Μετάβαση σε περιεχόμενο

νεο μελος->Ελβιρα


elvira_mpempa

Recommended Posts

Καλησπρα σας!Καλη χρονια σε ολα τα κοριτσια..

ειμαι η Ελβιρα καινουργιο μελος του μαμμυ..αν και σας διαβαζω καιρο αποφασισα και εγω να γινω μελος..

περιμενω την πρωτη μου μπεμπουλα 17 Φεβρουαριου..

Θα θελα πολυ να τα λεμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλη χρονια κ καλως ηρθες στο mammy με το καλο το κοριτσακι σου εγω εχω ενα μπομπιρα 6 μηνων κ τ'ονομα μου ειναι κατερινα, θα χαρω να τα λεμε...

επισης εδω θα βρεις πολες απαντησεις σε ολα σου τα ερωτηματα καλη ξεναγηση λοιπον στο πολυ ενδιαφερον φορουμ μας.... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Ελβίρα Καλή Χρονιά και με το καλό να έρθει η μπέμπα σας. Εμένα με λένε Κωνσταντίνα και έχω ένα αγοράκι 8μιση μηνών τον Στάθη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καλως μας ηρθες....με το καλο η μπουμπου σου...καλη χρονια να εχουμε και ολα να μας πανε καλα....ειμαι η ειρηνη και περιμενω τον μπεμπουλη μου στις 2 απριλιου.........

ελπιζω να τα λεμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ. ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΝΝΑ, ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΟ 4 ΜΗΝΩΝ :woohoo: ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ! ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΛΒΙΡΑ ΜΟΥ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ,ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ...Κ ΕΓΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΙΜΑΙ.

ΣΟΦΙΑ ΜΕ ΛΕΝΕ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ!!

ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελβίρα μου καλώς ήρθες !!! Σου εύχομαι με το καλό το μπεμπάκι σου!!! Υγεία πάνω απ'όλα!! Είμαι η Έλενα, 27 χρόνων, και γέννησα ένα υπέροχο αγοράκι πριν 5 μήνες!! Με το καλό και το δικό σου νινάκι!!! Είναι τέλειο συναίσθημα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...