Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεια σας κ απο μενα


manoula2

Recommended Posts

καλησπερα ειμαι η ανννα μαμα 2 μικρων παιδιων της ειρηνης τριων κ του παυλου 16 μηνων.2 μικρα τερατακια!χαιρομαι που θα μπω στην παρρεα σας και θα μπορω να λυσω καποιες αποριες μου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες λοιπον στην ομορφη παρεα μας!

Είμαστε και συνονοματες, Άννα και εγω, μαμά του Γιώργου 2 ετών και εγκυος στο 2ο παιδάκι μου!

Εδω θα αποκτήσεις φίλες, θα λες τα προβληματα σου και θα λύνεις τις απορίες σου, θα μοιραζεσαι τις χαρες και τις αγωνίες σου και κάνεις την καλυτερη παρέα που υπαρχει!

Θα τα λεμε συχνα, να σου ζησουν τα πιτσιρικια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσηρθες κοριτσακι μου στην ομορφη παρεα του μαμμυ!!!!!!!ευχομαι να περασεις πολλυυυυυυυυυυυυυ καλα μαζι μας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήλθες στην παρέα του mammy.Να χαίρεσε τα παιδάκια σου.Εχω κ εγώ μια κόρη που την λένε Ειρήνη.Θα τα λέμε,πολλά φιλιά κ χρόνια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες άννα,χρόνια πολλά να χαίρεσαι τα παιδάκια σου, είμαι η πόπη η μαμά του Χρήστου 9 μηνών!εδώ θα σου λυθούν όλες οι απορίες! εγώ ψάχνω απορία μόνο και μόνο για να γράψω!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...