Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!


Recommended Posts

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :):):):)

Έχω αρκετούς μήνες αποχής από την παρέα του mammyland και δεν γνωρίζω την .."ιστορία σου"!

Σου εύχομαι να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 92
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επειδη πολλες κοπελες μου γραψατε πως δεν γνωριζετε την ιστορια μου...και ειναι απολυτα φυσικο αυτο ειπα λοιπον να την ξαναγραψω ..για να ειστε ενημερωμενες τι περασα ..και να περνετε δυναμη ...αυτο επιθυμω πιο πολυ να την διαβαζετε και να ειστε πιο δυνατες....

παντρευτικα το 2008 το αντρουλη μου ..η ζωη μας ηταν υπεροχη,μολις παντρευτικαμε ..τον επομενο μηνα εμεινα εγκυος ..η χαρα μου ηταν μεγαλη ...αλλα παντα ειχα ενα μικρο αγκαθακι( αποδειχτικε οτι τελικα ηταν μεγαλο) ..ειχαμε και οι δυο στιγμα μεσογειακης αναιμιας ..καθε εγκυμοσυνη ειχε ενα 25 % το παιδι να πασχει απο αυτη την ανιατη μεχρι σημερα ασθενεια ..το 75 % ομως ηταν μαζι μου ετσι δεν ειναι ..αρχισα λοιπον να κανω ονειρα που γρηγορα εσβησαν ...στην 10 εβδομαδα σταματησε η καρδια του ..παλλινδρομη ειπε ο γιατρος ...καταθλιψη ειπα εγω ..κλειστικα στον εαυτο μου για ενα χρονο περιπου ..περαα απειρα ψυχοσωματικα και με ανεξηγητες μεταπτωσεις ..καταφερα ομως να νικησω τα περισσοτερα συμπτωματα και να ξεναμεινω εγκυος το μαιο 2009...αυτην την φορα ηταν διδυμα ..διπλη ελπιδα ειπα ..αν ειναι αρρωστο το ενα ..το αλλο θα ειναι καλα δεν μπορει..και πραγματικα ετσι εγινε ...το αγορακι ηταν καλα ,ομως παλλινδρομησε απο την ληψη τροφοβλαστη που εκανα τον Αυγουστο ..το κοριτσακι απο την αλλη ηταν αρρωστο ( μεσογειακη αναιμια) προχωρησα σε διακοπη κυησης ..μαζεψα ολα τα κομματια μου για ακομα μια φορα ..και με απιστευτη υπομονη ξανα ξεκινησαμε πριν δυο μηνες ..και το θαυμα δεν αργησε να ξαναγινει...

ελπιζω αυτην την φορα να μεινη για του υπολοιπους 9 μηνες ..

ελπιζω να μην ξανα ακουσω για αποβολη ..μονο για εγκυμοσυνες ...

ελπιζω να εχετε ενα γερο μωρακι οσες ειστε εγκυες ..

κι οσες δεν ειστε να περνετε λιγη δυναμη απο αυτο το μηνυμα ..

κι αν δεν μπορειτε ...

γραψτε μου ...

θα χαρω να σας βοηθησω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο μπραβο μπραβο.........Μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ ενα γερο μωρακι........με το καλο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερό!

Να είσαι τόσο γόνιμη και να μπαίνει στη μέση το στίγμα …

Εύχομαι όλα να πάνε ΤΕΛΕΙΑ αυτή τη φορά!!!!!

Έχεις τη θετική μας σκέψη και τη προσευχή μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία ...μη σταματήσεις να ελπίζεις γιατί είναι πάρα πολύ πιθανό έως εντελώς το καινουριο μωράκι που έρχεται να είναι υγιέστατο και να έρθει επιτέλους στη λαχταριστή αγκαλίτσα σου!!ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ελπιζω αυτην την φορα να μεινη για του υπολοιπους 9 μηνες ..

ελπιζω να μην ξανα ακουσω για αποβολη ..μονο για εγκυμοσυνες ...

ελπιζω να εχετε ενα γερο μωρακι οσες ειστε εγκυες ..

κι οσες δεν ειστε να περνετε λιγη δυναμη απο αυτο το μηνυμα ..

κι αν δεν μπορειτε ...

γραψτε μου ...

θα χαρω να σας βοηθησω .....

Wendy, εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αυτή να είναι η τυχερή φορά! Και νιώθω πως θα είναι!!! Με το καλό, λοιπόν και ένα μεγάλο μπράβο που εμψυχώνεις και άλλες κοπέλες!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου συγχαρητηριααααα!!!!Σου ευχομαι ειλικρινα να πανε ολα καλα και αυτη η φορα να ναι η τυχερη σου!!!!!!Ευχομαι να κρατησεις αγκαλια γερο και δυνατο το μωρακι σου!!!!!!!!!!!

Κοριτσακι μου πηγαινε στο μοναστηρι της Αγ.Ειρηνης Χρυσοβαλαντω προσευχησου και ζητησε απο την ηγουμενη το μηλο και το σχοινακι το οποιο θα φορας μεχρι πριν μπεις στον τοκετο!!!Εχει βοηθησει πολλες πολλες μητερες η Αγια!!

Θα πρεπει ομως να χεις νηστεψει τα παντα 3 μερες κ εσυ κ ο αντρας σου!!!

Σου ευχομαο ολα να πανε καλα μεχρι το τελος!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irenevaladia ξερω την ιστορια σου..οπως και απο τοσες αλλες κοπελες που δυσκολευονται να κρατησουν στην αγκαλια τους ενα μωρο ...σου ευχομαι να μνεινεις γρηγορα εγκυος ...

γραφεις πως ειμαι γονιμη αλλα μπαινει στη μεση το στιγμα .....ετσι ακριβως ...για πολλες κοπελες ομως μπαινει κατι στην μεση ...τα παρατησα πολλες φορες ..ξανασηκωθηκα αλλες τοσες ..πολλες κοπελες εχουν προβλημα ...εγω εχω αυτο ..το αποδεχομαι δεν αχω αλλη επιλογη ...συνεχιζω να παλευω ..ετσι πρεπει να κανουμε κοριτσια ..και δεν μιλαω εκ του ασφαλους ..γιατι μην ξεχνατε ..εχω το στιγμα !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου … και να δεις που όλα θα πάνε καλά τώρα!

Ήρθε η ώρα να δικαιωθείς!

Έχω και εγώ το στίγμα και ήταν ο μεγάλος μου εφιάλτης μέχρι και ο άντρας μου να δούμε πως δεν έχει.

Και πάλι σου εύχομαι ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy μου πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!εύχομαι όλα να πάνε καλά και να κρατήσεις ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου σε λίγους μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σου ευχομαι τα καλυτερα απο δω και περα με ενα υγειεστατο μωρακι και να'σαι σιγουρη πως ολες προσευχομαστε να σας εχει καλα εσας τις εγκυουλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ΚΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ..ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ...

ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ......

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ Η ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΜΟΥ.......

ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΕΜΒΡΑΚΙ.....ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ...

ΘΑ ΜΑΘΕΝΕΤΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΕΑ ΜΟΥ !

Αχ Παναγια μου θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!

Μπραβο βρε κοριτσαρα μου.....αχ θα δακρυσω απτη χαρα μου......

Αυτη θα ειναι η τυχερη!!!!!!!!!!!!!!

Κ βεβαια θα κανουμε προσευχουλα...ειναι δυνατον να το ρωτας...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπέλα μου γλυκια!!! συγχαρητηρια!!!ευχομαι απο καρδιας να πανε ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! και να κρατησεις στην αγκαλια σου το δωρο της ζωης!!χαιρομαι πραγματικα και νιωθω σαν να ειμαι εγω εγκυος!! τοσο πολυ χαιρομαι που νιωθω κι εγω συγκινημενη με αυτο το ομορφο νεο!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katekargi έγραψε:

Koritsakia eimai k egv egkuoulaaaaaaa!!!!!!ax to lew k den to pisteuwwwwwww!!!!!moliw xthes to emathaaaaaaa!!!!!:):):):)

Συγχαρητηρια πολλα και σε εσενα!!!ολα να πηγαινουν καλα!!!φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσα μου μολις ανοιξα τον υπολογιστη και ειδα ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!Χαιρομαι πολυ -πολυ.!!!!!!!!!!!Να προσεχεις ,θα μιλησουμε!!!!!! :kiss: Η ευχη μου επιασε,θυμασαι που σου ειπα συντομα να αλλαξεις φωτογραφια στο προφιλ??????????ΕΓΙΝΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...