέλιο...

Κατοικούμε στον Πειραιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

welcome!!!

δεν βαριεσαι ολες στο τρεξιμο ειμαστε ! εγω εχω τρια ζουζουνια ... αν θελετε να κατεδαφισετε τιποτα φωναξτε μας :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ηρθες στην παρεα μας

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου να ειναι γερα και ευτυχισμενα!!!θα χαρώ να τα λέμε!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και θα τα λέμε και μου αρεσει πολύ αυτό...

Καλά τις 3τεκνες τις παραδεχομαι οσο τιποτε αλλο...

Θελει πολλάαααααααααα κοτσια η 3τεκνία και σας ζηλεύω...

Μπράβο σας...

Καλως σας βρηκα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα...Καλώς μας ήρθες!

Είμαι η Δήμητρα,είμαι 23 χρ,και σε 1,5 μήνα θα έχω την κουκλάρα μου.

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου κι άντρας σου,εύχομαι ό,τι καλύτερο για όλους σας!

Θα τα λέμε... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΗΣ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΣΟΥ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ Κ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΣΟΦΙΑ 27 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟ...ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑ :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραιααααα!!!!!!!!!!!!!!

Θα μυρίζεται μωράκια σε λίγο καιρό...

Τι θεσπέσια μυρωδιά ειναι αυτη των μωρών...δεν περιγράφεται...

Εγω ειχα τη μύτη μου ολη την ωρα πισω απο το αυτάκι τους...εκει κοντά στον λαιμό τους...

Αντε με το καλο οι νεες μανουλες και υπομονή σε ολες τις υπόλοιπες ...την χρειαζόμαστε...

Ναι θα τα λεμε...!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα. Είμαι η Χαρούλα και ο Πάνος είναι ο σύζυγός μου.Γνωστοί μας αποκαλούν Χάρις και Πάνος Κατσιμίχα. Έχουμε δύο παιδιά (κορίτσι 5χρ. :angry: και αγόρι 2,5χρ. :woohoo: )Συνήθως είμαι κουρασμένη, εξαντλημένη, νευριασμένη, αγχωμένη κτλ. ,αλλά που θα πάει θα μεγαλώσουν...Γι' αυτό θα τα λέμε μετά τις 22.00 με 23.00 τελειώνοντας όλες τις υποχρεώσεις.Εύχομαι όλα καλά στις νέες μανούλες και να χαίρεστε κάθε στιγμή μαζί του/της. Εμείς οι λίγο πιο παλιές μάνες θα σας στηρίξουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την την κοπελια εμενα με λενε δεσποινα χαιρομαι που μπηκες στην παρεα μας,αντε να τα λεμε και να ανταλασουμε γνωμες οι νεες μαμαδες εσας τις ιδη μαμαδες. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ.Πρώτη φορά συμμετέχω σε forum και προσπαθώ να δω τι γίνεται. Ψάχνω, μπαίνω, βγαίνω, χάνομαι...έχω και τον Παναγιώτη δίπλα μου να με οδηγεί! Νιώθω πραγματικά τόόόόσο γκαγκά στο είδος σε μια εποχή που και τα μικρά παιδάκια γνωρίζουν και το παίζουν στα μικρά τους δαχτυλάκια. Μου αρέσει όμως που θα γίνω μέλος σας και θα προσφέρω και εγώ τις γνώσεις μου, τους προβληματισμούς μου, τις απορίες μου, τις χαρές μου κτλ. την παρέα μου γενικά. Ανυπομονώ να γνωριστούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατσιμοιχέοι....εχουμε σχεδον τις ιδιες ηλικίες...

Περαστικά και σε σενα... :lol:

Καλως ορισατε και οι υπολοιπες και θα χαρω και εγω να τα λεμε και απο κοντά

Οι συναντησεις σε παιδοτοπους ειναι τελικά η καλυτερη λύση...

Γιαααα να οργανωνόμαστε σιγά σιγά!!!!!!!!!!

Καλο απογευμα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...