Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!


Recommended Posts

ΚΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ..ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ...

ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ......

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ Η ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΜΟΥ.......

ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΕΜΒΡΑΚΙ.....ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ...

ΘΑ ΜΑΘΕΝΕΤΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΕΑ ΜΟΥ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 92
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαίρομαι πολύ για σένα και χαίρομαι που είμαι η πρώτη που θα σε συγχαρεί!!!!!!!!

Ολα να πάνε καλά!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ..ΤΡΕΜΩ ..ΠΩΣ Η ΛΥΠΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΡΑ ..ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΞΑΝΑΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Η ΕΛΠΙΔΑ ..ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΝΘΙΖΟΥΝ...ΘΕΕΕ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ...ΚΑΙ ΤΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ...

ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ..ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ..

ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ....ΔΕΙΛΑ ΠΙΑ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ..

ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΞΑΝΑ ...ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΟ ΝΑ ΣΕ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ....ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήριααααα!!!Μπράβοοοοο!!!Τέλειαααα!!!

Με το καλό κοπέλα μου!!!

Ολα θα πάνε υπέροχα και κρατήσεις σε λίγους μήνες αγκαλίτσα το νινάκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Wendy μου απο την πολυ χαρα εχασες τα λογια σου.... :) !!!!Τα γραμματα στην προκειμενη :P !!

Κοριτσακι μου συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολα να κυλησουν υπεροχα!!!Να το απολαυσεις!!Με το καλο :):) !!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ...ΝΑΙ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΡΥΒΩ ...ΕΧΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ..ΠΡΙΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΣΕ ΕΙΧΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ !..ΤΩΡΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ..ΦΟΒΑΜΑΙ,ΕΛΠΙΖΩ ,ΚΛΑΙΩ ,ΧΑΙΡΟΜΑΙ ......ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ...

ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ..ΕΝΑ ΜΟΛΙΣ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούύύύύύύλααααααααα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια γλυκιά μου!!!!!

Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά;!;!;!

Σου έφερε ο Άγιος Βασίλης το δωράκι σου! :woohoo:

Με το καλό κουκλίτσα μου!!!!

Εδώ θα είμαστε,να τα λέμε και να σε βοηθάμε σε κάθε απορία σου!

Αχ,πόσο χάρηκα!!!!

Πολλά φιλάκια!!!! :kiss:

Υ.Γ:Το καλύτερο δώρο που θα μπορούσες να κάνεις στον αντρούλη σου για τις 12/1!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσακι μου...δε ξερω την ιστορια σου αλλα καταλαβα λιγα τωρα...πραγματικα σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα κ να σφιξεις στην αγκαλιτσα σου το αγγελουδι σου γερο κ δυνατο!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηρία wendy μου! χάρηκα πολυ γιατι εχω διαβασει οσα εχεις γραψει.

με το καλο ενα υγιες-γερο σπορακι και 9 ομορφους απολαυστικους μηνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wendy ανατριχιασα με την καλη εννοια..οταν βέπω οτι καποια κοπελα που εχει περασει τοσα μενεις εγκυος ειναι σαν να μενω εγω....

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα...με ενα υγιες μωρο...τιποτε αλλο.

Ελπιζω ολες μας αυτη την φορα να μας βοηθησει ο θεος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy συγχαρητήρια κοπέλα μου!!είδες που όλα γίνονται και η ελπίδα δεν χάνεται ποτέ;καλή εγκυμοσύνη και να προσέχεις το σποράκι σου!καλή χρονιά!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΡΑΦΑΕΛ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ .......

ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ............

ΑΥΤΗ Η ΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΜΑΣ .....

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ PLEAAAAAAASE!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy θα προσευχηθω κ για σενα αποψε...κ ολες εσεις εκει που μας διαβαζετε προσευχηθειτε για μας,δεν θελουμε πολλα μονο υγεια στα μωρακια μας...κοριτσια το εννοω οταν ο θεος ακουει τοσες μαζεμενες δεν εχει παρα να μας βοηθησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν έχω λόγια,τα καλύτερα εύχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!

Μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Ο Θεός είναι μεγάλος...

(θέλω κι εγωωωωωωω... ! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ... :(

ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΟΜΩΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!! :):)

ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΕ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Κ 9 ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!! Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΓΕΝΝΑ!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΘΕΤΙΚΗ Κ ΕΛΑΤΩΣΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΣΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!

ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASTER κι εσυ τωρα τελευταια το εμαθες ..ειμαστε κοντα!

ο γιατρος μου μου ειπε να παω το αλλο σαββατο ,εσενα ?

δεν ειναι λιγο νωρις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY κοπελα μου λιγο πολυ ξερω την ιστορια σου κ ευχομαι μεσα απο την καρδια μου αυτο το μωρακι να ειναι τυχερο κ υγιεστατο, καλη εγκυμοσηνη κ να προσεχεις....φιλακια..... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy συγχαρητηρια κοπελα χαιρομαι πολυ για ολες εσας που μπηκε τοσο καλα αυτος ο χρονος.....wendy μην αγχωνεσαι ηρεμησε σου ευχομαι οτι καλυτερο να εχεις μια πολυ πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη γιατι μετα απο αυτα που περναμε πιστευω οτι το αξιζουμε αν και δεν ξερω την ιστορια σου δεν πειραζει σε νιωθω απολυτα μακαρι συντομα να ερθει και η δικη μου ωρα θεε μου,πριν 2,5 χρονια ειχα μεινει εγκυος αλλα το εχασα 2 μηνων και απο τοτε δεν ξαναεμεινα και τωρα τον αλλο μηνα παμε για σπερματεγχυση.....wendy μπορεις να μου πεις λιγα λογια γιατην ιστορια σου,αν θελεις....οκ περιμενω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!:) Συγχαρητήρια!!! Ευχομαι αυτή τη φορά η τύχη να είναι με το μέρος σου και να σου δώσει τη χαρά να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μικρό σου παιδάκι!!:) Με το καλόοοο!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wendy μου, εύχομαι όλα μα όλα να πάνε καλά!!

Να'χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ[/size :cheer::lol:

Έχω αρκετούς μήνες αποχής απο την παρέα του mammyland και δεν γνωρίζω την ..."ιστορία" σου!!

Σου εύχομαι να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τελικά δεν την έκανε καθόλου ο άντρας μου κ ούτε το ζήτησαν οι γιατροί. Φαντάζομαι πως για να μην το ζήτησαν οι δυο γιατροί, ακόμη κ αυτή η εξέταση αρκεί, αλλά δες τι θα σου πει κ ο γιατρός σου. Εγώ τώρα μόλις είδα ποια έκανα, στην βάζω φωτό. 
    • Εγώ το έκλεισα ηλεκτρονικά ! Θα το κάνω όμως για σιγουρια ! Για να μη τρέχω τελευταία στιγμή!
    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...